Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak to jest jak się robi podchody pod aplikację TW z HA... Coś za coś... Kulfon być musi. :wink:

na razie zamontowane tymczasowo. I o dziwo coś tam plumka. Ale to tymczasowy tw. Na montaż czeka XIS 4, czekam na zamówione graty.

 

Najgorzej jest z dystansami do takich rzeczy. A przez pomysł przemcia z modelina jestem w plecy piekarnik :D

Tak to jest jak się robi podchody pod aplikację TW z HA... Coś za coś... Kulfon być musi. :wink:

na razie zamontowane tymczasowo. I o dziwo coś tam plumka. Ale to tymczasowy tw. Na montaż czeka XIS 4, czekam na zamówione graty.

 

Najgorzej jest z dystansami do takich rzeczy. A przez pomysł przemcia z modelina jestem w plecy piekarnik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej jest z dystansami do takich rzeczy. A przez pomysł przemcia z modelina jestem w plecy piekarnik :D

 

 

Za cenę piekarnika trzeba było strzelić sobie ładne alu pierścionki jak pod moje wygibasy na słupku.

post-4530-0-98405900-1382905043_thumb.jpg

 

I cienkie na tyle ile można i wytrzymałe... Wykonawcę masz blisko, nawet się odezwał szyderka.. :wink:

Ja robiłem u swojego znajomego tokarza, kieszeń nie odpadła i to wydaje mi się optimum jeśli chodzi o estetykę przy dużych przetwornikach na słupek bo same z siebie są (i będą :rotfl: ) kulfonami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie ma gdzie tego rzeźbić to ciężko z dystansami. Mam 5 różnych głośników 4 cale i do każdego trzeba mieć inny dystans.

 

 

 

Z piekarnikiem to nie poszło. Za długo o kilka minut ;)

Trucku nie ma sensu robić dystansow z alu do głośników które pograja w aucie tydzień. A potem wrócą na półkę. Do docelowego modelu może i będzie pierścionek. Ale raczej będą jasne maskownice pasujące do wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Oglada ktos tych reprezentacyjnych nieroboofff? Tu nawet sam Hitler nie pomoze, na przestrzeni lat mentalnosc druzyny tak zostala zdegradowana, ze nawet sami Brazylijczycy w miejsce naszych c.uja by zagrali. Tyle forsy idzie w bloto, a inwestujac ta kase w talenty jednoosobowych dyscyplin tylubysmymieli swietnych sportowcow... Sam nie wiempo co to ogladam, chyba z przyzwyczajenia i ... Ludzkiej glupoty:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglada ktos tych reprezentacyjnych nieroboofff? Tu nawet sam Hitler nie pomoze, na przestrzeni lat mentalnosc druzyny tak zostala zdegradowana, ze nawet sami Brazylijczycy w miejsce naszych c.uja by zagrali. Tyle forsy idzie w bloto, a inwestujac ta kase w talenty jednoosobowych dyscyplin tylubysmymieli swietnych sportowcow... Sam nie wiempo co to ogladam, chyba z przyzwyczajenia i ... Ludzkiej glupoty:/

Zawsze jest okazja by piwo wypić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...