Skocz do zawartości

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 774
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Edytowałem posta , wiec przeczytaj jeszcze raz i daj znać czy przystajesz na warunki

 

Wkurza mnie coś takiego , sam go wysyłałeś chyba ze 2 tygodnie (nie pamiętam dokładnie) , dobrze wiedziałeś że wyjeżdzam a wysyłkę przeciągałeś . A teraz takie coś . Jak bym coś grzebał to bym napisał .


Z racji że coobah ma oczywiście wyłączony telefon i ni hu hu nie ma za grosz honoru. Pewnie sie też nigdy nie przyzna do tego ze coś grzebał lub kupił grzebany głośnik mam ciekawe zdjęcie

post-9689-0-16470400-1406648190_thumb.jpg

 

na zdjęciu są miejsca nadmiaru i analogicznie braku kleju , zdjęcie moje

i teraz jeśli ktoś ma odrobinę chęci proszę na focie nr.1 coobah-a jest tak samo (może nie widać tego bardzo dokładnie ale musiał bym mieć naprawdę niefart żeby sie cos takiego pokryło przy mojej domniemanej naprawie)

 

Znalazłem też ciekawy temat na forum w którym w taki sam sposób zaatakował innego użytkownika .

 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/41176-zapco-11001-reference-wentylator/?hl=coobah&do=findComment&comment=429030

 

Wiec w dalszym ciągu czekam na przeprosiny (oczywiście publiczne nie na pw) bez podstawych oskarżeń

 

Takiej piany jaką dostałem po przeczytaniu tego wżyciu nie miałem i nie odpuszczę  aż sie nie przyzna(czy to kupił takiego czy też sam naprawiał) i nie odszczeka wszystkiego .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zareagowalem na Twoje zachowanie, jak tylko sie o nim dowiedzialem tak samo jak zareagowalem na temat o Zapco z tego prostego wzgledu, ze na forach CA  siedze juz wlasciwie od 10 lat. Dzialam wg. jakiegos tam kodeksu i oczekuje tego od innych. Nie dam sie wiec bezpodstawnie oczerniac i nie przejde tez. obojetnie obok proby oszustwa. Przy okazji jak pewnie zauwazyles problem z Zapco okazal sie brakiem problemu. Tak samo jak problemem nie jest moja transakcja z Toba dot. tego suba.

Zaklepales go sobie (08.11.13), po paru dniach doszla kasa (18.11.13). Po kolejnych paru go wyslalem (22.11.13). Jako, ze pierwszy raz suba pakowalem - pakowalem go faktycznie te 4 dni zeby bylo dobrze.

Pisales o tym, ze pierwszy raz kupujesz suba i ze strasznie martwisz sie o to, w jakim stanie przyjdzie. Po otrzymaniu prze Ciebie paczki wyslalem sam wiec zapytanie czy jestes zadowolony i czy Ci sie podoba. Po prawie miesiacu dostalem wiadomosc, ze wsio jest okej i dwa podziekowania. Jakby nie bylo jedna z wielu przyjemnych transakcji.

 

Naprawde nie mam zamiaru teraz wchodzic w gowniarska polemizacje na ow temat,  Twoje dyrdymaly o kopulce, szczekaniu, czy wylaczonym telefonie (bateria trzyma mi 4 tygodnie a numer mam ten sam od 8miu lat - dzis tez) pozostawie bez komentarza. Nie mam zamiaru tego suba od Ciebie kupowac/zamieniac wiec w rzyci mam, co z nim jest. Wrzycie tez jest kwestia komu i za ile go sprzedasz.

Poprostu chce ostrzec innych, ze u mnie zewnetrzna czesc gornego zawieszenia tak nie wygladala bo byla gladka, a nie jak po odrywaniu jej srubokretem od kosza. oraz o tym, ze przynajmniej czesc tego co o subie i jego pochodzeniu piszesz to nieprawda. Kazdy z ew. zainteresowanych zrobi z Ta informacja co chce, a z Toba gadke skonczylem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś zdjęcie jakie zamieściłem ?

A swoje widziałeś ?T

powiedz że to nie klejone u Ciebie więc pytam , kleiłeś to ???????

Wogóle bym sie nie odezwał jakbym go naprawiał ale tak nie jest i dlatego ta batali nie dam sobie szargać nazwiska !

