Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Robił ktoś testy jaki wpływ na ładowanie ma większy przewód pomiedzy altkiem a baterią ?

 

Bo mam lekkie strobo i się zastanawiam, na ile to się poprawi jakl namęcze się i kabel zmienie, bo żeby się dostać do altka to ręka musi mieć 3 przeguby, albo pół osprzętu silnika do zdemontowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już na altku jest słabe to raczej nie ma jak pomóc. Jednak jeśli tam jest dobre, a mimo to na aku niskie to dodatkowy kabel tylko pomoże, nie przeszkodzi.

 

 

EDIT:
Dobra, nie doczytałem, że chodzi o puszczenie większego kabla...

Myślałem o dodatkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem chwile na forum, jednak nie udało się nić znaleźć...
Pytanie:
Nie myśleliście nad mapą użytkowników SCA?

IMO byłoby to przydatne, wchodzę sobie w mapę, sprawdzam, do kogo mam najbliżej, i ewentualnie kontaktuje się i umawiam.
Tak samo łatwo mielibyście z podmianą klocków etc.

 

mapa na wzór tej:

https://maps.google.com/maps/ms?msa=0&msid=201820893785507550270.0004d0193491d618c342d

temat łatwy do ogarnięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, zrozumiałem ;)

 

Chociaż.... myślisz, że jak obejrzą zdjęcia auta na forum to nie znajdą? Nawet jeśli nie ma rejestracji... będą chcieli to i tak dziabną co trzeba :)

Był już taki pomysł (pojawił się po którymś z pikników). Ale jak szybko się pojawił, tak szybko się skończył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszystko zrozumiałem, spokojnie :)
Najwyżej będę musiał szukać ręcznie :looka:

 

Ja tam nic, nikomu ułatwiać nie chcę (no jeśli o złe zamiary chodzi), padł pomysł, padły konkretne argumenty - wszystko już jasne :)

@TomoMadej

na ocf pomysł przyniosłem właśnie z forum motoryzacyjnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was też tak jest że jak tylko mżawka popada to zaraz robią się gigantyczne korki?! Wyszedłem dziś normalnie z pracy, potupkałem na przystanek z uśmiechem na ustach i myślą że będę wcześniej w domu i......dupa. Bo spadło kilka kropel deszczu i pizd#$@wate ludki w piz#%$%dowatych autkach nie wzięły deszczowych opon, dywaników i deszczowych pokrowców na siedzenia przez co jadą 5km/h(ostrożnie ku...fa bo się lakier w 15letnim tico porysuje!!!) i zachowują 250 metrowy odstęp od pojazdu poprzedzającego!!!!!!!!!!! A ze świateł ruszają jak się zielone pół godziny już świeci!!!!! Nosz kur..a!!! A jak strąbisz taką sierotę to się zatrzymuje, patrzy w lusterko i zastanawia 5min o co chodzi. I mój ulubiony typ: jedzie główną, włącza kierunek, jedzie tak 200m żeby przy łagodnym skręcie prawie się zatrzymać. Chyba zrobię sobie taki zderzak z rur jak w terenówkach albo amerykańskich radiowozach i będę siał zło i zniszczenie. Wyszedłem z pracy o 15:15 żeby w domu być przed 16. A byłem ok 17:30. W dodatku musiałem się przesiąść z mpk w transport własny i na własnej skórze doświadczałem ułomności kierowców - którzy nawet trójkołowego roweru mieć nie powinni, za to komplet mandatów za utrudnianie ruchu - w autkach które powinny być rejestrowane jako coś pomiędzy rowerem, kosiarką do trawy i wózkiem golfowym...... I jak tu trzymać kulturę na drodze?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A ze świateł ruszają jak się zielone pół godziny już świeci!!!!! Nosz kur..a!!!
Ja dostaje szału na te okazje...

 

Widze zielone bedac 10 w koreczku a te p..dy ruszaja jedna po drugiej, zamiast wszyscy puscic sprzegła w jednym momencie, jak mnie to drażni, masakra!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...