Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2125 ?

 

 

ZPA 0,5 Teraz najlepiej go ładować wstępnie przed podłączeniem przez żarówkę, bo potrafi rozładowany w pierwszej sekundzie zaciągnąć 40 A w kondzioły, a to już potrafi opalić/podspawać konektor i kabel.

Ale wygląda chyba ładnie, doprowadzony do pełnej świetności? :)

post-4530-0-40863400-1419511971_thumb.jpg

 

post-4530-0-72857700-1419511972_thumb.jpg

 

post-4530-0-87869900-1419511974_thumb.jpg

 

post-4530-0-28757700-1419511976_thumb.jpg

 

post-4530-0-49624500-1419511977_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No sam sobie itd. to może i mi coś naprawisz.

 

Sam sobie, w sensie pomysłu aby go odświeżyć, jak i płatności, za prezent, sam dla siebie. Co jeszcze jest niezrozumiałe? :)

Czy coś jeszcze Cię boli, lub jest niejasne? Pytaj śmiało.  :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra nie to nie.

 

Dobrze, wiesz ,że "nie to nie", bo wykonawca roboty i tak nie ma czasu na takie pierdy obecnie ( ja czekałem pół roku, więc tym bardziej cieszę się ze świątecznego projektu i sprawnego piecucha).

Po kablach zaś wiesz dokładnie kto, więc nie wiem o co Ci chodzi Daniel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest mój pierwszy, który był poddany takiemu zabiegowi inne jakie miałem, nie posiadały wadliwej serii elektrolitów.

Dls miałem fabrycznie nowego, M50 są nowe z kartonów, MS1000 miał wymienione przez poprzedniego właściciela w USA wadliwe kondki podobnie jak ten zpa teraz.

Nie spodziewałem się, że temat prezentów Car Audio wywoła takie poruszenie.

Czy coś jeszcze mogę wyjaśnić? Bez kręmpacji. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany co by nie zakladac tematu ktory zasmieci forum zapytam tu. Mianowicie chodzi mi o pionka GM-924 Jaki to ma profil brzmienia jak to sie ma do ostrzejszego rockowego grania. Mialo by to zasilac gore i sredniaka aktywnie. Rozne opinie czytalem i tak sie rozbiegaly miedzy soba ze juz zglupialem. Wiec jesli mieliscie ten piec to prosilbym o opinie.

 

Jesli temat wart pociagniecia do dalszej dyskusji niech ktory mod przeniesie do dzialu odpowiedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...