Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby nie zasmiecac foruma pisze w off topie. Mianowicie, Panowie szukam kogos z okolic badz z samego Radomia. Sprawa dotyczy sprawdzenia wzmacniacza bo mam pewne podejrzenia ze jest dlubany itp tematy ale chcialbym zeby ktos moze go sprawdzil przed zakupieniem go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam pewien mały pomysł.

Co jakiś czas pojawia się pytanie lub prośba jak wyżej... Może stwórzmy osobny temat "Proszę o pomoc/chętnie pomogę", bo czasem przydałby się ktoś z drugiego końca Polski kto obejrzał by furę, odebrał i wysłał jakiś sprzęt, bądź po prostu jak wyżej podjechałby zobaczyć "co w trawie piszczy". Chyba każdy z forum przerobił temat utopionej gotówki a to za sprawą niepewnego srzedawcy bądź mooooocno naciąganego opisu. A tak, może znalazłby się ktoś z forum kto za przysłowiową flaszkę pomoże uniknąć wielu nerwów... Myślicie że takie rozwiązenie miałoby szansę się przyjąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł mi się wziął z forum dogomania.pl które też regularnie przerabiam. Czasem polezę z "rodziną" zrobić wizytę przedadopcyją/poadopcyjną żeby jakaś psia bida nie trafiła w złe ręce. Tam pomysł się sprawdził zwłaszcza że transport dużego psa może przysporzyć wiele problemów bądź kosztów a każdy grosz się liczy więc trzeba się upewnić że wszystko będzie tip-top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Również podpisuje się pod tym, świetny pomysł zważając że coraz więcej wałków na tablicy..

 

Stąd mój pomysł. Sam jestem kilka stówek w plecy dzięki swojej głupocie i łatwowierności, a jak się okazało po fakcie, kilku użytkowników SCA bywało w bliskiej okolicy patałacha który mnie na hajs wyr#$%ał. A teraz muszę się z cymbałem po sądach ganiać:-/ i to nie tylko jako poszkodowany. A takie rozwiązanie wprowadzałoby jakby QC robionych na odległość zakupów i pozwoliłoby ukrócić cwaniactwo sprzedawców z cyklu "nie podłączałem, niewiem czy działa. Ale kiedyś był sprawny" a nawet forumowych czarnych owiec. Już bym wolał odpalić komuś z forum kilka dyszek za fatygę, wachę i odpowiednią przesyłkę niż otwierać paczkę wielkości pralki ze wzmakiem w srodku, wrzuconym luzem...

 

 

 


rooski-

jako pomysłodawca, załóż stosowny temat, a my będziemy tak długo modom truć, aż go podwieszą :)

 

Poczekam na jakąkolwiek reakcję admina czy modów. Niech się chociaż jeden wypowie. Niechciałbym ingerować w forum bądź tworzyć niepotrzebnego haosu jeżeli ktoś z kadry sobie tego nie życzy. Jak to mówią nie moja piaskownica, nie moje zabawki:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze temat sie przyda , stwozony byl temat czarna lista i polecam uzytkownika . Wiec temat "pomoge" lub "strefa pomocy " (jak kolwiek to brzmi;-) )  bedzie dobrym rozwiazaniem bo wielu z nas nie widzialo sie na oczy a jednak pomagamy sobie wzajemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanie do was :wink:

Rozglądając się za piccolo'kami, a dokładniej za piccolo supremo.

Jest dość duży rozrzut jeśli chodzi o ceny.

Dystrybutor na morela na uk i pl, mają je po ok 2200zł.

(Sonia Draga na polske)

http://www.soniadraga.com.pl/produkt/62/glosniki-morel-supremo-piccolo.html

 

Natomiast znalazłem też te same(tak myślę), tw w innych cenach:

1600zł

http://www.sklep.caraudioteam.pl/morel-supremo-piccolo-p-791.html

1870zł

http://www.carado.net.pl/product.php?id_product=221

 

Moje pytanie.

Czy one się czymś różnią, czy sklepy wymionie powyżej nie mają zaktualizowanych cen morela?

Z góry dzięki :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Picasa z Google jest darmowa, ja używam i problemów nie zauważam, po za może dostępem do linku zdjecia, aby w postach załączyć, gdyż kilka razy klikasz pokaż obrazek, aby wyszło z rozszerzeniem JPG co by forum go zauważyło, bo z bezpośrednim , silnik forum go nie widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...