Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólna idea zawodów zostanie zachowana, międzyteamowe współzawodnictwo, a jak komuś będzie się chciało jechac, to odbębni te 3 eliminacje

 

 

 

 

Z bliższych, to Berlin i Lipsk. ale przy ich frekwencji, takie dwie imprezy to może być mało aby sie zakwalifikowac na finał, bo jest limit 12 aut.

Chyba że zdobędziesz 1-2 miejsce , to wtedy jest to możliwe.

 

Oni na rozgrzewkę w zimowym spocie mieli prawie 50 startujących w SQL.....

 

Tu masz terminy : http://www.ayasound.org/index.php?id=283

 

a tu tabele kwalifikacyjną, po 25-35 aut w klasie do kwalifikacji (wraz z lotnikami po 1 starcie) http://www.ayasound.org/uploads/media/Saisontabelle_2013_01.pdf

 

Oni maja 10 eliminacji , normalnie jak u nas z 10 lat temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Koledzy chcę kupić praske do tulejek/końcówek na max 50 mm2. Na allegro pojawiły się jakieś tanie praski po 60 pln. Na stacjach trafo korzystamy z praski za ponad 1000 pln no ale ta lekko nie ma. Pytanie czy z tych tanich ktoś coś testował? Użytek prywatny kilka razy w roku.
popatrz firmy erko. Ergom. Cimco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mój tata też podobne przebiegi ma na karku, Od 20 roku życia do emerytury za kierownicą autobusu na dalekich trasach, to 400-500km. średnio na dobę mu wychodziło. Tu można powiedzieć z czystym sumieniem że doświadczony kierowca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki :) Mamy na forum jakiegos speca od blacharki samochodowej? dzisiaj niestety przy wymianie kapci na letnie samochód zerwał się z lewarka, lewarek pozostawił po sobie wgięcie w progu, wielkie nie jest, ale lakier zdarło do gołego , głębokość wgniecenia to jakieś 2-3 cm. Teraz pytanie do bardziej doświadczonych, jak się tego pozbyć? Sama szpachlówka i lecieć z tematem? Bo pytałem się kumpla który poradził by może przyspawać jakiś haczyk lub coś w tym stylu i możliwie najlepiej to wyciągnąć, a dopiero potem ewentualnie szpachlówka. Proszę o rady bardziej doświadczonych. 

 

PS. tutaj fotka tego dzieła ;) 

 

 

20140311078.jpg20140311077.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...