Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niewiem po ile krążą ale sa na ebay uk 350£

 

Tego nie wiem, dla mnie priorytet to był stan, tw i wf są mało używane z jednych rąk, zaś midy są fabrycznie nowe.

Całość wyszła 50% detalu, więc jak dla mnie uczciwie.

wytrzymasz tyle czasu?

 

Dlaczego nie? jeść nie woła, rzadko się trafiają to niech leżą w ciepłym. :-)

Skoro F1ka leży już przeszło dwa lata to chyba i dynie muszą nabrać mocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tak to nie... Szkoda sprzętu i ucha na takie manewry.

Wf na pewno pójdą w komory,to więcej niż pewne, tw w słupek, mid zaś w zależności na czym stanie odnośnie auta, w słupek lub deskę(tam też powinien podpasić bez problemu bo ma rewelacyjne pasmo przenoszenia nawet 60 stopni of axis).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieśwagen :D

Mnie się podobają bardzo te nowe, najbardziej Passat, ale Touran jak widać jest bardziej CA friendly, bagażnik jak piwnica, i słupki marzenie z tą szybką, nic tylko szybkę przyciemnic, wytłumić komorę i pod średniaka jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trucku dobry zakup!

Teraz montaz i krótkie strojenie ... pewnie z pol godziny albo krócej ... w końcu lepsze glosniki od supremo, i bedzie grać od strzała :wink::D

Bardzo łatwe do strojenia ............ 30 minut to za długo ....... kwadrans i będą buczały...... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komuś chyba zerwało gwint w d... Przy okazji dyskusji o supremo. :-)

 

Dobrze, bardzo dobrze. ;-)

 

Najlepsze, że Suzuk wsiadł i mu się podoba, Bury wczoraj także poza niuansami nie miał zastrzeżeń. :D

No i najważniejsze mnie pasuje.

Maść na ból już wysyłać czy rumianek wystarczy? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poszukuję filmiku który kiedyś widziałem chyba w czyimś wątku na forum, lecz teraz nie mogę odkopać. Na filmiku przedstawiony był umcykający subwoofer JBL (modelu nie znam, a chyba do ori skrzynki lądowały różne suby producenta. Wklepując w Google JBL Basspro 12 pokazuje mi coś, co wyglądało jak ten sub) w srebrnym dostawczaku typu citroen berlingo/renault kangoo, chyba jakiejś nowszej generacji. Ktoś może poratować i odkopać ten film?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie trafi zaraz.

Kupiłem z tatą prosty telefon dla niego nokia 225, bo jego poprzednia e52 już jest zmęczona. Miał być prosty telefon do dzwonienia z bluetooth i jak największym wyświetlaczem - posiada 2,8" wyświetlacz, więc ewenement w telefonach z klawiaturą. Wiecie co się k***a okazało? Telefon jest wyposażony w Bluetooth, ale producent nie dodał opcji łączenia się z urządzeniami audio, czyli np. zestawami głośnomówiącymi w samochodach, czaicie to? Przy wyborze telefonu spojrzałem tylko, czy jest bluetooth. Dzisiaj poczytałem coś o tym w necie i okazuje się, że nie jestem pierwszym, który dał się tak zrobić.

 

Jakby co, jeśli komuś to nie przeszkadza, to chętnie się go pozbędę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Prosty test materiałów tłumiących , bo często się przewijają pytania od osób, które jeszcze nie wytłumiły auta, "A co można tym zyskać, czy czuć różnicę etc"

Tu na porównania maty tłumiącej, następnie pianki, a na koniec dwupaku mata+pianka. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...