Skocz do zawartości

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 774
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Klemy poszukaj sobie na poczcie. która zamówiłeś po kilku tygodniach bo ci się przypomniało że zabrakło. Vincent ustalony był sposób odbioru DVA więc przestań pie...ć głupoty. Na twój sposób odbioru przystałem bez najmniejszego problemu o DVA również zostałeś poinformowany telefonicznie  a Truck do dnia dzisiejszego nie oddał kasy za naprawę obudowy wzmacniacza więc niech się wstrzyma od wypowiadania swoich opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem to bo pierwsza propozycja była żebym wysłał kasę i z tego powodu to napisałem. Truck nie wypowiadał swoich opinii a umożliwił odbiór w postaci jaki zaproponowałem właśnie z tego względu, żeby nie było sytuacji takich jak ta itp. Z resztą ja dalej czekam na info o tej Alpnie bo w dalszym ciągu z chęcią bym ja kupił ale zaczynam w to wątpić, że to się uda doprowadzić do skutku. Z tego co przeczytałem nie jest to jednorazowy przypadek jakiś zgrzytów a tego chciałem uniknąć przelewając kasę i jak widać wyszło mi to na zdrowie co nie zmienia faktu że w dalszym ciągu jak będziesz miał swoją Alpine u siebie w domu to z chęcią podeśle tam osobę, która ja sprawdzi i jak wszystko będzie okej to na pewno ją wezmę :) Pozdrawiam i nie bluzgaj bo nie ma ku temu powodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Green czarna lista.

 

Zamówienie złożone w styczniu 2012 roku na kwotę 5046zł dostałem "sprzęt" (kable głośnikowe, maty wygłuszające, radio, termokurcze, widełki do głośników, akumulator 20 Ah coś tam jeszcze się znajdzie) na połowę ceny którego i tak nie mam jak podłączyć. Dzięki koledze Mralz za pożyczenie kabla zasilającego coś tam teraz gra nie wspominając że musiałem sobie kupić zestaw odseparowany na przód bo od Greena nie dostałem. Nie odpisuje mi na gg a nawet teraz nie odbiera telefonów bo po co ma ze mną rozmawiać jak zażądałem zwrot pieniędzy które jest mi dłużny. Napisał tzw oświadczenie że sprzęt dostanę w ciągu 14 dni ( mogę zrobić skan i pokazać na forum) po upływie 14 dni zażądałem zwrotu pieniędzy i tak sobie leci w kulki ze mną. Dałem papiery koledze ma mi napisać odpowiednie pismo i sprawa trafia do rzecznika praw i konsumentów (chyba dobrze napisałem). Green jest mi winien 2398zł i 50 groszy. Jak ktoś ma jakąś nie załatwioną sprawę z tym człowiekiem to proszę o info na PW. Moja sprawa już za długo trwa bo chciałem to załatwić bez ingerencji w sądy itp ale widzę że się nie da z tym człowiekiem inaczej tego załatwić.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Truck do dnia dzisiejszego nie oddał kasy za naprawę obudowy wzmacniacza więc niech się wstrzyma od wypowiadania swoich opinii.

 

1.A to według Ciebie ile powinno kosztować wyszkiełkowanie obudowy ze starej farby? Dostałeś 200 zł Grzesiek w paczce i czekałem na obudowę parę miesięcy. Dostałem nie zabezpieczoną niczym obudowę pieca, surowe aluminium a mowa była o anodowaniu.Ale powiem Ci ,że trzeba mieć trochę tupet aby po jakimś czasie wypomnieć mi ,że ja za coś nie zapłaciłem. Po takim czasie oczekiwania to ktoś inny zwyczajnie kazał by Ci odesłać obudowę i wydymał na kasę dla zasady, ja tego nie zrobiłem dałem Ci 2 stówy i tyle. Z mojej strony jest skończony. Kropka.

 

2. Opinii zaś jako takich w kwestii Vincenta nie wypowiadałem, pomógł mi dużo i nie dam go wywalić na pieniądze, moja "pomoc" jedynie tak jak napisał sprowadziła się do porady ,że mam kolegę w Radomiu, któremu Vincent może wpłacić kasę na konto (bo to pewniak) a on Ci wypłaci gotówkę przy przekazaniu radia z ręki do ręki i po jego sprawdzeniu. Nigdy do tego nie doszło, nie wnikam dlaczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Jestem tu nowy a już muszę zacząć od przestrogi przed jednym z forumowiczów o loginie "sarna" . Wymieniliśmy się tweeterami (z dopłatą dla mnie) ale nie dostałem wszystkiego, co ustalaliśmy telefonicznie. Dostałem same głośniczki, a że to morel MT-23 to są tam ori specjalne koszyczki montażowe. Najpierw była wzmianka o toczonych pierścieniach (tak "sarna" też miał w ogłoszeniu), później się z nich wycofał i miał dosłać ori koszyczki do morela. Ale na gadaniu się skończyło. Po próbie przypomnienia sms-em kontakt się urwał. Że o lutowaniu i klejeniu przewodów do linek licowych nie wspomnę (nie było informacji o tym).

