Skocz do zawartości

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A nie pamietasz jak obiecywałeś że supremo beda sprawne i w 100% dobrze zrobione? okazały się kompletnymi śmieciami? Pisałem Ci że za pobraniem bo nie mam wogole czasu a tak zostawiam mamie pieniądze jest cały czas w domu i nigdy nie ma problemu z odbiorem, przeczytaj sobie dobrze co napisałem po tym jak napisałeś ze nie wyslesz za pobraniem to napisałem ze nie dam rady i podziękowałem, i nie wchodziłem od tamtej pory na pw

Hola hola, z supremo jak się okazało że jeden był uszkodzony to od razu zwróciłem pieniądze które były dopłatą, chciałem abyś odesłał mi głośniki bo była na nie WAŻNA GWARANCJA, powiedz ile czasu mi je odsyłałeś? W końcu powiedziałeś że sobie kupisz recona i wymienisz za tą kasę co zwróciłem. Zgodziłem sie, więc mi tego nie wypominaj bo nie zależy mi na oszukiwaniu kogo kolwiek. P.S nic w rozmowach na PW nie mam że rezygnujesz tylko ostatni wpis jest o tym czy masz do Sylwka daleko, bo chciałem ew. jemu wysłać abyś sobie odebrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 774
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie mów o dwóch bo jak wiem to był problem z jednym w którym zleciłem przeprowadzenie recon'a przez Sonię Dragę, dostałeś fakturę z 12 miesięczną gwarancją na ten głośnik. Nie chciałeś go osobiście odesłać na gwarancję więc poprosiłem abyś wysłał go do mnie to go wyślę i potem odeślę Ci go ponownie. Kasę oddałem szybko bo nie zwykłem nikogo naciągać. Nie wiem co się stało z tym TW ale zareagowałem szybko i honorowo - chyba nie zaprzeczysz? Nie odbijaj piłki Emil... z mojej strony koniec tematu, wzmacniacz prawie 2 tygodnie temu Ci spakowałem i grzecznie czekałem. Było po prostu napisać że rezygnujesz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ale dołożę kolegę Dudi,  zaklepał parę rzeczy, opisał na pw jaki to człowiek i jak zaklepie to kupuje, niestety nie udało się zrobić przelewu.  paczka spakowana (kilka rzeczy) po czym zero odzewu, nagle pw nie wie jak działa aby napisać ze rezygnuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja dodam kolge :

 

kubarokiz

 

 

Skrzynia pod GZ zamówiona 2.12.2013... I tak czeka i czeka bo przyjaciel zapewnial ze wezmie, jak widac nie przeszkadza mu to jednak w zbieraniu ofert na nowe/inne tweetery itd.

 

Ni epolecam więc kolegi bo podejscie jest  niepoważne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak by ktoś coś kupował od łuki88 polecam odbiór osobisty , i sprawdzenie sprzętu , jakoś nie miałem szczęścia na zakup od niego 9833 , czyta losowo i bardziej woli wypalane niż oryginały , a u niego śmigała tylko po co w komplecie ze zmieniarka jak była 100 % sprawna ??? Ciekawe ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja dodam kolegę MK Gustav. 2 zamówienia jedno na 50zł drugie na 230. Słuch po nim zaginął nie odpowiada na wiadomości w jakiejkolwiek formie. A na forum dosyć mocno i intensywnie się udziela.

 

 

UŻYTKOWNIK ZNAJDUJĄCY SIĘ NA CZARNEJ LIŚCIE (patrz odpowiedni temat na forum) , WIĘC  POLECAMY ROZWAGĘ PRZY ROBIENIU Z NIM INTERESÓW

Edytowane przez dan124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej nie dodawaj żadnych kolegów, wisisz mi 4 tys od roku, nie odpowiadasz na wiadomości i ciągle obiecanki że będzie wysłane, ogarnij się chłopie !!!!!!!!!!

Sprzęt za tyle siana i takie traktowanie klienta to się w pale nie mieści ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaje użytkownika nicekt

 

Zakupiłem od niego wzmacniacz MB Quart PAB-5400, po wyciągnięciu z pudełka "coś" w środku latało. Po zdjęciu tylnej obudowy moim oczom ukazał się taki o to widok:post-12979-0-70667200-1399497629_thumb.jpg

eksplodował kondensator w torze wejścia. ( 1uF/50V elektrolityczny).

