Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 jakaś k**wa złodziejska ten motocykl ukradła.

Szkoda ludzie niestety za parę zł oddają na złom wartościowe przedmioty nawet o tym nie wiedząc ;/ metal to metal a nie kiedy ktoś za to zapłacił by dużo dużo więcej

 

mastah22  :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś np na zawody Car Audio przyjeżdzają zawodnicy z Litwy, Ukrainy, gościliśmy również imprezy europejskie i nikt nigdy nie wyjechał z obdrapanym autem itp historiami, wręcz przeciwnie zawsze każdy jest ciepło przyjęty. Więc Polacy to gościnny naród, ale dla ludzi z klasą i umiejących szanować Naszą kulturę.

 

Ty Truck możesz nie pamiętać zawodów na naszym podwórku chyba w 2004r gdy "kilku" zawodników z zagranicy wróciło do domu bez sprzętu.

A potem były duże przeprosiny i wyjaśniania w gazecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Katowic?! wtedy czasem też felgi nie poginęły? Jedna z pierwszych imprez CA na jakiej byłem. Mój kumpel startował autkiem które razem robiliśmy. Po tych zawodach  i następnych gdzie po wszystkim doszło do jatki na każdym forum ca w polsce, chłopak tak się zdegustował że podziękował za takie "hobby".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do złomu to w TVN turbo był program o zmarłym niedawno starszym kierowcy rajdowym.

Gosc zmarł, rodzina nie zajęła sie domem ani terenem jaki miał.

Pozostawili go samego sobie. Na parkingu i w garażu miał kilkanaście/kilkadziesiąt zabytkowych, zadkich aut wartych bardzo gruba kase.

Zlomiarze i nurki rozebrali i posprzedawali wszystko na kilogramy.

Jak oglądałem to aż nie wierzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Katowic?! wtedy czasem też felgi nie poginęły? Jedna z pierwszych imprez CA na jakiej byłem. Mój kumpel startował autkiem które razem robiliśmy. Po tych zawodach  i następnych gdzie po wszystkim doszło do jatki na każdym forum ca w polsce, chłopak tak się zdegustował że podziękował za takie "hobby".

laptopy i nie  inne  gadzety tez sie ulotnily   :mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie nowych użytkowników forum.

Jakiś nowy kolega dziś bez powitania wrzucił temat na zasadzie dajta mi co potrzeba i spadam... Został naturalnie zablokowany.

Następnie koleś się odezwał mi na PW z pytaniem co ma poczytać? Pozwolę sobie zacytować bo skrzydła mi opadły. :D

 

N: "Od czego czytania ???"

Truck: "Np wbij sobie w google hasło "FAQ Nazara" to podstawowe kompentium wiedzy o CA aby w ogóle zrozumiale ze sobą porozmawiać. Co Ci po poradzie skoro i tak byś z niej zrozumiał co trzecie słowo?

Jeśli chodzi o forum to nie zachowuj się jak dzieciak, chcę to mam, zajrzyj w dział jestem tu nowy, przywitaj się, napisz jakie masz auto, skąd jesteś.

Następnie zrób kilka foto jak wygląda to radio w clio, wrzuć temat w dziale "dla początkujących" z prośbą o poradę jakie są możliwości wyciągnięcia sygnalu z tego radia dla wzmacniacza a gwarantuję Ci ,że temat nie skończy zamknięty jak ten wcześniejszy. Z zasady są zamykane, bo takich jak ty oczekujących porady na dzień dobry jest po 10ciu dziennie, następnie uciekają oni dostawszy zloty środek, bo w zasadzie zajrzeli na forum tylko po swoje. ;)"

 

Nowy z rozbrajającą szczerością :rotfl:  : "Sorry ale ja będę taki sam... Nie interesuję się bardzo tym chce tylko pomocy od kogoś mądrzejszego, a nie będę się wypowiadał jak nie wiem nic o tym..."

 

Moje pytanie zaś brzmi, czy jest już wprowadzona ta restrykcja ,że nowy użytkownik forum poza działem "Przywitaj się" ma prawo do założenia tematu po minięciu jakiegoś okresu czasu?

 



 

 


To były mistrzostwa Europy w 2002 roku.

 

No to jeszcze lepiej 11 lat temu, wtedy chyba jeszcze Pruszków itp historie prężnie działały, więc nie dziwota ,że auta poobrabiali. Na szczęście czasy lekko się zmieniły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O! To widzę ,że kolega totalnie nie zrozumiał co mu napisałem, rano założył temat w trochę bardziej rozbudowanej formie, z wiadomych powodów, został zamknięty. Następnie jakoś w południe napisałem mu na jego pytanie na PW co według mnie powinien uczynić aby uzyskać pomoc ze strony forumowiczów. Jak widać miał to w d... i znowu na łatwiznę nowy temat, skoro tamten się "zamknął".

A ni be ani me... "Głupie cześć jestem Piotrek"... Po co??

Basu chcę z "tuby" słucham pop zasrańce rozumiecie? Więc dawać mnie tu recepty jak zrobić mega bas najlepiej za pincet i broń Panie Boże aby mi światła w aucie przygasły!! :wink:  :)

 

A Temat zamknięty o 11tej był takowy:

http://www.strefacaraudio.pl/topic/34391-ch%C5%82opaki-potzrebuj%C4%99-pomocy/

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Na mrugające światła tylko kondomsator! Najlepszy stosunek ceny do objętości mają takie o mocy 4farada.

 

Hahahaha.... Dostało mi się na PW za... Mastaha... :rotfl:

 

Cytuję:

 

"I jakiego ch..a zamknęli mój temat ??!!"  Oczywiście w oryginale kropek nie ma. :D

 

Grochem o ścianę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...