Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Zgadza się, ale tyle samo zarobiliby mniejszym, tańszym i nie słabszym Hatchback'iem

 

Brat pracuje w ITD, mają wideorejestratory m.in w mondeo i Kia , opowiadał mi jak kumple się "puścili" za Porsche na S3 w stronę morza od Szczecina... :rotfl:

Po 2 km zawrócili, bo mogli zapomnieć o utrzymaniu odległości by go zmierzyć i stracili z oczu, przy 190 kijanka dostała zadyszki a Porsche dopiero brało oddech... Więc to nie do końca tak ,że nie potrzeba mocnych aut, bo nie powiesz mi ,że gość sypiący przeszło 200 nie stwarza zagrożenia...

Osobna kwestia to "przetargi" po wałku i wybór debilnych aut typu Alfa, czy Insignia, które się sypią na potęgę...


 

 


Trudno powiedzieć.

Mniemam, iż sami nie znają odpowiedzi na to pytanie :wink:

 

Policjanci mają g... do gadania, ale zawsze się znajdzie ładna dzialeczka do kupienia dla decydenta w przetargu... Więc nagle się okazuje ,że w "warunkach" bagażnik ma mieć pojemność 485 litrów ani więcej ani mniej... A długość 478 cm... Po legalu idzie gruby wał... :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Brat pracuje w ITD, mają wideorejestratory m.in w mondeo i Kia , opowiadał mi jak kumple się "puścili" za Porsche na S3 w stronę morza od Szczecina...
Po 2 km zawrócili, bo mogli zapomnieć o utrzymaniu odległości by go zmierzyć i stracili z oczu, przy 190 kijanka dostała zadyszki a Porsche dopiero brało oddech... Więc to nie do końca tak ,że nie potrzeba mocnych aut, bo nie powiesz mi ,że gość sypiący przeszło 200 nie stwarza zagrożenia...

A w którym miejscu ja napisałem o jakichś kijankach...

btw. to oni stwarzali większe zagrożenie jadąc takim samochodem 190, niż prosiak 50 więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu się spuszczamy nad wyciągnięciem wooferów, a tu proszę : 

 

http://www.extremecaraudio.pl/fotka.php?idkat=1&idpodkat=30&id=393&a=

 

Opis: Jakie są efekty tego niemałego nakładu pracy, sił i środków? Siedem startów w krajowych zawodach Sound Off i siedem zdobytych pucharów! Zdobyte tytuły mówią same za siebie: Mistrz Śląska, 2x II WiceMistrz Polski i 5 auto Mistrzostw Europy! Myślę, że to wystarczy za 1000 słów opisu. Honda Civic - niezwykła instalacja w bardzo ciekawym aucie.

 

Także Panowie da się ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość sypiący przeszło 200 nie stwarza zagrożenia...

 

Na autostradzie/ S3 czy innej 2-3 pasmowej - takie samo jak ci co po 140 jadą.

Zagramanicą to normalna predkosc przelotowa - nie mowiac o tym ze wiekszosc sobie smiga po 230-250 nowszymi autami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...