Już wtedy wiedziałem, że będzie kiepsko. Przy wlutowanym nowym kondensatorze odpaliłem wzmacniacz  w istniejącej instalacji audio i nie gra kanał 1 i 2. Wejścia działają natomiast nie działa wyjście kanału 1 i 2 ( w moim przypadku Tweetery),prawdopodobnie upalone końcówki mocy. W rozmowie telefonicznej użytkownik próbował mi wmówić, że wszystko działało i że podczas montażu wzmacniacza coś upaliłem... ,a o usterce nie wiedział. Faktycznie przy pakowaniu na pewno nie słyszał że coś lata w środku. Instalacja na Helixie DB FOUR działa bezproblemowo. Użytkownik miał dzisiaj się określić co i jak. Nie odbiera telefonów i nie odpisuje na sms'y. Niby dorosły a jednak dziecko.... . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmaciacz działał. A jak się najpierw grzebie, lutuje a potem podłącza żeby sprawdzić i nie działa to sorry. Jestem na urlopie to nie odbieram.

po wyjeciu wzmacniacza z pudla cos w nim latalo. Nie podlacze sprzetu do czegos co jest nie sprawne... . A tekst nie mam do tego glowy przez telefon zadzwon jutro i potem brak kontaktu jest conajmniej nietaktowny... . Sa rozne rozwiązania spraw zwlaszcza jak kupuje sie cos za taka kwote. Wystarczylo napisac w opisie ze cos w srodku lata i zrobic zdjecie wnetrza. Zdjecie z postu wyzej jest zrobione zaraz po wyjeciu z kartonu. Wątpię zeby kondensator mogl eksplodowac po odlaczeniu od wzmacniacza i spakowaniu go do paczki. A przy pakowaniu nie chce mi sie wierzyc ze nie slyszales ze cos tam wewnatrz lata... .

 

 

 

robaknow, dnia 10 Maj 2014 - 14:25, napisał:

 

po wyjeciu wzmacniacza z pudla cos w nim latalo. Nie podlacze sprzetu do czegos co jest nie sprawne... .

To pewnie nie zmieni istoty sporu , natomiast technicznie , to nie jest samoistne uszkodzenie wzmacniacza, tylko na 99 % skutek podania napięcia stałego na wejście wzmacniacza , czyli czegoś co bezwzględnie nie powinno sie tam znaleźć , lub brak skutecznego połączenia masy zasilania do wzmacniacza.

Gdyby moderator zaliczył to do OT wtedy proszę wpis usunąć , ale moze to być pomocne do rozwiazania problemu.

 

po wyjeciu wzmacniacza z pudla cos w nim latalo. Nie podlacze sprzetu do czegos co jest nie sprawne... . A tekst nie mam do tego glowy przez telefon zadzwon jutro i potem brak kontaktu jest conajmniej nietaktowny... . Sa rozne rozwiązania spraw zwlaszcza jak kupuje sie cos za taka kwote. Wystarczylo napisac w opisie ze cos w srodku lata i zrobic zdjecie wnetrza. Zdjecie z postu wyzej jest zrobione zaraz po wyjeciu z kartonu. Wątpię zeby kondensator mogl eksplodowac po odlaczeniu od wzmacniacza i spakowaniu go do paczki. A przy pakowaniu nie chce mi sie wierzyc ze nie slyszales ze cos tam wewnatrz lata... .

Sprawa jest w toku i sam jak narazie zajmuje się naprawą. Z uzytkownikiem doszedlem do pewnego porozumienia. Jezeli dotrzyma slowa zniknie z tej listy. Dzieki za info. Bardziej podejrzewam problem z masą.

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie sądziłem że kiedykolwiek będę szukał tego wątku....

 

Opis transakcji kolegi z forum green....

 

 

Na początku romowa na pw odnośnie mat... chęć pomocy w wyborze... nastpnie gg...

 

Zamówiłem.

1) pare rca sommer 5m

2) mate gms 012 2 sztuki

3) maty dynamat extreme 9 szt

 

 

Pieniądze wpłaciłem na konto 3 tygodnie temu....

