Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Marcin ja nie wiem czy to mam, o czym piszesz :) .
Ale wiem ze na podstawie wiadomości TMC mi to oblicza a w Polsce chyba to nie działa, bo jeszcze nigdy mi sie ta ikona nie wyswietlila na terenie polski.

 

TMC nie działa na bank w Polsce, bo przecież Nasi geniusze doszli do wniosku ,że po co taki system (super się sprawdza w DE :) ), to o czym wspomniałem u Tomtoma nazywa się IQroutes , taki algorytm wyznaczania trasy na podstawie zbieranych anonimowo rzeczywistych danych od użytkowników. I powiem Ci ,że jak sam czasami po swojemu zaczynałem kombinować to wcale nie zyskiwałem względem tego co mi szczekaczka wyznaczała, jedyne sytuacje kiedy jadę po swojemu to kiedy wyznacza mi trasę drogą , którą znam jako fatalną jeśli chodzi o nawierzchnię i dziury, wtedy wolę trochę dalej z km ale drogą lepszej jakości. Ale trudno o to obwiniać nawigację skoro ciągnie np po drodze krajowej a tam ser szwajcarski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja ponad 2 lata męczyłem della studio 1555, mam go jeszcze w domu, wymieniłem go na obecnego z500 z 3 powodów(może niektóre błache ale jednak) 1 i główny to matryca tj w dellu miałem błyszczącą i bardzo źle się na nim pracowało(obecnie mat), 2 sprzedając starego i dopłacając trochę mam sporo lepszy sprzęt o 1-2 generacje dalej) 3: podświetlana klawiatura:D Niby nic wielkiego ale np teraz w nocy pisze mi się świetnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3: podświetlana klawiatura:D Niby nic wielkiego ale np teraz w nocy pisze mi się świetnie:)

 

A nie żłopie przez to baterii? Czy idzie wył tą funkcję używając bez ładowarki sieciowej?

Gadżet nie powiem, fajny i praktyczny wieczorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męczę VAIO kilka godzin dziennie od ponad 2 lat - nie dzieje się z nim zupełnie nic. Może dlatego, że 2 lata temu był to jeden z najwyższych modeli.

 

Regułą jest, że tani lapek nie jest tani bez powodu. Czy będzie to VAIO, ASUS, HP, DELL czy LENOVO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regułą jest, że tani lapek nie jest tani bez powodu. Czy będzie to VAIO, ASUS, HP, DELL czy LENOVO...

 

 

Hmm... Za Sony położyłem coś lekko ponad 3 tysiaki , właśnie po tym jak padł mi HP, także powyżej 3 tysi, liczyłem (sugerując dawną renomą wśród użytkowników, że VAIO może nie są wypasione wnętrzem ale za to bardzo dopracowane) no i co?? Umarł parę mieś po GW tak jak jego poprzednik HP, nie twierdzę ,że to reguła, albo miałem zwyczajny niefart... Albo nie wiem...

Mimo wszystko nie uważam ,że wybór ze średniej półki cenowej w okolicy 3 tysiaków to podcieranie tyłka papierem ściernym, to max jaki uważałem dać za lapka nie do grania (gdyż nie używam ani Corela, PS, AUTOCAD, ani gier) więc chciałem w miarę dobry do codziennych zastosowań i lipton... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamten Samsung doradzony przez miśka miał już na pokładzie dysk SSD dla systemu, to sporo przyspiesza pracę programów i wygodę użytkowania.

oj tak, w tym z500 mam teraz 1tb 5400rpm 8mb i to jest najslabsze ogniwo ktore bardzo drazni uzytkownika;) ale na szczescie ssd na ssytem etc jest juz w drodze a ten pojdzie jako przenosny pod usb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja męczę już prawie 5 rok Asusa M50VC - miałem tylko przygodę z baterią w tym czasie - poza tym ok. Przeinstalowałem po roku Vistę na 7 i od tamtej pory najmniejszych problemów.

 

Kobieta używa już prawie rok Sony Vaio i jak na razie żadnych problemów.

 

 

Zagadaj do kolego z forum - sobih - pracuje w tej branży więc na pewno rozsądnie doradzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku**a... zachciało mi się rozpórki w aucie. Dzisiaj ją zacząłem montować. Wykręcałem już ostatnią śrubę, gdy ta pięknie się uj*********a... I pół śruby zostało w poduszce amora, a pół w kluczu...

Cały dzień z tym walczyłem i skapitulowałem. ROZWIERTAKI są do dupy! próba nagwintowania tez nic nie dała, siedzi nieruchoma. Spawarki nie mam, z resztą nie ma jak tam przyspawać. Od drugiej strony nie ma dojścia. Trzeba ściągnąć amor.

A dzisiaj cały dzień miałem robić audio... już miała zagrać, a tak do pikniku na 100% się nie wyrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Masz sporo czasu,dasz radę

 

nie dam rady - nie mam na to najmniejszej szansy. Urlop mam dopiero po pikniku, a następny weekend ciężko z czasem. W tygodniu nie ma mowy o grzebaniu, szczególnie, że została robota nie na 5 minut. Plus to wszystko wystroić, coby jako tako grało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...