Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1500 zł , dobrze widzę ?? 

Jak tak to chyba dobra cena. 

 

Ja mam Acera, rok temu kupiłem , tyle że 17 cali, ten sam HDD, ten sam Proc, zwiekszyłem ram z 4 do 8 GB, i dorzuciłem dysk SSD Otz-a Agilty 3 ( w 17 Acera jest na to miejsce ), i powiem Ci że ten dysk to najlepsza inwestycja jaką można zrobić w kompie, system startuje i jest gotowy do pracy po około 10 sekundach, wszystko śmiga jak szalone :) Pomyśl nad tym dyskiem ( czyli tak jak u mnie 17 cali i dokupienie 2 dysku ) lub wymiana zwykłego na SSD, albo gotowy lapek z takim dyskiem. Warto ( moim zdaniem ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

 

Są plusy 

Procek , niższa cena ,windows seven,USB 3.0

 

minusy

gwarancja, GPU, rozdzielczość ekranu

 

Ale jak kupisz taniej  a za różnice zakupisz SSD to bedzie śmigać jak ta lala.

Montaż dysku SSD to jedyne słusznie wydane pieniążki na laptopa .(kompa)

I wyrażny wzrost wydajności.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje kupić laptopa 

 

przyszła mi oferta na gruponie z takim acerkiem 

 

ACER- klik

 

cena allegrowa laptopa jest powyzej 2 tys

 

pytanie do komputerowców czy warto ?)

 

WARTO DO CZEGO ?

 produkt recertyfikowany przez producenta

TO OZNACZA ZE KOMUS SIE ZJEB... I GO NAPRAWILI I SPRZEDAJA PO RAZ 2

i dlatego gwarancja na 12 jak to na uzywke 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jest na gruponie i w takiej cenie .

Równie dobrze może zdechnąć za miesiąc jak i za 3 lata - loteria jak z całą chińszczyzną.

Ale oferowane 12 m gwarancji to jak  dla mnie za mało i dlatego  minus.

Sam jako laptopa używam sprzętu z 'bezdomki"  - eMachines brat Acera .

Cenowo był 300 pln taniej niz u innych sprzedawców

Właśnie mu się 2 letnia  gwarancja skończyła .

Smiga jak złoto .

Oczywiście SSD on board.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jako laptopa używam sprzętu z 'bezdomki" - eMachines brat Acera .

 

eMachines należy do koncernu Acer tak samo jak PackardBell i Gateway. Tylko że Acer to tak jakby najwyższa półka.

 

Sam laptop nie jest zły. Fajny sprzęt z dość ciekawym designem. Cienki ale z wydajnym chłodzeniem. I chociaż lubi się zagrzać to nie stwarza mu to jako takiego problemu. Wymiana klawiatury jest droga bo całego lapka trzeba rozłożyć na części pierwsze. Co może irytować to touchpad który przyciski ma tak jakby pod sobą tzw click-pad(naciska się lewą bądź prawą stronę tp - jak w myszce), ale za to jest "multi-gesture". I co dla mnie niezwykle pożyteczne - podświetlana klawiatura. Największy minus jak dla mnie to połyskliwy ekran. Mat byłby tu o wiele lepszy. Propozycje z SSD są jak najbardziej trafione! Ale tylko dobrej firmy.

 

 

 

TO OZNACZA ZE KOMUS SIE ZJEB... I GO NAPRAWILI I SPRZEDAJA PO RAZ 2

 

Albo oznacza że jest leżakiem magazynowym lub zwrotem od klienta w ciągu 14 dni od zakupu. Taki sprzęt wraca z powrotem na serwis gdzie jest odnawiany. Tylko nie polega to na podklejaniu plastików czy lutowaniu elektroniki a na wymianie zużytych lub uszkodzonych komponentów. Dodatkowo przechodzi testy obciążające. Co ważne bateria musi mieć zawsze minimalnie 80% żywotności(przeważnie jest to od 90% do nawet 105%). Sprzęt taki wcale nie ustępuje nowemu. A czasem jest nawet lepszy bo nowy jest klepany na sztuki i testowany wyrywkowo(ok 3% do 5%). A szanse na awarie są takie same jak nówkach.

 

A jeżeli komuś odnowa sprzętu tak bardzo przeszkadza to radzę się wyprowadzić z pl bo wielu czołowych producentów elektroniki nie produkuje w ogóle sprzętu na nasz rynek - dla nich jesteśmy trzecim światem - więc większość asortymentu tychże firm trafia tu tylko z tzw refarbishmentu lub sprzedaży pośredniej. A jeżeli już coś produkują to tylko najniższe serie. Stąd np odkurzacza LG w polskich sklepach nie uświadczysz. Bo producent z góry założył że za mało ludzi w Polsce stać na taki sprzęt. Dla gigantycznych koncernów jesteśmy po prostu odbiorcami taniego shit`u...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli juz mowa jest o laptokach typu refurbished, to proline takowe sprzedaje i ceny sa tez ciekawe, no i jest gwarancja... http://proline.pl/?g=Notebooki+Laptopy+Ultrabooki&kat=Notebooki+refabrykowane

 

Sam sie nad jednym z thinkpadow biznesowych zastanawam....

 

A co do Acera z groupona, to ... Nigdy kolorowych laptokow (srebrne antracytowe itp), ten lakier sie sciera z czasem i potem laptop wyglada jak ze smietnika, kupuje tylko czarne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko jeździsz wolno Cię poniosą... Tak mawiają starszy górale... :wink:

 

Ale jak zobaczyłem filmik to od razu mi się skojarzyło ze Roninem i scenami pościgowymi w wydaniu S8 i M5... Tyle ,że tam to tylko film.... A Ci nie bardziej licho odwalali taką manianę w ruchu miejskim...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mowia: "chcącemu nie dzieje się krzywda"... Umiejętności gość mial nieprzeciętne, ale stety niestety... Przeginał, znaleźli sie szybko nasladowcy/uczniowie i ... Skonczylo sie tak jak sie skonczylo. Daleko szukac u nas nie trzeba... Przypadek Zientarski/Zabiega - oboje w motoryzacji od gówniarza... I jak skonczyli każdy wie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...