Jump to content

Jankus

Użytkownik
 • Posts

  1,552
 • Joined

 • Last visited

About Jankus

 • Birthday 06/29/1993

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  okolice Sierakowic

Recent Profile Visitors

2,310 profile views
 1. Są grupy i fora przeznaczone datailingowi, tutaj głównie car audio. Sam miałem produkty adbla, jak w każdej marce znajdą się udane i mniej udane produkty. Ale są warte polecenia, na początek zabawy z detailingiem są bardzo dobre.
 2. Poczytaj o tym co masz. Helix ma wbudowany 10-kanałony procesor https://audiotec-fischer.pl/helix/helix-wzmacniacze/m-six-dsp/#tab-id-2
 3. Z pianką to się zgodzę, ale matę butylową można jak najbardziej spróbować. Jak chcesz się bawić z wygłuszeniem to cały bagażnik wygłusz. Powinieneś odczuć różnicę.
 4. Na pewno ten kenwood nie ma wejścia aux? Przejrzałem instrukcję i myślę że wejściem Audio-video można by się podpiąć.
 5. Tak, DSP realizuje zwrotnicę głośnikową. W takim wypadku nie potrzeba klasycznych pasywnych zwrotnic.
 6. @fan car audio spl A jeśli dres ukradnie radio, a jeśli mechanik/wulkanizator/krewny poprzestawia wszystko. Filtry we wzmacniaczu przydają się jak ma się radio bez filtrów, albo podpina się po hi-input pod fabryczne radio. Mam dla ciebie propozycję, ustaw filtry w radiu, posłuchaj jak gra, a potem wyłącz filtry i ustaw na wzmacniaczy żeby grało tak jak z filtrami na radiu.
 7. Jankus

  Zwrotnica 3 way.

  Ostatnio na FB na którejś grupie pojawił się komentarz, o radiu posiadającym zwrotkę aktywną pod 3-way + sub woofer. Nie pamiętam nazwy ale nówka kosztuje około 1000zł. I nie jest to DEX-99PRS Że jak? Każde wyjście ma regulowaną zwrotkę, lewe i prawe tak samo, przecież nikt by nie robił radyjek pod ruch prawostronny. Nie są to złe klocki. Tylko źle do tego podszedłeś. Bez rozeznania w temacie, bo 2-way aktywnie jest względnie prosty do zrobienia. Co nie znaczy że zawsze wychodzi dobrze.
 8. Jankus

  Zwrotnica 3 way.

  Taką zwrotnicę to się buduje od podstaw, a głośniki najpierw wysyła się na pomiary. Na pierwszej lepszej zwrotnicy 3-way będzie grało, ale jak tego nie wiem, możliwe że dobry zestaw 2-way zagra lepiej.
 9. CTK dosyć mocno się wgryzł w rynek, jest jeszcze Vibrofiltr. Z tańszych opcji to Bitmat
 10. Z opisu wychodzi że podłączyłeś suba w 0.5 Ohma. Wzmacniacz może tego nie przeżyć. Wstaw zdjęcie jak jest podłączone.
 11. Z każdego można wyciągnąć światełko. W Kenwoodach jest to prostsze i sygnał jest w bitperfekt. Co do kosztów nie mam pojęcia
 12. Skoro będzie pracować pod procem to kenwood jest prostszy do wyciągnięcia sygnału cyfrowego. Jeśli i tak chcesz podpiąć radio z procem po analogu to kenwood powinien mieć bypass pomijający filtry i eq. Tylko regulacja głośności
 13. Kiedyś bawiłem się generatorem częstotliwości na komputerze i tak od około 15kHz był koniec. Potem jakieś pojedyncze częstotliwości
 14. Zamontować zwrotnicę i podłączyć.
×
×
 • Create New...