 

po 2 tygodniach i wielkich prośbach otrzymałem paczkę z parą rca + gms..., a mat dynamat BRAK...

wykonałem telefon, co z tym fantem... odebrał grzecznie poinformował mnie, że wszystko nie weszło do paczki!

piątek 9 maja, otrzymałem wiadomość, że paczka została wysłana dhlem...

nie ma jej do dnia dzisiejszego...

od dwóch dni jest ograniczony kontakt z w/w użytkownikiem. Nie odbiera telefonów i nie odpisuje już na wiadomości gg...

 

Prosiłem Grzegorza o szybko wysyłkę wziąłem urlop aby zrobić drzwi w aucie... wszystko czeka... a robota stoi w miejscu.

 

W dniu dzisiejszym napisałem do użytkownika GREEN że sprawa wyląduje w tym temacie... następnie zostanie sprawa zgłoszona do tego celu przewidzianym instytucjom

 

Jeśli paczka dojdzie będę skłonny przeprosić go tutaj... ale reasumując 3 tygodnie to paczka z USA dochodzi do PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest standardowe u niego, u mnie jest to samo, kupa kasy, 0 kontaktu, policja na to ma wyjeb_ne. U mnie sprawa już u adwokata jest z odsetkami spora kwota będzie w sądzie. Ponad 2 lata się ciągnie ta jazda. Nie rozumiem dlaczego ktokolwiek jeszcze u niego 'kupuje'?? 

Nieuczciwy człowiek, naciągacz jakich mało. Ciebie też będzie zwodził że wysłane, że brat miał wysłać, że na wyjeździe jest itp. - standardowy tekst.

Moje szczęście że mam wszystkie rozmowy, pokwitowania przelewów i jego faktury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

ciąg dalszy oszust uzywkownika GREEN - ( dla wyszukiwarki google Green, Radom, ul. Rawska 3/1, 26-600 Radom, mazowieckie NIP:948-20-37-241, Grzegorz Krzysztofik, Proffesional Audio opinie, oszust kłamca, profesional Audio Car Audio naciągacz )

 

Bardzo prosze modę o przemyślenia w kwestii podczepienia postu/wątku Pana Greena na samą górę najpopulaniejszyt tematów car audio w naszej strefie wtedy możę bardziej będzie można skrócić oszustwa Greena.

 

 

Informacja dla młodych użytkowników - działania w strefie lub na innych forach Pana Grzegorz Krzystofik - oszust

 

Wiele osób nowych zakłada nowe tewmaty dotyczące car audio, które dosyć często zostają zamknięte z uwagi na powtarzarzalnośc tematów...

...., wtedy  pojawia się Grzegorz Krzystofik nick: Green, profesional audio Radom - oszust... , pomocna dłoń "Matki Polki" dobra rada trafia na waszych PW... jakie to jest złe forum... a on i jego życzliwość oraz promocyjne ceny trafiają do waszych skrzynek strefy car audio... proponuje, doradza, życzliwy dobry człowiek ..na początku...

prosi o zapłacenie/ zrobienie przedplaty - wysyła niekompletny towar, oszukuję, mówi że wysyła towar, a tego nie robi, nieodbiera telefonów nie ospisuje... wtedy kończucie tak jak ja.... Oszust green Grzegórz Krzysztofik, Radom, Profesional Audio, oszukał mnie na 700 zł, nie wysyłając mat DYNAMAT EXTREME całego zestawu czyli 9 szt mat.

 

 

Sprawa zostałą zgłoszona na policje... co z tym zrobi Green, mnie nie intertesuje... ale długo firma nie pociągnie ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wyjeciu wzmacniacza z pudla cos w nim latalo. Nie podlacze sprzetu do czegos co jest nie sprawne... . A tekst nie mam do tego glowy przez telefon zadzwon jutro i potem brak kontaktu jest conajmniej nietaktowny... . Sa rozne rozwiązania spraw zwlaszcza jak kupuje sie cos za taka kwote. Wystarczylo napisac w opisie ze cos w srodku lata i zrobic zdjecie wnetrza. Zdjecie z postu wyzej jest zrobione zaraz po wyjeciu z kartonu. Wątpię zeby kondensator mogl eksplodowac po odlaczeniu od wzmacniacza i spakowaniu go do paczki. A przy pakowaniu nie chce mi sie wierzyc ze nie slyszales ze cos tam wewnatrz lata... .

