Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bianchi uległ poważnemu wypadkowi, tak jak schumacher, bianchi również parę zł zarobił lecz miał więcej urazów wewnętrznych i pieniążki wg mnie nie grały roli bo, jeden jak i drugi kierowca był pod najlepsza opieka, po prostu za dużo obrażeń, a zdrowie nie zawsze da się kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To jest ch... Patrzcie na to:

 

Auto z netem i multimediami czyli w sumie każde z nowych, hakerzy przejęli kontrolę nad nim łącznie z kierowaniem( asystent parkowania).. ;-)

 

Jeszcze wyjdzie tak, że staruszki będą w cenie :D

Najlepsze na koniec gościu w aucie drzwi zablokowane, auto samo daje gaz(tempomat,asystent pasa ruchu), hamulce nie reagują (ESP, asystent hamowania awaryjnego), gość ciśnie na hamulce a auto wali w rów. Wtf. :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ch... Patrzcie na to: https://youtu.be/MK0SrxBC1xs

 

Auto z netem i multimediami czyli w sumie każde z nowych, hakerzy przejęli kontrolę nad nim łącznie z kierowaniem( asystent parkowania).. ;-)

 

Jeszcze wyjdzie tak, że staruszki będą w cenie :D

Najlepsze na koniec gościu w aucie drzwi zablokowane, auto samo daje gaz(tempomat,asystent pasa ruchu), hamulce nie reagują (ESP, asystent hamowania awaryjnego), gość ciśnie na hamulce a auto wali w rów. Wtf. :-/

 

byle łepek ode mnie z pracy ogarnął by temat w kilkanaście minut... Zwróć uwagę że dzwonią do niego. Przez satkę zatem się nie włamali(to już wyższa szkoła jazdy). Jak to więc zrobili?! Telefon sparowany z kompem łączący się z telefonen najprawdopodobniej łączącym się przez bluetooth z komputerem pokładowym. To tak samo skomplikowane jak zmienianie kanałów w smart tv za pomocą smartfona. Więc sytuacja potencjalnie możliwa ale tylko w sytuacji jak jadąc nowym jeep`em połączysz się za pomocą smartfona z takim samym smartfonem należącym do hakera. A koleś z lapkiem na tylnym siedzeniu połączył się kablem do kompa... Byle Wiesiek ze Zbyszkiem z lepszego zakładu to potrafią. Teraz nawet lepsze apki na androida i prosty interface potrafią ładnie zamieszać w samochodowym kompie.

 

edit. Przyjrzałem się bardziej.

Telefon Pana w samochodzie wpięty jest w samochodowe USB. W nowych autach można tym sterować całą stacją centralną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić wkręty do drewna, zwyklaki 3.5cm i 4.5cm czarne, może macie jakieś w dobrej cenie cenie? Wczoraj w casto zapłacił tata 20zł za dwie garstki, wg mnie trochę drogo. Na alle na kilogramy po 10zł są. Czy może lepiej kupować paczkami? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie, jestem tu nowy i już mam problem i "sapy" więc pomóżcie.

 

Jeszcze zanim założyłem tutaj konto, poszukiwałem treści na temat audio w maluchu, głownie patentów na drzwi. No i znalazłem jakiś temat gdzie ktoś w odpowiedzi napisał, że On wykonywał panele do tego malucha i dorzucił chyba z trzy zdjęcia zielonego malucha w stylu rast-rost na glebie, czerwona felga i na drzwiach panele połączone z kieszenią i miejscem na jedną szesnastke.

Chodzi o to że nie moge odkopać tego tematu za pomocą szukajki, tytułu nie pamiętam, nie wiem co wpisałem wtedy, że sie znalazłem w temacie

Liczę na to, że może Wy coś skojarzycie kto takie panele robił albo kto jeździł takim malcem, lub może przekierujecie mnie do kogoś z forum kto potrafi wystrugać fajne panele do kaszlaka w przystępnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...