Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Meczyk super, BVB trochę się wypstrykało z sił na początku meczu, kiedy tak ładnie przycisnęli Bayern, widać było ,że aż im kolano klękło i nie bardzo wiedzieli co jest grane. Szkoda ,że ich bramkarz to jakiś cyborg, zabrakło odrobinę szczęścia aby ustawić mecz pod BVB, potem już Czerwoni zaczynali się rozkręcać jak dobrze naoliwiona lokomotywa.

Niemniej to przyjemność oglądać takie spotkanie od pierwszej sek do ostatniej masa serca i potu na boisku.

 

ps. O co chodzi z ta cenzurą bo chyba mnie coś mineło o z czym tam Kamil się jątrzy? Zamknijcie w ogóle to forum skoro chcecie decydować co i kiedy będzie napisane.

Dział przy piwie jest przy piwie, nie dotyczy CA, a przy piwie lubię z kolegami rozmawiać o częściach samochodowych, wódce na wesele, kochankach, czy Szwabach czy Turbanach. Z tą małą różnicą ,że w rozmowie na zywo nikt nikomu nie wykropkuje wypowiedzi. Coraz bardziej wieje miałką groteską ta sytuacja.

Kamil niech się skupi nad tym ,że ma coraz bardziej w d... co tutaj się dzieje i jedyna jego fukcja to właśnie wpaść raz na miesiąc porozstawiać klocki jak pionki bo akurat taka wizja i znowu go nie ma, bo.... antenę 3cią montuje i z tego ma kasę. Jak się z czegoś nie ma kasy to się wystawia forum na sprzedaż użytkownicy złożą się po parędziesiąt złotych aby je wykupić od właściciela i nie ma problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie mówię o tym Jarek, tamten temat zamienił się w groteskę w pewnym momencie i dobrze ,że skończył jak skończył.

Ale ingerujecie w tak błahe tematy jak mecz piłkarski... Gdzie w takim wypadku jest granica cenzury?

Myślałem ,że jesteśmy w Polsce a nie Chinach czy Korei gdzie kreuje się rzeczywistość. Do tej pory myślałem ,że forum tworzy "forum" ludzi czyli uzytkowników a wychodzi na to ,że owszem mają sobie pisać ale tylko na "wygodne" tematy. Niestety życie rzadko jest wygodne i może mamy ochotę popisać o meczu?

To w zasadzie wszytko w tej kwestii ode mnie bo nie mam ochoty na burzę w szklance wody. Ale... przeszłość już chyba pokazała jak kończą fora, kiedy zbyt mocno się w nie ingeruje... Tuningforum, audiocar... mam dalej wymieniać? Za dużo palucha było włożone, grupki wzajemnej adoracji i skończyły jak skończyły, są ale... ich nie ma , bo nie ma ludzi.

Bądźcie bardziej przewidujący jako właściciel(Kamil) i grupa moderatorów i wyciągajcie wnioski z tego jak skończyły tamte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki mecz?

 

 

 

Wymoderowane były teksty z ciągiem dalszym rozkminki o zajściu na wyspach.

 

 

Wypowiedzi Jacka Tdi o... meczu :D, chyba ,że nie bo tak szybko zniknęło , że zobaczyłem tylko czerwone kropki cenzury w wypowiedziach o meczu.

A wcześniej oglądałem mecz więc nie zaglądałem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie mozna "premiowac" mam to w de.upie! Forum tak tolerancyjne, jak i laicka dla "wszystkich otwarta" Francja, przez co bedzie taka znieczulica, ze kogos "zastrugaja kozikiem", ktos to nagra, wrzuci w OT, i nikt palcem nie kiwnie bo bedzie sie bal ze to "temat zwiazany z polityka, albo religia" i moze za to dostac bana na forum... Przedszkolandia! Wybaczcie, ale musialem to napisac:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem przytulil, poglaskal i powiedzial, ze Bastylia zostala zburzona:)

 

U nasz łapy sobie odrąbują i jakoś nie nakręcasz się na to.

 

A szkoda bo to ciekawy temat był.

 

Straszny populista jesteś.

Lape odrabal dostawca dealerowi..... Porachunki czysto przestepcze jak i w kazdym zakatku kuli ziemskiej, bez podtekstow rasowo-religijno-politycznych, trochu Dan odbiegles od glownego nurtu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszny populista jesteś.

 

 

Tak a świstak Dan siedzi i zawija w sreberka. Zwyczajnie w Polsce, na Polskim forum, Polacy, mogą chyba pisać na tematy jakie ich interesują? Czyż nie? Jeśli się mylę , wybaw mnie z błędu i mogę dalej nawijać tylko i wyłącznie o tym czy optyk gra czy nie.

Jakoś np na zawody Car Audio przyjeżdzają zawodnicy z Litwy, Ukrainy, gościliśmy również imprezy europejskie i nikt nigdy nie wyjechał z obdrapanym autem itp historiami, wręcz przeciwnie zawsze każdy jest ciepło przyjęty. Więc Polacy to gościnny naród, ale dla ludzi z klasą i umiejących szanować Naszą kulturę.

