Jump to content

takeshi_td

Użytkownik
 • Posts

  275
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  małe 3city - rumunia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki 👍 Zrobię rozeznanie.
 2. Przede wszystkim zależy mi na poukładaniu tego w całość i stworzeniu bazy wyjsciowej a szlifować detale mogę już potem sam. Mam jakiś zarys tego co chcę osiągnąć i póki co, jak jedno wyjdzie mi dobrze to drugie się chrzani i tak w kółko 😅 Sfrustrowany tą "zabawą" uznałem że pora wsadzić do auta fachowca, który zrobi porządek na tyle ile się da a potem zobaczymy co dalej.
 3. Zakres poszukiwań zwiększam mniej więcej do Łodzi.
 4. Cześć, szukam jakiegoś ogarniętego stroiciela, z północnej części kraju, który będzie w stanie ogarnąć mi auto. Z uwagi na niewystarczającą ilość wolnego czasu, dojrzałem do myśli, że chyba pora to komuś zlecić żeby w końcu "zagrało jak należy" 😅 Szukam kogoś w promieniu do 250 km od Trójmiasta. Kogoś kto faktycznie ma spore doświadczenie i robi takie rzeczy na codzień 😉 W Amf już pytałem - "Nie mamy czasu" 😕 a do pssound trochę za daleko 😅 Do ogarnięcia 3-way front, front sub, rear sub, na procku ESX.
 5. Wygrał xetec więc do zamknięcia 😉
 6. Cześć. Szukam pieca jak powyżej, do napędu wooferów i przedniego suba. Zależy mi przede wszystkim na dobrej kontroli a mocowo? Przyda się przynajmniej 2x100 w 4r plus chociaż 300 w mostku. Profil grania bardziej żwawy niż mulasty 😉 Cenowo, najlepiej za pół darmo 😁 a tak serio to nie chciałbym przekraczać powiedzmy 8 stówek.
 7. Cześć, poszukuję tytułowych tweeterów w dobrym stanie. Interesuje mnie ten konkretny model.
 8. TEC sprzedane. Można zamknąć.
 9. takeshi_td

  Vibe Space 6

  Cześć. Jak w temacie. Interesują mnie przede wszystkim woofery z tego zestawu ale jeśli ktoś posiada komplet to również rozważę.
 10. takeshi_td

  Helix A4

  Nieaktualne - do zamknięcia.
 11. takeshi_td

  Helix A4

  Jak w temacie 😉
 12. Cześć. Potrzebna szybka pomoc. Co jesteście w stanie napisać o powyższych piecach w kontekście brzmienia? Potrzebuję coś do zasilenia sekcji mid-high w trzech drogach i jest dylemat 😕
 13. Cześć. Do oddania dwa komplety wooferów. Oba w pełni sprawne i dostępne na olx z wysyłką do paczkomatu. Rainbow https://www.olx.pl/d/oferta/glosniki-woofery-rainbow-sl-w6-pro-CID5-IDPGcHE.html Tec https://www.olx.pl/d/oferta/glosniki-woofery-tec-ls-165-CID5-IDQwhkB.html Dla forumowiczów przewidziany upust 20zł tylko wcześniej proszę o kontakt przez olx lub SMS.
 14. takeshi_td

  Woofery

  Mam do oddania Tec LS 165 za 420 plus kw. Na dniach trafią na olx.
×
×
 • Create New...