Ja tylko chciałem dostać ori koszyki lub inne (toczone lub kosze z innych głośników) ale pasujące.

Więc radzę mieć wszystko na mailach, gg itp. oraz nie wysyłać pierwszemu sprzętu.

Gdyby się zrehabilitował i dosłał to kliknę odp. sprostowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem tu nowy a już muszę zacząć od przestrogi przed jednym z forumowiczów o loginie "sarna" . Wymieniliśmy się tweeterami (z dopłatą dla mnie) ale nie dostałem wszystkiego, co ustalaliśmy telefonicznie. Dostałem same głośniczki, a że to morel MT-23 to są tam ori specjalne koszyczki montażowe. Najpierw była wzmianka o toczonych pierścieniach (tak "sarna" też miał w ogłoszeniu), później się z nich wycofał i miał dosłać ori koszyczki do morela. Ale na gadaniu się skończyło. Po próbie przypomnienia sms-em kontakt się urwał. Że o lutowaniu i klejeniu przewodów do linek licowych nie wspomnę (nie było informacji o tym).

Ja tylko chciałem dostać ori koszyki lub inne (toczone lub kosze z innych głośników) ale pasujące.

Więc radzę mieć wszystko na mailach, gg itp. oraz nie wysyłać pierwszemu sprzętu.

Gdyby się zrehabilitował i dosłał to kliknę odp. sprostowanie

 Nie chce mi sie klucic po 1 nic nie bylo lutowane tylko po prostu przewody byly podklejone do plastiku zeby sie nie wysuwały. Ja tez nie mam pewnosci czy twoje tw byly grzebane. Poprostu przesle ci te plastiki ktore znalazlem i po temacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hehepack, to pewnie trwało juz jak na 30 str. pytałeś jak moja sprawa się toczyła?

To jest jakis niepowazny człowiek, wez odezwij się do goscia, ktorego nick Ci wysle na PW, moze on coś zmobilizuje Emila.

Czyli podsumowujac jego osobe, trzeba brać pod uwage dwe zaistniałe sytuacje, ze mna i Hehepackiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik "sarna" mimo deklaracji 04 grudnia o dosłaniu koszyczków montażowych do MT-23 cyt."Poprostu przesle ci te plastiki ktore znalazlem i po temacie" nie dosłał ich do dzisiaj i nie mogę korzystać z w/w głośniczków. Pozostaje tylko samemu coś klecić i dorabiać.

Nie polecam tego użytkownika i przestrzegam potencjalnych kupców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik "sarna" mimo deklaracji 04 grudnia o dosłaniu koszyczków montażowych do MT-23 cyt."Poprostu przesle ci te plastiki ktore znalazlem i po temacie" nie dosłał ich do dzisiaj i nie mogę korzystać z w/w głośniczków. Pozostaje tylko samemu coś klecić i dorabiać.

Nie polecam tego użytkownika i przestrzegam potencjalnych kupców.

hej jak takie chcesz dostaniesz. Szkoda zeby 5takie glośniki się marnowały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tu nie chodzi o "marnowanie się" głośniczków. Bo coś będę klepał z mdf-u tylko o podejście, niby dorosłych, użytkowników.

Podejrzewam, że większość to konkretne i słowne osoby. Ale są tu tacy, dzięki którym nawet osoby spoza forum tracą zaufanie do wiekszości i do wiarygodności forum. "Czarna lista" to dobra sprawa ale jak widać większość ma to "głęboko" i robi ludzi w balona jak się tylko da.

Rzebym mógł osobiście załatwić to dawno zapomniałbym o temacie, w przeciwieństwie do drugiej strony transakcji.

Niesłowny burak i koniec. Niech te plastiki w buty se wsadzi, będzie wyższy.

Jeżeli będę mogł w gronie swoich znajomych rozmawiać na tematy car audio to nie omieszkam "zareklamować" tego użytkownika jak i samo forum.

Ode mnie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jeżeli będę mogł w gronie swoich znajomych rozmawiać na tematy car audio to nie omieszkam "zareklamować" tego użytkownika jak i samo forum.

Ode mnie tyle.

 

Użytkownika sobie reklamuj, ale nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. 99,5% użytkowników to uczciwe osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dan124, użytkownik "szymon" widać solidniejsza firma od ... "sarna".

Widać, że chce pomóc i jestem dźwięczny za takie podejście. Ale chodzi o sam fakt nieuczciwego podejścia. Tak się nie robi i mam nadzieję , że nigdy nie zniżę się do takiego poziomu.

Ja wymieniłem się biorąc pod uwagę koszt tych moreli na rynku w komplecie a nie samych przetworniczków. Gdybym wiedział, że to same gołe głośniczki to dopłata musiałaby być wieksza ze strony (...)- żeby nie obrażać.

