Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dzis w teleexpresie mowili ze straz miejska w jakims miescie mozna wezwac do uruchomienia auta z kabli ...wreszcie pozytek z tych nierobow! 

 

Ostatnio jeden straznik przez plot zaczepil mojego ojca i spytal czym palimy w piecu. Ojciec pokazal mu reka na koszyk z drewnem przed wejsciem do domu, a ten wyjal notatnik i napisal protokol wizyty. Jak wrocilem do chaty czytam ten protokol a tam ... ze na ogledzinach bylo 2 straznikow (jeden musial podpisac druk in blanco) i ze podczas ogledzin w piwnicy zastali drewno i wegiel ... tylko ze ja nie mam piwnicy  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ostatnio jeden straznik przez plot zaczepil mojego ojca i spytal czym palimy w piecu. Ojciec pokazal mu reka na koszyk z drewnem przed wejsciem do domu, a ten wyjal notatnik i napisal protokol wizyty. Jak wrocilem do chaty czytam ten protokol a tam ... ze na ogledzinach bylo 2 straznikow (jeden musial podpisac druk in blanco) i ze podczas ogledzin w piwnicy zastali drewno i wegiel ... tylko ze ja nie mam piwnicy 

 

No i przez taki glupi protokół teraz ruszyla cala lawina kontroli u Ciebie(ojca) bo zaraz bedziesz musial przedstawic skad drzewo i miec na to albo swistek od lesniczego albo dowod zakupu od kogos kto handluje opalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu jak miała miejsce ogólnokrajowa akcja "Azbest" to i na moją posesję zawitali, we dwóch. Pyta mnie jeden czy na posesji znajduje się azbest a ja zgodnie z prawdą, że nie ma azbestu. On na to, że z polecenia prezydenta musi wejść na posesje i sprawdzić...  nie wierzyłem, że to usłyszałem... Powiedziałem, ze sprawdzać to on może sam sobie co ma w majtkach i liczyć, że w ogóle coś znajdzie. Drugi stał i nic się nie odzywał - albo na przyuczeniu był albo większa mameja i bezmózg niż pierwszy.

Powinni im przed przyjęciem jaki test robić na rozum, choćby Wechslera i żeby chociaż te 80pkt. było czyli taka słaba norma, a jak dwójkami chodzą to żeby mieli po 50pkt. - razem stówka będzie :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zaraz bedziesz musial przedstawic skad drzewo i miec na to albo swistek od lesniczego albo dowod zakupu od kogos kto handluje opalem.

 

Żaden problem, bo od lat kupuję drewno z zaprzyjaźnionego tartaku ;)

 

Co do kontroli, to okazało się że w Mikołowie (i nie tylko)  SM przeprowadzała kontrole i lepiła mandaty. Tylko co z tego jak oni przeprowadzali te kontrole tak jak u mnie, to ja dziękuję za ich pracę! Zamiast wejść i faktycznie sprawdzić (mają ponoć takie prawo) , to zza płota stwierdzają co im tam ktoś poda do protokołu. Sprawa druga, to że przyszli rano, a powinni po południu jak 80% ludzi wraca z roboty i rozpalają piece ....uuuu to dopiero jest ekologia! Świata nie widać ;) 

 

http://strazmiejska.mikolow.eu/kontrole-czym-mieszkancy-pala-w-piecach/

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Mało tego, jak jest golas to XE mozna dolozyc, bo jest na osobnej plycie. 200.2 sprawdza sie też w mostku na subie a jak jest zwrotnica to jest tez zasilanie symetryczne wiec mozna smialo dołożyć regulacje fazy suba itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przeglądając fora za wielkiej wody natrafiłem na takie coś :P

To je dopiero beton panie :D

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/420/5049606_Screenshot_20160507-202916.pnghttp://zmniejszacz.pl/zdjecie/420/5049602_Screenshot_20160507-202851.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...