Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Daleko szukac u nas nie trzeba... Przypadek Zientarski/Zabiega - oboje w motoryzacji od gówniarza... I jak skonczyli każdy wie.

 

Ferrarka ich zabiła... Umówmy się 150 na 2-3 pasmówce wieczorem czy nocą , to jest na porządku dziennym w każdym mieście co piątek czy sobotę... Tutaj co innego dało w kość ,twarde niskie zawieszenie, wybiło "taczkę" na hopce i poszłoooo.... Bardziej klasyczny samochód i jego zawieszenie inaczej przyjmuje na klatę takie "niespodzianki"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ferrarka ich zabiła... Umówmy się 150 na 2-3 pasmówce wieczorem czy nocą , to jest na porządku dziennym w każdym mieście co piątek czy sobotę... Tutaj co innego dało w kość ,twarde niskie zawieszenie, wybiło "taczkę" na hopce i poszłoooo.... Bardziej klasyczny samochód i jego zawieszenie inaczej przyjmuje na klatę takie "niespodzianki"...

Truck'u, Ty ich usprawiedliwiasz czy jak? Auto winne tragedii? Biorac pod uwage ze oboje a zwlaszcza kierowca urodzil sie z kierownica..., a dziecinstwo krecilo sie w centrum wydarzen samochodowych (pamietam stare programy Zientarskiego seniora, np Auto Moto Fanklub to byla magia), powinien wiedziec ze taczka inaczej na wertepach sie trzyma niz seryjne auto. Btw, swiety nie jestem.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie usprawiedliwiam, ale Jacek umówmy się... Mając ferrarkę pod tyłkiem, i paro pasmówkę nocą to... :hyhy:  I papież by zgrzeszył.. A co to w takim aucie 150, parę sek, trójka i już... Ot lekko noga się smykła głębiej.. I tyle.

Pech chciał ,że trafili na muldę a reszta już znana, kumpel zabił kumpla a sam został w zasadzie warzywkiem... Na pewno nie szli po bandzie jak Ci Gruzini, bo tam to już było tylko proszenie się o jakieś nieszczęście, ludzie na chodnikach, dzieci a tu takie pałowanie na limicie... :/ Zientarski zwyczajnie miał głupiego pecha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jadąc Ferrari trzeba umieć jeździć.

Jeździłem nie aż tak rasowym (w mojej ocenie) autem, tj. prosiaczkiem turbo na torze i nie ma miejsca na błędy. Niestety jest jak z saperem.

Nie znam miejsca wypadku Zientarskiego ale podobno miejsce było każdemu znane więc chyba po prostu głupota.

Co do bycia rośliną, podobno czuje się pewnie lepiej niż nie jeden z nas, ale roślinki nie dostają wyroków więc trzeba trochę dramatyzować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie tak to ja swoim dizlem śmigam :D nie no żarcik oczywiście. Koleś z BMW miał jaja ze stali co nie zmienia faktu, że mądre to to nie było i to totalnie. To są tylko maszyny a w dodatku nawet jak jesteś świetnym kierowcą wszystkiego nie przewidzisz a efekty są jakie są raczej każdy wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 


A mówiłem kup małego

Powiedziałeś, ze zmieścisz to teraz sie mecz

 

Jakby mniejsza wersja kosztowała tyle co teraz to bym nie kombinował, ale prawie 2x tyle wtedy kosztowała :) 

 

Dam radę, średniaki większe mieścili w słupexach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...