Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W takim stanie właśnie się znajduje. Na razie leży włączony z tamtą kartą i czeka. Jak nadal będzie cicho, to zdejmę simlocka z tego 2.35 i będzie leżał jako awaryjny.

Danych wiele nie stracił, hard reset nie usuwa danych z kart, a kontakty pewnie ma na mailu.

Mam wrażenie, że właściciel podziela moje zdanie - taki szmelc z tego szajsunga, że uznał to za mobilizację do zmiany telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ścisłości - telefon znaleziony jest traktowany jako kradziony.

Jeśli ktoś kiedyś zgłosi zaginięcie/kradzież, to nikogo nie interesuje, że Ty go znalazłeś. Jesteś wtedy postrzegany jako złodziej i pociągnięty do odpowiedzialności.
A pamiętaj, że telefon imei swój ma jednak...

 

Żeby nie było, że tak sobie gadam - pracuje w pewnej sieci sklepów z elektroniką, z takim logiem:
http://mediaexpert.pl/common2/images/apple-touch-icon-144x144-precomposed.png

informacja właściwie z pierwszej ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel może iść na policję i powiedzieć, że mu ukradli. Myśląc przy tym "nie powiem prawdy, ale pomogą mi znaleźć"

Teoretycznie powinieneś udać się na policję. Szukać nie będą, pewnie go zlicytują w niedługim czasie, ale Ty będziesz czysty.

W ostateczności czeka Cię kara kilka stówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję dosłownie kawałka materiału/kocyka do oklejenia elementu w bagażniku VW , taki 50x50cm ma ktoś poratować takim najbardziej zbliżonym kolorystycznie ?

 

Typowy kolor VW/Audii, ni to grafit, nit to ciemny szary - Ci co mają VW i oklejali bedą wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciarki ? Pewnie inne skrajne odczucia  np. odosobnienie przeżywa właśnie prezes PZPS Mirosław P.   :hyhy:

Pewnie tak :)

 

Ktoś na forum siatki wkleił cytat Mirka sprzed MŚ "pudło mnie zadowoli" - no to ma :D

 

Szczegółów nie znam, ale na forach chłopaki pisali, że jak się głębiej wejdzie to w strukturach związku zalatuje piłkarskim pokerem :)

 

Niech robią porządek. Byle ME2017 nam nie zabrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...