Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajnie z tym jeżykiem, byle mu nie zaszkodzić tym dobrobytem i udomowieniem.

 

Musiałem o jeżykach trochę poczytać bo taka nadmiarowa opieka jak sie okazuje może mu bardzo łatwo i mocno zaszkodzić, choćby karmienie kocim żarciem  albo krowim mlekiem. Jeść daje mu właściwie tylko moja żona a ja staram się mieć gościa na dystans między innymi z powodu, o którym wspomniałeś.

 

 

Co gorsza, może nabrać niepotrzebnej ufności do "człowieków".

Dokładnie tak, dlatego nie ma na ten przykład zabaw integracyjnych :)  no i on wcale nie jest taki łagodny i pokorny na jakiego wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Co gorsza, może nabrać niepotrzebnej ufności do "człowieków".
mam kotkę (w sumie żona ma ) przytargała ją z centralnej polski. Mieściła się cała na dłoni i jak urosła "kontakt" z nią zerowy. Cały dzień chowa się przed ludźmi, syczy jak wąż. Nikt jej w życiu krzywdy nie zrobił, a zdziczała jest do szpiku kości, gdyby nie fakt że od czasu jej bytowania pod naszym dachem żonie kamica nerkowa nie wraca ma u mnie kredyt zaufania :wink2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się patrzy ile różne zwierzaki nam dobrego robią a my im tak zupełnie bezinteresownie a bywa i że dla frajdy ból i krzywdę czynimy, to  niestety trzeba się wstydzić, że jesteśmy ludźmi.

Jakiś gość powiedział: "człowiek człowiekowi wilkiem" ale chyba gorzej jak "człowiek wilkowi człowiekiem" :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Sinoff, dnia 23 Lut 2015 - 22:29, napisał:

Dokładnie tak, dlatego nie ma na ten przykład zabaw integracyjnych :)


I świetnie, bo po wypuszczeniu na wolność z pewnością jakaś łajza mieniąca się człowiekiem, ufności tej wykorzystać by nie omieszkała.

 

 

 


Słabość swą odwagą i męstwem nazywając krzywdę jeżemu zrobić łajza gotowa.

 

Nie wiem dlaczego ale wczoraj ubawiło mnie to niemal do łez przed samym snem. Dzięki Wam za to:-)

 

A co do samej krzywdy: jak miałem 15 czy 16 lat z niekłamną przyjemnością urywałem oba lusterka typowi który specjalnie rozjechał jeża. Wiem że specjalnie bo strasznie się przy tym ubawił i nawet zdążył się znajomym pochwalić że "łebki chciały jeża znieść z jezdni ale przed ich nosem zdążyłem go rozjechać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś doświadczenie w wysyłce opon?
Muszę wysłać jedną sztukę 205/45/R16. Widzę, że jak owinę to folią to płacę jakoś więcej bo element niestandardowy. Opon to też dotyczy pomimo tego, że im się raczej niewiele może stać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja córka miała małego żółwia i jak myślisz,  co z nim teraz jest? :hyhy:

A jeżyk przecież jeszcze urośnie :wink2:

 

 


Teraz już wiem co się stało z moim śrubokrętem

Nie da rady, z tego co ja widzę, to on miękkich przytulanek szuka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem w posiadaniu świetnej jakości akumulatora, który pracował w aucie ze 4 miesiące. Leży już tak u mnie w garażu pewnie z pół roku, z raz w miesiącu podłączę mu na noc ładowarkę Cteka. Jestem w stanie mu jakoś zapewnić zdrowsze leżakowanie?

Mam w aucie jeszcze przyzwoity akumulator i jakoś wolę ten zużyć, a tamten niech sobie spokojnie czeka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...