 

 

 

 

 

Sprawa jest w toku i sam jak narazie zajmuje się naprawą. Z uzytkownikiem doszedlem do pewnego porozumienia. Jezeli dotrzyma slowa zniknie z tej listy. Dzieki za info. Bardziej podejrzewam problem z masą.

Wzmacniacz został oddany do serwisu i naprawiony. Koszty po ustaleniach pokrył użytkownik Nicekt. Sprawa wyjaśniona i wszystko już w jak najlepszym porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Uwaga na kolege Rex. Wystawil w dziale zamienie ogloszneie z HX2. W ogloszeniu tego nie pisze i nie zalacza zdjec, ale wysyla je na priv piszac ludziom, ze kupil suba ode mnie w takim stanie jak jest teraz i nie wie co to za slady klejenia, ktore widac na zdjeciach.

 

 

Kolego REX - Dlaczego nie zalaczyles fotek w ogloszeniu? Czyzbys domyslil sie, ze zauwaze?

 

Jak go kupiles wygladal zupelnie inaczej i nie byl nigdy rozklejany wiec cos na ten temat musisz jednak wiedziec.

 

NAPISZ WIEC UCZCIWIE CO BYLO DLUBANE W GLOSNIKU, ZE PEWNIE GO SPALILES, A NIE SCIEMNIASZ LUDIZOM NA PRIV, ZE GLOSNIK TAKI DOSTALES ODE MNIE ALE BYLO ZA POZNO NA REKLAMACJE BO DLUGO NIE OTWORZYLES PACZKI CZY JAKOS TAM!!!

 

Tutaj moje zdjecia z grudnia 2013 - wtedy to Rex'io kupil ode mnie suba - wygladal o tak:

post-4443-0-28633000-1383934725_thumb.jpg
post-4443-0-44316100-1383934697_thumb.jpg
post-4443-0-26153200-1383934684_thumb.jpg

 

 

 

 

 

A teraz (u Rexa) wyglada tak:

http://i.imgur.com/3O5V2WO.jpg?1

http://i.imgur.com/8rTSV6P.jpg?1

 

 

A tutaj jest print z koncowka naszej konwersacji na temat Rocforda. Zapytalem Cie, czy jestes zadowlolony z suba - faktycznie odpisales dopiero pomiesiacu, ale reszta sie srednio zgadza:

http://i.imgur.com/bfAhO98.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) No jestem

Ja napisze tylko  tak, paczke odebrałem (widać też po jakim czasie) nic nie napisałem że sprawdzałem  , jak można zauważyć jest przed świętami  . Położyłem w kont i sobie tak leżakuje . I teraz najciekawsze , nigdy nie miałem do niego skrzyni ani nie posiadam wzmacniacza do którego  mogę go w jaki kolwiek sposób podłączyć .

A Twoje foty jak widzisz nie są żadnym dowodem , bo nic na nich nie widać i na koniec jak bym był nie uczciwy zrobiłbym takie foty (koledze co chciał sie zamienić)że nic by nie zauważył. Jak być przeglądał moje inne tematy w dziele sprzedam to byś wiedział że jak coś jest popsute i wiem o tym na 100% to jest to napisane.post-9689-0-62001700-1406616292_thumb.jpg

post-9689-0-76235800-1406616328_thumb.jpg

post-9689-0-95389600-1406616365_thumb.jpg

post-9689-0-58514500-1406616400_thumb.jpg

post-9689-0-90377700-1406616427_thumb.jpg

post-9689-0-95751200-1406616465_thumb.jpg

to sa foty jakie zrobiłem , na 2 z nich jest z gumą i powiedz czym sie różni od twojego?

Nawet jestem tak pewien tego że nic przy nim nie grzebałem że jestem w stanie go Tobie wysłać na oględziny ba nawet zostawie w środku 50zl żebyś miał możliwość odesłania go z powrotem .

Ale jednak jak sie okaże że nic przy nim nie grzebałem i jest taki jak u Ciebie , zostawiasz go sobie i oddajesz kase i wszystko odszczekujesz , co Ty na to ??

post-9689-0-93268000-1406616499_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...