Jump to content

kamul

Użytkownik
 • Posts

  1,260
 • Joined

 • Last visited

About kamul

 • Birthday 02/28/1988

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  currently unknown
 • Zainteresowania
  pstro i owo

kamul's Achievements

 1. Moim zdaniem trzeba by ukierunkować działania na miejsce montażu, jeśli w obecnym miejscu bardzo się grzeje to na próbę dać go nawet "na wierzch" (na siedzenie, podłogę bagażnika, zależnie gdzie jest) i pograć, wtedy zbadać temp (nawet na rękę). Jeśli będzie niepokojąca to wtedy jakoś to eskalować i "działać" z pomiarami, gwarancjami itp. Jeśli jest ok to może pomyśleć nad zmianą miejsca montażu? Względnie dodać wiatrak (wiele wzmacniaczy ma oddzielne wyjście na sterowanie wiatrakiem, nie wiem jak w tym wypadku). Miejsce wiatraka raczej bez znaczenia o ile będzie powodował przepływ powietrza "wokół" wzmacniacza.
 2. Mam tweetery z fki
 3. kamul

  [k]Brax X2400

  Jestem prawie pewien że ktoś na grupie na fb wystawiał już jakiś czas temu. Może warto tam podrzucić pytanie?
 4. Dzięki za wszelkie odpowiedzi. Temat w zasadzie można zamknąć. Mnie wróciła dziecięca radość zabawy ☺️
 5. Tam i tak jest tyle rzeczy, że można siedzieć i siedzieć
 6. Ok, wszystko jasne, dzięki wielkie.
 7. Chodzi o overwrite/ nadpisz? I jak to zaznaczę to zmiany są "na żywca" bez klikania w save?
 8. A nie, nie aż tak Chodzi o laptopa. Na razie ustawiałem dsp robiąc setup na lapku, zapisując i wrzucając przez podłączenie laptopa do dsp. Natomiast zmiany jak rozumiem zachodzą po uploadzie zapisanego pliku przez zrobienie Save & Store. To o co pytam, to czy jak wejdę w Time Alignment to suwak będzie na bieżąco wysyłał dane do procesora czy za każdym przesunięciem muszę robić Save and Store?
 9. W trakcie grania zestawu, tak żeby móc słyszeć wprowadzane zmiany w trakcie ich wprowadzania. Na chwilę obecną jak rozumiem używanie tego DSP, to wprowadzam zmiany na PC i robię upload do DSP. Zakładając, że do dyspozycji mam jedynie PC i DPS-Tool czy jest taka opcja?
 10. Czy ktoś się orientuje czy można ustawiać płynnie na ucho czasówki w DSP Helix'a? Bo za każdym razem ustawianie i wrzucanie settinga, jest na pewno bardziej kłopotliwe a w Distance Delay nie do końca wierzę.
 11. Szkoda mi trzymać ten piec i go nie używać Stan pieca wzorowy, pudło i komplet sklepowy, kupiony ok. pół roku temu. Specyfikacja na stronie producenta https://www.xcelsus.com.au/product/magnifico-2/ Co mnie interesuje: - Sub SQ najlepiej do małej lub w małej skrzynce od razu ewentualnie tweetery z rodziny SS d2904 (zależnie od wariacji, możliwe dopłaty w obie strony). Kontakt via PW
 12. kamul

  [k]Brax X2400

  tbrek miał coś chyba, pytanie czy dalej wisi.
×
×
 • Create New...