Poza tym nie będę tracił dodatkowych kosztów, pewnie nie dużychale zawsze. Poza tym nie wiem czy pójdą do auta bo na kolana nie powaliły.

Chodzi tylko o to, aby inni użytkownicy zastanowili się lub zabezpieczyli przed transakcjami z tym "sarna". Mam też cichą nadzieję, że na odsprzedaży moich straci lub się uszkodzą przy montażu, użytkowaniu itp.

 

Solidnych i rzetelnych forumowiczów przepraszam za sklasyfikowanie na poziomie tego "sarna" ale po jednej, dwóch takich transakcji opinie się wyrabia szybko i info idzie w szersze grona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przykro mi to napisać, bo myślałem z osobą innego pokroju mam do czynienia.

Wpisuję Tmaxi, na czarną listę 3 miesiące temu sprzedałem mu najpierw średniaki 2.1, towar wysłałem i.... okazało się ,że jest problem z przelewem, zadzwoniłem po chyba 3 dniach okazało się ,że "Syn wysyłał i coś pomylił i wróciło na konto"... ok zdarza się... Powiedzmy. Ale ,że akurat jechałem na dniach do Wawy, ustaliłem ,że pieniądze odbiorę osobiście, w międzyczasie wyszła kwestia ,że jest zainteresowany skrzynką z subem 10.1, więc gdy odbierałem pieniądze za średniaka zostawiłem mu skrzynkę  oraz ori opakowanie wraz z papierami do Braxa. Ustaliłem, że rozliczymy się w ciągu miesiąca. Był to początek pażdziernika... Teraz mamy styczeń , a ja tylko częściowo rozliczone pieniądze za 10.1, Tomek nie poczuwa się ani powiedzieć co i jak ani zadzwonić, smarka mi na raty jak już wydzwaniam czy piszę. Czuję się jak idiota wyszarpując pieniądze.

Obecnie pozostało do rozliczenia 600 zł i od przeszło miesiąca ciągle jest coś, a to tel nie odbiera, a to remont domu a to wysłałem Ci już na konto, mija dzień dwa sprawdzam konto i nic nie ma. Robisz ze mnie Tomek idiotę. A teraz najlepszy numer, w międzyczasie Tmaxi wzięło na HA, więc na ostatnim spocie miał pieniądze na wzmacniacz do domu ale nie na to aby się ze mną rozliczyć. Pisałem do niego w ostatni piątek, napisał mi sms, że w poniedziałek będę miał pieniądze. Kiedy we wtorek napisałem ,że znowu jest nie słowny i mam tego dość, stwierdził ,że o co mi chodzi przecież wysłał... Chyba nie muszę dodawać ,że do tej pory ich nie ma.... Więc drugi Maniek "Puściłem Ci przelewem".

Ostrzegam przed Tmaxi, dobrze gada, dużo, chce , tylko z rozliczeniem z nim są bardzo duże problemy. Więc jeśli cokolwiek załatwiać to kasa z rąk do rąk inaczej, można spędzić tak jak ja 3 miesiące na wydzwanianiu za swoimi pieniędzmi.


Update: Rozliczenie wpłynęło na konto. Szkoda ,że dopiero po opisaniu sprawy na "czarnej liście". Z mojej strony sprawa zamknięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Emil żółta kartka, pomimo że jeszcze nie kupiłeś ode mnie to albo się na coś decydujesz albo piszesz, że rezygnujesz nie zwodząc i zawracając d.... ludziom. Paczka czeka spakowana, opcja pobrania już nie wchodzi w grę bo czekałem grzecznie 2 tygodnie na przelew, potem zgodziłem się wysłać Ci pobranie ale skoro nie lubisz odczytywać PW będąc aktywnym na strefie to pozostaje jedynie wpłata lub rezygnacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... Dlatego ja wolałem sprzedać A6, Bartkowi, mimo ,że wstępnie obiecałem ją Emilowi (poprosił za pobraniem, odmówiłem i poprosiłem o wpłatę na konto i dopiero wysyłka), pewnie do tej pory bym się wkurzał. Dla odmiany Bartkowi najpierw wysłałem (z mojej inicjatywy) piecyk , sprawdził sobie ,że wszystko si i dopiero mi wpłatę zrobił. Jakoś się nie bałem i nie martwiłem, kasa oczywiście wpłynęła punktualnie. Nie wiem kiedy się panowie nauczycie ,że są osoby nie bez powodu co chwila przewijające się przez "czarną".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie pamietasz jak obiecywałeś że supremo beda sprawne i w 100% dobrze zrobione? okazały się kompletnymi śmieciami? Pisałem Ci że za pobraniem bo nie mam wogole czasu a tak zostawiam mamie pieniądze jest cały czas w domu i nigdy nie ma problemu z odbiorem, przeczytaj sobie dobrze co napisałem po tym jak napisałeś ze nie wyslesz za pobraniem to napisałem ze nie dam rady i podziękowałem, i nie wchodziłem od tamtej pory na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...