Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie, jak wystawić ostrzeżenie kupującemu, który wygrał u mnie aukcje (jeden aż pięć) i echo? 

 

Brak kontaktu na mail i kom.

 

Alle już zwróciło mi prowizje (groszowe sprawy, ale w imię zasad, skur*****  :rotfl: )

 

Generalnie nie lubię tak załatwiać tematów (bo zazwyczaj odpuszczam temat), ale coraz bardzie wkur***ją mnie tacy ludzie na alle (dzwoń/ pisz, żeby łaskawie zapłacił za wylicytowany towar  :cisza:  :cisza:  :cisza:  ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrz świata SQ :

 

http://www.youtube.com/watch?v=EbaOrb_86R0

 

jak myślicie każdy ze średniaków jest wysterowany innym czasem, aby poukładać to na scenie... Swoją drogą jak daszek przeszkadza to się robi co? Przenosi daszek na środek...  :wink:  Widziałem podobny manewr w BMW z DIY UK.

Audison Bit One podłączony do 9255 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Powinieneś mieć możliwość wystawienia negatywa w komentarzu

 

Tylko że na 111% dostanę negatywa zwrotnego, a mi, jako sprzedawcy trochę się to nie widzi.


Musisz zgłosić sprawę do allegro

 

Chyba bez maila się nie obędzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Tylko że na 111% dostanę negatywa zwrotnego,

 

Kupiłem niedawno kocyk (nick > marta3239>  NIE POLECAM ) , zapłaciłem 3 min po zakupie , a koleś nie odezwał się przez 5 dni . Podczas rozmowy przez telefon (nr znalazłem na innej jego aukcji) zaczął ściemniać , a na końcu zaczął przeklinać ... a poprosiłem tylko o nr paczki w celu sprawdzenia gdzie jest moja paczka . Powiedział że nie musi mi nic podawać i mogę mu skoczyć .  Po 10 dniach napisałem spór do allegro , a do kolesia napisałem że "jutro idę na policję" i zgodnie z prawem z tym go o tym informuję . Naprawdę chciałem kolesia zgłosić choć kasy było tylko chyba 25zł  ale praca nie pozwoliła mi tego uczynić przez 3 dni i po 13 dniach przyszedł list polecony ... koleś posłał list zamiast paczki (zaoszczędził 5zł) !  Oczywiście dostał negatywa po tych 10 dniach , bo robota mi utknęła i oczywiście ja dostałem też od niego ... a ja zapłaciłem 3 min po zakupie i przecież na tym moja praca się kończy przy zakupach ! Płacę i czekam na paczkę .  Sprawę zgłosiłem do allegro że koleś niesłusznie mi wystawił negatyw ... jak się domyślacie olali sprawę i tyle . Komentarz zmienią jak sędzia wyda taki wyrok w sprawie cywilnej jaką mogę wytoczyć sprzedawcy ...no aż tak mi nie wali jeszcze żeby sprawę za 25zł zakładać, a sam mój negatyw i odpowiedź na jego negatyw wskazują kto zawinił w tym sporze ;) 

 

PS: odezwał się jeszcze potem jeden allegrowicz, że ten sprzedawca mu nie wysłał towaru i prosił o nr telefonu , bo widział mój negatyw ;)


 

 


Juby zakłądaj spór i tyle.

 

Szkoda nerwów , allegro i tak ma to w ...poważaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, dlatego szału dostaje kiedy musze cokolwiek robic za posrednictwem allegro, stad jestem przeciwny wszelkim zmianom jakie wprowadzaja "na nasza korzysc"... Ale innej drogi nie ma, no chyba ze masz niedaleko, a że masz warunki to jedź :P

 

A co do "marta xxxx" to kurde tez wzgledem mnie miał długie opóźnienie ale dosłal 3m wiecej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega montował sobie PowerBass 2XL-60C, patrze zwrotka wielka jak ręka, myślę sobie, pewnie regulacja cięcia i głośności dla TW, szmery bajery  :wink:

Odkręcamy pokrywkę a tam:

http://i166.photobucket.com/albums/u115/w0jta5/wsady/IMG-20130911-00172_zpsf7a435e0.jpg

 

 

Po takim gabarycie zewnętrznym spodziewałem się większej ilości elementów  :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...