Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rooski... mówisz o Wrocławiu? to gdzie Ty jeździłeś. ja jeździłem po 18 i smigałem aż miło. nie zauważyłem problemów o których mówisz... o 10 rano też był spokoj.

 

Mińska(rondo), ND, Robotnicza, Podwale, Legnicka, Plac Dominikański, cały Grunawald i okoliczne drogi.

 

 

 

Ja dostaje szału na te okazje...

 

 

 

Widze zielone bedac 10 w koreczku a te p..dy ruszaja jedna po drugiej, zamiast wszyscy puscic sprzegła w jednym momencie, jak mnie to drażni, masakra!!!

:zdrowko:

 

Ruszam z pod świateł za typem. Puszczam sprzęgło, dodaje gazu, odległość między mną a nim utrzymuje się w granicy 1-3m. Niby nic trudnego. Patrzę w lustro za mną 20-50metrów nic się nie dzieje. Nagle typ przede mną wciska ostentacyjnie hamulec co jakiś czas i macha rękami. Jadę za nim, wjeżdżam pod jego blok(akurat tak się złożyło że jechałem prawie w to samo miejsce), blokuje na parkingu, wysiadam i grzecznie pytam: dlaczego?

"bo Pan mi na zderzaku niebezpiecznie siedział a dzisiaj jest ślisko"

...

...

...

...

...no fakt. gołoledź...

 

 

Patrzę chwilę nieprzytomnym wzrokiem w dal, odwracam się na pięcie, wsiadam do samochodu i zniszczony odjeżdżam.

 

"zdrowie pijanych kierowców i zdrowie naszej jezdni

ponoć piją po podróży to się boją tych trzeźwych" - O.S.T.R. - Rap droższy od pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Opisze wam pewna sytuacje która miejsce jakaś godzinę temu.

 

Brakło diesla na Aral-u :D

 

Ale od początku

Od jakiegoś czasu stacje benzynowe musza zamieszczać swoje ceny w sieci i nie trzeba było długo zeby powstały odpowiednie App-sy do tego

Dziś rano diesel kosztował 1,509€

Na godzinę 18 żona miała termin u masażysty, jak wyszła to dzwoni do mnie czy ma co kupić

Mowię ze sprawdzę ceny paliw bo juz było blisko "judasza", patrzę cena 1,359€ za litr

To mowię jedz zatankuj i pojechała, za 10 minut tel. ze nie wie kiedy przyjedzie bo kolejka jak za komuny i paliwo na kartki :)

Ale czekała, po pół godzinie podjeżdża pod dystrybutor i tankuje za całe 8 centów :D , poszła zapłacić a w kasie jej mówi ze ma w drugim spróbować, tak tez zrobiła i tam zalała za całe 5centow :D :D, idzie znowu zapłacić a na kasie pani ja przeprasza i mówi ze diesel się skończył :D

 

Tak się zdenerwowała, nie tylko ona ale inni tez i pojechała na Esco do drugiej miejscowości

Tam było po 1,379€ i w końcu zatankowala do pełna.

Nie chcielibyście widzieć jej miny jak przyjechała do domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...