Skocz do zawartości

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kontynuuję temat.

 

Jako, że czekałem na obiecaną wpłatę a na koncie dalej jej nie ma - sprawa jest już w toku i zgłoszenie na policję poszło wczoraj.

Teraz tylko zebranie kilku twardych argumentów i świadków i sprawy potoczą się już nie po dobroci ale prawnie.

 

Jako, żebym nie był gołosłowny to i tutaj wkleję conieco:

 

attachicon.gifCapture.JPG

attachicon.gifCapture2.JPG

 

 

Sorry, Grzesiek, gdybyś nie kręcił nie było by tego. Przez pół roku nie potrafiłeś rozegrać uczciwie sprawy.

 

Chciałem dopisać, że moja sprawa z Green'em jest już rozliczona. Wpłacił dzisiaj zaległą kasę. Jutro wycofuję sprawę i zamykam ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 774
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Do listy należy dopisać recooredr80-a, jakiś czas temu ''kupiłem'' od gościa głośniki, kasę przelałem na konto (jego dziewczyny chyba), po około tygodniu po którym po głośnikach nie było śladu, okazało się ,że głośniki zaginęły na poczcie. ''Kolega'' chcą być w porządku wobec mnie oczywiście od razu chciał zwrócić kasę Na oddanie pieniędzy chyba czekam już z miesiąc i co dzień są jakieś inny wymówki. Oczywiście klienta nie polecam !.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ancymon - ostrzegam. Daje Ci czas do końca tygodnia.

Gwoli dokończenia tematu: transakcja nieudana i raczej niezbyt przyjemna. Finalnie kasa z nawiązką wróciła do mnie więc problem rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie wróciłem z komisariatu.

 

Zgłosiłem sprawę z recoorder80.

 

Został wykonany telefon do dziewczyny tego %$#@*&, gdyż to do niej poszła paczka i na nią mam namiary.

 

Oczywiście laska zdziwiona, głos już taki płaczący.

 

A ta laska też dobra- ostatnio ona do mnie dzwoni i zapewnia, że przelew poszedł (już chyba naście tych przelewów było), smsy pisze, i stęka o jeszcze parę dni, żeby nie zgłaszać na policję.

 

Ale czas minął.

 

Dzisiejszy telefon z komisariatu był taki "ostrzegawczy", a w czwartek jestem umówiony z policjantem, który zajmuje się typowo takimi sprawami (obecny dzisiaj policjant jest od czegoś innego, chyba).

 

Jeśli do czwartku nie dotrze kasa, to zostanie wszczęte postępowanie o oszustwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pan

maciejek oraz jubyV8

 

Do poniedziałku ze względu na to ze ja jestem na wyjedzie w pracy a moja dziewczyna na wakacjach . W poniedziałek zostaną wysłane potwierdzenia wpłat na poczcie polskiej o których była mowa .I Po ustaleniach z panem policjantem robię wam wpłatę w poniedziałek a sprawa z potwierdzeń ma być wyjaśniona  indywidualnie. Sprawa sie przeciągła ale wpłaty w piątek wyszły zbieg okoliczności ze nie doszły i wygląda to jak wygląda ale wszystko da sie wyjaśnić. W poniedziałek wysyłam ponownie kasę oraz potwierdzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzywam Pana Emil o niezwłoczne odesłanie wzmacniacza Audison VR209, wysłany został do Ciebie 17 grudzień 2012, do tej pory go nie otrzymałem.

 

17 grudzień 2012 - 22:32 - napisałeś, ze wzmak doszedł.

31 grudzień 2012 - 13:04 - napisałeś, ze specjalista po nowym roku się nim zajmie.

15 marzec 2013 - 11:21 - po kilkukrotnych wiadomosciach, z pytaniami czy cokolwiek wiadomo napisałeś, ze juz jest zrobiony lecz ujawniła się pewna wada.

16 marzec 2013 - 01:11 - napisałem, ze niech tak zostanie, zapytalem co bylo naprawione, co uwalone i ile mnie to kosztuje.

02 kwiecień 2013 - 09:33 - Ponowne przypomnienie się.

03 kwiecień 2013 - 16:44 - napisałeś, ze zdziwieniem "To co z nim robimy, bo leży", napisałem, ze biore i ile mnie to kosztuje.

12 kwiecień 2013 - 09:57-  ponowiłem kontakt, bo myslalem, ze wiadomości nie dochodzą.

09 maj 2013 - 09:42 - Znów się przypomniałem.

10 maj 2013 - 15:47 - Odpisałes, ze Ci kompletnie z głowy wyleciało, bo to bo tamto - rozumiem. Zadeklarowałeś, się, ze to ogarniesz w nastepnym tygodniu.

29 czerwiec 2013 - 17:12 - Znów ponowilem kontakt, nic do tej pory.

 

Dobrze wiedziales, ze mi sie spieszy, bo moj kolega srednio mial czas ani sie nie kwapil do pomocy, myslalem, ze Ty uwzgledniajac to, sprezysz sie.

Nie pije tu do czasu naprawy, tylko do ociagania przez Ciebie sprawy. Przykro mi, ze musialem tu napisac aby sie z Toba skontaktowac( a moze i to tez nic nie da?).

Zadam odeslania mojego wzmacniacza, koszty przesylki pokryje jak i koszt naprawy - o ktorym miales mnie poinformowac przed wzieciem sie do roboty.

 

Jesli ma z Emilem ktorych user kontakt, prosze o poinformowanie go o poscie lub przekazanie informacji, zeby sie pospieszyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc oficjalnie-

 

Dziś sprawa ruszyła- postępowanie karne. Spędziłem na komisariacie dobrą godzinę, ale wszystko jest spisane i policja zaczyna działać.

 

W pierwszej kolejności dziewczyna recoordera80 może się spodziewać wizyty policji (w razie czego będzie odpowiadać za współudział, lub paserstwo).

 

Dalej czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sprawa z recoorder80 załatwiona.

 

Dziś dostałem przelew.

 

Widocznie wystraszył się policji :)

 

 

Reasumując- absolutnie nie polecam. No chyba że ktoś lubi czekać prawie pół roku na kasę, słuchać/ czytać bajki o zrobionym przelewie, jego dublowaniu i wysyłaniu potwierdzenia, spędzać czas na komisariacie, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś namiary na użytkownika ancymon? Zakupiłem u niego poprzez allegro KCA-420i dnia 05.09.2013 jednak do dzisiaj, ani paczki, ani zwrotu pieniędzy nie otrzymałem. Po tygodniu (i moim przypomnieniu) zostałem przeproszony i zapewniony, że wyśle następnego dnia kurierem. Paczki nie ma, a ancymon przestał odpisywać na maila i odbierać telefon. Nie chciałbym zgłaszać sprawy na policji (jedyna metoda by skorzystać z ubezpieczenia allegro) dlatego szukam jakiegoś kontaktu z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...