Dam Ci prosty przykład jesteś gospodarzem a ja przychodzę do Ciebie w odwiedziny, przychodzi godz 22 i prosisz mnie abyśmy się wyciszyli bo Twoja mała idzie spać, ja to szanuję, bo jestem w Twoim domu jako gość i doceniam Twoją gościnność. Oboje miło będziemy wspominać takie spotkanie.

Ale teraz odwróćmy sytuację ,Ty mnie zapraszasz, jest godz 23 a ja drę mordę, cała rodzina odczuwa tego skutki a ja na koniec siadam i walę Ci dużego kloca na środku salonu, bo... taki u mnie zwyczaj w lądzie na A... sprzątasz po mnie czy chwytasz za fraki i wywalasz za drzwi z mega wolejem??

Czujesz do czego piję? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz przeciwnie , zwyczajnie posiadam własne zdanie nt. "gości".

 

 

 


To może idź na Brytyjskie forum tam może się to przyjmie.

 

Oni już tam się boją własnego cienia aby nikt im nie zarzucił rasizmu, bo innego wytłumaczenia nie mam skoro każą swojej armii nie chodzić w mundurach i ochraniają własnymi siłami Policji meczety...

Sorry ale jak ktoś mnie kopie w dupę to ja mu się staram oddać 3 aby już nie kopnał. A nie jeszcze nadstawiam bo czarny brat musi się dobrze przymierzyć.

We Francji żołnierza zaatakował "Brodaty mężczyzna" ilu znasz brodatych znajomych wokół siebie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie chłopaki bić pianę :)

Malec pójdzie za ponad 130 tysięcy, nie za dużo - mimo wszystko?

 

Osoba która sprzedawała pewnie nie wie na jakim poziomie są ceny malców itp i pewnie za kilka tysięcy a może i za mniej został sprzedany, jeśli sprzedający dostanie wpłatę to zarobi kilkadziesiąt tysięcy.... interes życia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Osoba która sprzedawała pewnie nie wie na jakim poziomie są ceny malców itp i pewnie za kilka tysięcy a może i za mniej został sprzedany, jeśli sprzedający dostanie wpłatę to zarobi kilkadziesiąt tysięcy.... interes życia
To raczej Ty nie jestes w stanie docenić to z czym masz do czynienia.. To ze nie wyłozył bys tyle

za maluszka nie znaczy ze snobowi/ fanatykowi tego zabronisz lub to wypersfadujesz...

 

Nie mniej jednak czesto takie aukcje bywaja sztucznie podbijane po to aby osiagnac orientacje ile lud jest w stanei za to zapłacic...

 

Nidawno na forum 126p czytalem temat o jego "znalezieniu", juz szuka kupca, szlag mnie trafia ze takie cuda trafiaja w tak "zydowskie" rece i ktos z miejsca traktuje to jako czysty biznes.. to mnie boli bo moja pasja jest polska motoryzacja, mimo wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej Ty nie jestes w stanie docenić to z czym masz do czynienia.. To ze nie wyłozył bys tyle

za maluszka nie znaczy ze snobowi/ fanatykowi tego zabronisz lub to wypersfadujesz...

Czytaj ze zrozumieniem... nie chodziło mi o to ile kto oferuje a o to ile sprzedający tego maluszka zapłacił poprzedniemu właścicielowi... bo z reguły sa to osoby starsze i nie świadome co maja w garażu wydaje im się ze to szrot już stoi tyle lat a ktoś to wykorzysta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


To raczej Ty nie jestes w stanie docenić to z czym masz do czynienia.. To ze nie wyłozył bys tyle
za maluszka nie znaczy ze snobowi/ fanatykowi tego zabronisz lub to wypersfadujesz...

 

mastah22 albo Ty albo ja inaczej zrozumiałem wpis kolegi karuzel506. Jemu chyba chodziło o to że koleś który go sprzedaje kupił go za groszę od kogoś kto nie miał pojęcia o jego wartości. Taka cmentarna hiena. Udając miłośnika, wypytał, wyszukał, kupił, wyczyścił i sprzedaje perłę za grubą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:zdrowko:  tak żem czuł.  

 

BTW ale w temacie - u mojego dziadka stał kiedyś ponad 50letni motocykl. Chyba junak albo coś tego typu. W każdym bądź razie potężna maszyna. W 1996 roku odpalił po kilku kopach. Co prawda na chwilę bo wszystkie kable i uszczelki zaniemogły. Ale jednak odpalił. Padła decyzja o oddaniu go do renowacji. Bardzo się nim zainteresował jeden koleś z włoch i proponował dużą kasę. Miał po niego przyjechać w 1997 roku. Ubiegła go powódź. Niby nic, parę tygodni poślizgu ale w tym czasie jakaś k**wa złodziejska ten motocykl ukradła. Jakoś dało się to przełknąć. Najgorsze jest to że maszyna trafiła na złom a intyligętny inaczej złomiarz najprawdopodobniej porąbał ją na kawałki rozdzielając rodzaje metali :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...