Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

Poszukuję pomocy w zakupie pewnego klocka w Warszawie w firmie Media Centrum na Al. Krakowskiej.

Z racji, że chodzi o sprzęt powystawowy sprzedawca nie chce mieć problemów i w grę wchodzi tylko i wyłącznie odbiór osobisty.

Ja mam trochę daleko by sobie podjechać. Proszę o PW, a ustalimy co jak za ile.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak sobie siedziałem ostatnio i słuchałem, i zastanowiło mnie... Jak by w nowych komorach zagrały Kappy... W miejsce moich obecnych naleśników, które notabene są jednymi z najszybszych wf, jakie mi dane było słyszeć, ale jak to bywa z takim wf, nie mającymi wybitnie mocnej doliny ale za to bardzo kopliwymi, grającymi ładną średnicą i dość twardo co jak wiadomo lubię, a nie jakieś rozlazłe kluchy...

post-4530-0-68811600-1392278524_thumb.jpg

post-4530-0-05325800-1392278527_thumb.jpg

 

A skoro próbować, to nie z używkami, które mam, a nówkami jak Tec (jak porównywać to miarodajnie :D ), więc zakręciłem palcem w nosie i tak oto zjawiły się na stole nówki sztuki dziewice, które mam zamiar wkrótce rozdziewiczyć, dając tak cuś koło 400 RMS w plecy, na kanał :rotfl: ... cdn...  :wink:

post-4530-0-36439200-1392278522_thumb.jpg

post-4530-0-52455500-1392278523_thumb.jpg


Tak sobie patrzę... I kurka śruby muszę zmienić na jakieś hajendowe ocynkowane bo te... zardzewiały po zimie?! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...