Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pamiętam, opis był podobny to fakt tylko nie napisałem o odklejonej kopułce(jak by bylo zapytanie to by sie dowiedzial) bo głośnik jest sprawny tak jak przed przeglądem , dołączyłem zdjęcia w dużej rozdziałce. ale stwierdziłem ze nie ma sensu tu wrzucać bo tu każdy chce jak najtaniej najlepiej stan z kartonu.  nie mam nic do ukrycia i zapraszam na odsłuch, 12 osob na spotach słuchało po przeglądzie i jakoś nic się nie zmieniło :) a że podkolorowane to tak jak w życiu jest, proszki tez nie piorą jak na reklamach.  trochę od karola to podłapałem bo zawsze podobały mi się jego fajne opisy o np iskierkach  i tyle w temacie. głośniki w pełni sprawne i śmigają jak śmigały. jeszcze brakuje żeby ktoś się doczepił dlaczego 63 cięte od dołu :D:D

 

t00m3q to o Trucku pisałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przed chwilą dan124 pisał, że nie zaakceptował twojego ogłoszenia a teraz piszesz ze stwierdziłeś, że nie ma sensu tu wrzucąć? Miotasz się chopoku. Zakończ temat. Po prostu truck powiedział to ku przestrodze, a że gówno zawsze na górę wypływa to i "twoje" wypłynęło :)

 

Koniec pieśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dan sie przyczepił innego opisu, bo pisałbym bym o tym jak by ktoś napisał pw, zresztą po fotach bylo widać wiec co tu ukrywać? po wymianie zdań olałem to i tyle, bo on przeciez tez wie jaki mam stan głośników i przeciez też ich słuchał ironia off   na olxie jest wszystko wyjaśnione co było z nimi robione,  normalne rs806 ogarnięte przed uszkodzeniem po przez kontrole żywicy na karkasie, pograją bardzo długo a jak któs tego nie rozumiem i krzyczy o gównie z drugiego końca polski to niech pomyśli nad sobą. Truck niestety gówno wie :) typowy forumowy krzykacz.

 

Rozumiem że słuchałeś moich głośników? znasz ich stan żeby pisać o jakimś gównie? 12 osób z tego forum ostatnio na spocie  ich słuchało i jakoś nikt nie mówił, że gówno. na tej podstawie można pisać o wszystkim że gówno, świetną masz logikę,

high five.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc gówno brałem pod uwagę to co chciałeś napisać na forumowej giełdy ale czujne oko Dana szybko wyłapało :) dlatego powiedziałem, że wypłynęło :)

Pomijam już cenę jaką sobie życzysz, za regenerowany głośnik.

A skoro wszystko w porządku itd czemu puszczasz smrody w kierunku innych osób?

Jest przysłowie" tonący brzytwy się chwyta" i chyba tu ma ono zastosowanie.

Nie mam zamiaru więcej się udzielać w tym temacie - napisałem tu skoro to OFFTOP to każdy miał do tego prawo toteż wyraziłem swoją opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że kiedy robiłem panele do Puga od Ufika mialem kontakt z Helixami, wiec znam ich stan po przeglądzie, słuchałem ich i były sprawne. Przekolorowany opis na OLX sprowokował niektórych do wyciągania niczym wróżbita Maciej prawd na temat w/w przetworników i z góry stwierdzili, że taki opis Musi skrywać ukrytą, bolesną historię tych głośników. Widać też, że ludzie na forum nie uznają innych form współzawodnictwa od tych organizowanych przez EASCA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regenerowane to by byly jak by na nowo zawiasy były wklejane a własnie tego chciałem uniknąć i gośc z 25 letnim doświadczeniem ogarnął temat odpowiednio bez ruszania i zmiany w części dźwiękowej głośnika.

jakie smrody? Karol skorzystał z okazji i zaatakował bo się gryziemy od czasu do czasu :D już te 5-6 lat temu jak na rowerze go uczyłem sie szczypaliśmy ( Karol pamiętasz dropa w parku na siedząco :)) dla mnie temat zamknięty. Truck chciał sie przyczepić ale nie wyszło.

Żadnej brzytwy nie muszę się chwytać, bo jestem pewny tego co sprzedaje, Truck chciał chyba zaspokoić swoje ego , wyśmianiem ze napisałem o zawodach, niech się śmieje. ale od super wooferków to niech się odgłośnikuje :) bo z tym mu akurat nie pykło.

Pozdrawiam

 

ps. cały Śląsk z Naka i Szymonem na czele a no i opolskie ich słuchało po tym przeglądzie. no ale najłatwiej na forum krzyczeć gówno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co po kupnie auta lepiej zmieniać rozrząd? przeciez silnik działa.  tam na karkasie jest żywica która z biegiem lat się może wykruszyć i zablokować cewkę. rs ogólnie nie są już młode. odklejenie kopułki na nic nie wpływa a można to sprawdzić i uniknąć buby. taki doświadczony a nie słyszał że np w sprawnych wzmakach wymienia sie kondki zanim rypną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck chciał sie przyczepić ale nie wyszło

 

Kogo i czego? Wrzucając temat nie wiedziałem nawet,że to ktoś z forum.

