Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W mojej vectrze A został kiedyś wywalony przewód antenowy i już tam nie wrócił. Na sprzedaż chciałem go zamontować i tu mam pewien problem. Poniżej załączam zdjęcie mojej anteny i chciałbym się spytać, czy przewód z tej aukcji będzie pasował pod te gniazdo?

 

http://allegro.pl/kabel-przewod-antenowy-opel-astra-omega-antena-i4417785706.html

 

Druga sprawa - jeśli pasowałby ten czy inny taki przewód, podłączę go do anteny, to czy potrzebuję jakiś wzmacniacz antenowy? Radio to jakiś tani JVC włożony na sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mistrzowie swiata z olx sa bezczelni. Dzwoni chkop ze chce skrzynie do poloneza ktora mi na strych zalega... nie da 150 ale da 100zł. .. mowie ok ale przyjedz po nia sam... zbulwersowal sie chlop ze w koncu mam wpisane ze za 20 wysle kurierem wiec on chce wysylke... zacisnalem poslady i zagryzlem zeby, mowie ok zaraz podam numer konta... oburzenie chama nie mialo granic... jak to nr konta, oszukasz mnie przecież to nie allegro... noe zdazyl skonczyc zdania bo sie pozegnalem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie bardziej irytują zj#by z cyklu "panie, daje pięćdziesiąt złotych i zaraz jestem". Wystawiałem kompa za 2500zł(warty był ze 4.5 - 5tys): j- ja, k- klient.

K- Panie, daję 1000zł, MAKS 1200zł i jestem po niego za godzinę.

J- OK! Super! A czym pan przyjedzie?

K- golfem 4, a co?

J- to ja dam panu 2.5tys za tego golfa

K- Panie, ku#$wa co to za gówniana propozycja w ogóle?

J- nie wiem. To pan zaczął.

 

i apel to takich ćwoków bo wiem że i na tym forum takich nie brakuje: Jak wystawiam coś za 1650zł z zaznaczonym "do negocjacji" to nie zamierzam tego za 500zł sprzedać... A jak słyszę ze on może sobie to taniej znaleźć to odsyłam po bardzo podobny produkt do sklepu "Chinka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega wystawił kiedyś części mechaniczne do Opla Astry.Dzwoni gościu i mówi że jest zainteresowany ale czy coś urwiemy z ceny,więc kumpel pyta to jaka jest pana oferta? Gościu mówi wie pan 600zł to sporo ale Ja daje 500zł,co pan na to ? Kumpel myśli dobra niech stracę ok 500zł.Koleś po chwili no to jak już jesteśmy przy 500zł to może 450zł.Kumpel zacisnął poślady i mówi ok bierz to chłopie bo Mi to zbędne.Kupiec nie dał za wygraną i mówi no to ok tak już ostatecznie daje panu 400zł z wysyłką ok ? umowa stoi ? Znajomek już nie ogarnął sytuacji i mówi do gościa wie pan co ? proszę Mi podać swój adres  Ja panu oddam to za darmo może pana to usatysfakcjonuje ? chwila ciszy i pip pip pip.

Troszkę pana szokowała ta decyzja kumpla i chyba zrezygnował z zakupu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie bardziej irytują zj#by z cyklu "panie, daje pięćdziesiąt złotych i zaraz jestem". Wystawiałem kompa za 2500zł(warty był ze 4.5 - 5tys): j- ja, k- klient.

K- Panie, daję 1000zł, MAKS 1200zł i jestem po niego za godzinę.

J- OK! Super! A czym pan przyjedzie?

K- golfem 4, a co?

J- to ja dam panu 2.5tys za tego golfa

K- Panie, ku#$wa co to za gówniana propozycja w ogóle?

J- nie wiem. To pan zaczął.

 

i apel to takich ćwoków bo wiem że i na tym forum takich nie brakuje: Jak wystawiam coś za 1650zł z zaznaczonym "do negocjacji" to nie zamierzam tego za 500zł sprzedać... A jak słyszę ze on może sobie to taniej znaleźć to odsyłam po bardzo podobny produkt do sklepu "Chinka".

święta prawda. Jak mnie to wkurza jak mi pisze taki jeden czy drugi sto z wysyłką i biorę a przedmiot wystawiony za 350. Ludzie miejcie honor. Można zbić cenę o wysyłkę czy 50 pln a nie o kilka setek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Tomek sklep ZŁĄCZA na ul. Chełmońskiego (równoległa do Matejki - na wysokści palmiarni - parku Willsona_) lub obok sklep Mitronik - zresztą tam jest z 5 sklepów z tego typu produktami ;)

 

Byłeś i je tam widziałeś ? kurna zjechałem wszystkie sklepy i ten albo ominąłem albo nie mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do złącz posłałem zapytanie, ale tam byłem.

 

Dzięki za link na OLX, tam nie wpadłem aby szukać, też posłałem zapytanie, czy ma taką ilość jaką potrzebuje, i czy troszkę tańsze. Te co kupowałem ledwie 2zł sztuka.

 

A potrzebuje nie wiele, jakieś 50-100szt.

 

edit: gość ma tylko to opakowanie, więc lipa, szukam dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...