Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no JA i  co z tego? na easce zawody sie nie kończą.  normalna reklama, i owszem były rozklejone tak jak napisałem  żeby sprawdzić żywice bo fachowiec mi mówił ze z wiekiem zywica lubi się sypac z karkasu i może sie dostać miedzy cewkę.  Co za aferę kręciecie? Rozumiem ze znacie na wylot dokładnie ten egzemplarz i go słuchaliście, zwykłe sprawne głośniki i coo? No Mistrze Świata, zapraszam na odsłuch. zresztą na pary spotach przewinęło sie dużo osób i jakos nie nikt nie zglaszal ze cos z wooferami nei halo. Gratuluje. a jeśli ktoś ma wiekowy sprzęt i pisze ze jest idealny to tez mi was żal, tyle na forum a niewiedzą ze sie wszystko zużywa. ktoś ma Wonty zapraszam na PW  no Karol dzięki twojemu "strojeniu" to dużo brakowało fakt ale celem tez nie bylo zajęcie jakiegoś miejsca tylko poznanie jak brzmia auta na "topowych" zawodach  i sie rozczarowałem poziomem easci; to tak przy okazji moje wrażenie

 

"podpierające się renomą ludzi, którzy poświęcają dziesiątki h na budowę aut zawodniczych."  pokaż mi choć jedno słowo na temat a wyśle medal buahahaha. nie bez powodu Truck jesteś największym prowokującym trollem na forum ale ja sie nie dam sprowokować, szukaj sensacji gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol dzieki twojemu "strojeniu" to duzo brakowalo fakt, chcialem posluchac jak brzmia auta na "topowych" zawody

 

Co ma moje strojenie do tego na czym startowałeś - setup sie zmienił jakos  trzykrotnie odkąd ledwo zacząłem cokolwiek tam ruszać w temacie  - nie mówiąc o samym fakcie uszkodzenia nie tylko WF ale również TW. A startowaleś na zwrotce pod zupełnie inne przetworniki ale to już temat rzeka z tego co mi wiadomo ...

Polecam Ci nie pogrążać się w temacie tylko zmienić opis oferty i podkulić ogon w tej sytuacji, bo akurat ta ściema nie przejdzie i to nie z mojego powodu. Ja się w Twoje sprawy nie pakuję, nie mam i nie będe mieć ochoty.

 

A odnośnie strojenia - ja nic oficjalnie u Ciebie nie robiłem - chciałem pomóc, ale niestety należysz do typu osób z którymi sie nie da - bo niestety Twoje dusigrostwo, chęć wycwaniaczenia kogokolwiek oraz centusiostwo uniemożliwia ci normalne funkcjonowanie w rzeczywistym świecie.

 

Pozdrawiam,

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma moje strojenie do tego na czym startowałeś - setup sie zmienił jakos  trzykrotnie odkąd ledwo zacząłem cokolwiek tam ruszać w temacie  - nie mówiąc o samym fakcie uszkodzenia nie tylko WF ale również TW. A startowaleś na zwrotce pod zupełnie inne przetworniki ale to już temat rzeka z tego co mi wiadomo ...

Polecam Ci nie pogrążać się w temacie tylko zmienić opis oferty i podkulić ogon w tej sytuacji, bo akurat ta ściema nie przejdzie i to nie z mojego powodu. Ja się w Twoje sprawy nie pakuję, nie mam i nie będe mieć ochoty.

 

A odnośnie strojenia - ja nic oficjalnie u Ciebie nie robiłem - chciałem pomóc, ale niestety należysz do typu osób z którymi sie nie da - bo niestety Twoje dusigrostwo, chęć wycwaniaczenia kogokolwiek oraz centusiostwo uniemożliwia ci normalne funkcjonowanie w rzeczywistym świecie.

 

Pozdrawiam,

Karol

a to dobre, na samym początku prosiłem o ustalenie jak sie bawimy :) miałeś to gdzieś a teraz wyskakujesz z jakimś dusigrostwem no hahaha.  Napisał rudy:D szkoda że nikt sie nie czepi Twojego Aliante specjalnie sprzewanego przez drugie konto. no ale paczka to paczka, łatwiej się rzucić na jedną osobę, zwłaszcza że sie nie ma pojecia o stanie danej rzeczy. http://allegro.pl/phase-aliante-12-ltd-skrzynka-i4990511836.html

Dan, masz przecież poprawnie napisane, ile razy sie jeszcze o to przyczepisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


a to dobre, na samym początku prosiłem o ustalenie jak sie bawimy :)

 

Nie tak to odebrałem ... nie ważne - nasze drogi na szczęscie sie dawno rozeszły - baw sie po swojemu - mnie w to nie mieszaj. Ja temat zamknąłem i zostawilem jakiś rok temu w zaświatach i nie mam zamiaru wracać.

Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak to odebrałem ... nie ważne - nasze drogi na szczęscie sie dawno rozeszły - baw sie po swojemu - mnie w to nie mieszaj. Ja temat zamknąłem i zostawilem jakiś rok temu w zaświatach i nie mam zamiaru wracać.

Peace

no ja tez i się dziwie ze jeszcze musisz się nim popisywać pod poklask kolegów. peace

 

Dan, no widzisz nie lubię nabijać postów to sobie dopisywałem

 

a Truck jeśli ma problem ze światem to proponuje nie patrzeć na żadne reklamy, gazety i tv  bo pewnie masz pretensje do całego świata o tym co piszą i jak przedstawiają. Opis jest ok, przedstawione co było i jak odbierałem te  SPRAWNE głośniki i kij ci do tego, szukaj innej sensacji.  Od kłamców albo lisów to możesz w swoim kręgu wyzywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ironia on -no siet to mogłem se poszaleć- ironia off.

 tak btw dialog jak już offtop :)

  •  

    Witam, głośniki super. Jednak pisze z zapytaniem o zawody które pan na tym sprzęcie wygrał. Mogę prosić o klasę i imprezę?

  • wczoraj, 09:38 Twoja odpowiedź

    poproszę te głośniki o napisanie CV wtedy otrzyma Pan informacje, jeśli to takie ważne.
    Pozdrawiam

     

  •  

    OK, w takim razie czekam na info.
    Pozdrawiam.


Juby niestety pisze prawdę.

Mialy byc u nas wystawione ale osobiście je wykopalem.

 Kolejny który zna stan głośników. hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi chyba nie wiadmo, albo Ci się kolego we w pacynie pomieszało ??

http://allegro.pl/phase-aliante-12-ltd-skrzynka-i4990511836.html :) nroil a czyja to firma:)  głośnik sprawny a nawet śrubki ma zmienione :)

Dan przecież nie daje tu. tu każdy kupuje w idealnym stanie a po miesiącu trzeba robić spa. bo nagle idealny wiekowy sprzęt się wysypał.

ja moim sprawnym głośnikom nie mam nic do zarzucania, po zabiegu posłuchało ich jakieś 10-12 osób z tego forum na spotach i jakoś nikt nie krzyczało żeby coś sprawne nie bylo. Truckowi się nudzi to kręci afery z dupki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 1 konto na allegro, które użytkuję od długiego już czasu.

Nr Oil to firma należąca do mojego ojca - on również jest włascicielem tego głośnika. Znajduje się on w Zabrzu. Wszystko jest zawarte w aukcji - opis stanu itd. Nawet historia pochodzenia jest 100% prawdziwa.  Cena adektwatna do stanu, w czym problem, bo nie rozumiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...