To primo.

Secondo, nie znam Cię więc trudno o osobiste wycieczki?

Temat zaś wrzuciłem, bo olx zrobiło się takim smietnikiem, jak coś jest kulawe i głupio wrzucić na strefę (chociaż próbowałeś, jak napisali), bo będzie smród po odbiorze,albo na allegro bo można wyłapać negatyw

To robi się co?

Ano wrzuca na tablicę, wali opis z bajki i szuka głupiego frana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu nie trafiłeś z tym śmietnik więc wypadało by honorowo przeprosić. btw. allegro już dawno jest przeżytkiem, nikt sie nie martwi negatywami. to nie jest idealny serwis. a na olxie jest kupe highendowych rzeczy bo się wrzuca i se wiszą. chętny to i na słupie na wsi przeczyta. kolejna sprawa że tylko odbiór osobisty po posłuchaniu :) zresztą co ja się tłumacze, masz ładnie opisane i ofocone sprawne głośniki wiec bierz. bajki tą piszą na forach HA :D

 

Karol o eacse pierwszy napisałeś no ale KONIECC enaff btw wpadnij z płytkami albo zostaw u rodzinki podskoczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu, dam Ci przykład sprzed dosłownie miesiąca jak to jest z tym Twoim olx, "wrzuca się i wisi" pod Wawą były głośniki, ba woofery, ale znając specyfikę tego śmietnika poprosiłem w odpowiednim dziale o pomoc, znajomy spod Warszawy poświęcił swój czas i paliwo aby je obejrzeć. Oczywiście opis stan bdb, nawet ładnie wyglądały...

Tylko panowie zapomnieli wspomnieć, że łupali nimi free air w półce i zerwali dolny resor.

Ja bym wydał 450 zł, dużo nie dużo, dla mnie wiel, na szmelc, tylko do śmietnika bo reconów brak.A kumpel stracił czas.

 

Dlatego jak widzę, to tępię takie frajerstwo, czy to akceptujesz czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bury, źle pamiętasz :) ogólnie zauważyłem, że auto pod płytę easca a pod słuchanie to dwie różne bajki, to po pierwszym spotkaniu mi się rzuciło jako uczącemu się. zwłaszcza zdziwiło mnie to w autach z podium, że grały tak jakoś nijako

 

truck to spytaj jakieś 12 osób łącznie z Nakamichi i Szymonem jakie to wielkie frajerstwo nimi łupało, więc przeprosin są adekwatne no ale jak uważasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw Szymona i Nakę w spokoju, nie podpieraj się osobami bez związku.

 

Wiesz,takie kity,że źywiczkę chciałeś sprawdzić i po to rozkleiłeś głośniki, to możesz cisnąć, na olx a nie tu.

Nic do Ciebie nie mam, ale przynajmniej się wyjaśniło co za "zawodnik, wygrywajacy zawody" kryje się za tak dopieszczonymi głośnikami.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moj - mojego ojca - a to róznica - ale wiecie lepiej, ja go bronic nie bede ...

Jego stan jest słaby, gra, ale nie zachwyca niczym specjalnym - cene ma również w porownaniu z innymi adekwatną do tego co oferuje.

Nikt nie ukrywa ze to superperełka - nawet jest to zawarte w opisie, o zdjęcia dokładniejsze też mozna poprosić. Sprawdzić osobiscie itd.

Nie wiem gdzie tutaj szukacie 2 sedna - kazdy z Was wie, że za zadbane aliante z tej edycji trzeba wysrać około 1k więc reszte dopowiedźcie sobie sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw Szymona i Nakę w spokoju, nie podpieraj się osobami bez związku.

 

Wiesz,takie kity,że źywiczkę chciałeś sprawdzić i po to rozkleiłeś głośniki, to możesz cisnąć, na olx a nie tu.

Nic do Ciebie nie mam, ale przynajmniej się wyjaśniło co za "zawodnik, wygrywajacy zawody" kryje się za tak dopieszczonymi głośnikami.

Pozdrawiam.

 w obu przypadkach błąd.  nikim sie nie podpieram tylko te osoby + 12 innych słuchało tych głośników a nie smarowało glupot ot tak przez neta.  taki boli to przeproszenie? no cóż twoja sprawa. Dobrze że ty jesteś mistrzem wszystkich światów i zawodnikiem pewnie Kataru.  I tak to są dopieszczone głośniki które długo pograją.

 

 

Bulli zostaw już temat ennnaffffff i nie ja dodałem tylko inny user, fakt baaaaardzo szybko zniknęło  no ale enaf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...