 

Tu masz swoją wypowiedz

nie wie co to za slady klejenia,

odpowiedz na to było czy nie było i już prawie bedziemy w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie polecam kolegi LUUKASZ19
Chciał wzmacniacz napisał że wysłał pieniadze latałem jak głupi do bankomatu (10km od domu) 
Pieniądze nie dotarły do dzić a w jednym PW dziwi się ze jeszcze nie wysłałem wzmacniacza jak wpłacił kase, nie wiem czy miało być to wyłudzenie czy nie...
Po prośbie aby nadesłał potwierdzenie wysyłki cisza
NIE POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam wszyskich, miałem nadzieję że nie zamieszcze żadnego postu w tym

dzialę jednak zostałem do tego zmuszony przez użytkownika Pietrek86.

Sprawa wygląda tak, że kupiłem od tego Pana radyjko które miało być w 100%

sprawne jednak na drugi dzień po odebraniu paczki i podłączeniu radia

okazało się że ma ono pewną wadę o której (jak się później dowiedziałem)

"Pietrek86" bardzo dobrze wiedział, wmawiając mi początkowo że "ten typ

tak ma" a potem wypisywał że "było sprawne".. Na początku nie chciałem 

zwracać radia tylko prosiłem o pokrycie kosztów za ewentualną naprawę,która

nie jest bardzo kosztowna.. jednak zostałem potraktowany olewkowo,dostałem odpowiedź:

"sprawę załatwialiśmy poza allegro, nie wiem czy Pan nic nie grzebał więc

temat jest zakończony"... Nie po to kupuję się sprzęt aby go specialnie niszczyć

i zwracać.. Na forum jest również wpis który dodał "Pietrek86", z którego idzie

wywnioskować że owe radia było uszkodzone.Dodatkowo wzmawiał mi że oczekuje

od używanego sprzętu tego aby był w 200% bez skazy.. Skoro sprzęt ma jakaś

wadę to się to piszę jak pytam o jego stan.. Generalnie jestem zawiedziony

podejściem jakie zaprezentował sprzedający..Piszę to po to, aby ostrzec

wszystkich przed taką osoba..Być może "Pietrek86" jakoś odniesie się do 

tego wpisu/sytuacji i coś napisze..Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze bez komentarza ten kto teraz wpisał ten komentarz nie jest człowiek tylko dzieckiem radio sprzedałem w 100% sprawne przed sprzedażą było sprawdzone pod względem technicznym jak i wizualnym radio było podpięte przed sprzedażą w aucie z przewodami RCA jak i ISO i było wszystko nie wiem w czym teraz jest problem. Druga sprawa radio najpierw przez pierwsze trzy dni było ok co pan pisał jeszcze przez komunikator nagle po kilku dniach odwidziało się panu i doszukuję się problemów związanym z radiem radio w pana rękach jest już od jakieś czasu i nie wiem i nie mam pewności co pan przez ten czas z nim robił.

Bo rzekomo wziął pan je na testy jeżeli Pan chce testować ( niech nie robi pan tego kosztem innych. )

 

A trzecia i najważniejsza sprawa tu Przestrzegam Wszystkich i proszę nie myśleć sobie o mnie źle Osoba pisząca ten post jest nie poważna wydzwania po nocach budzi mi dziecko druga sprawa nękanie przez innego typu komunikatory i fora związane z CarAudio.

 

To nie ja powinienem w tym momencie się tu znaleźdź tylko pan Emil.66 który mija się z prawdą.

 

Po prostu mam tu dla siebie nauczkę że nie ma co puszczać czego kolwiek poza aukcjami itp. ponieważ można trafić na takie osoby jak szanowny pan Emil

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co czytam to są czyste brednie, wiadomo że po otrzymaniu przesyłki trzeba sprzęt w aucie sprawdzić czy aby na pewno jest sprawny więc nie wiem o co Ci chodzi, Po jakich trzech dniach? radio odebrałem w piątek o godzinie 18 a pisałem już w sobotę rano na gg  że coś jest nie tak pomimo że nie odpisałeś to czekałem i czekałem do poniedziałku aż znalazłem numer i zadzwoniłem około godziny 19 więc jakię nękanie, budzenie dziecka?, w dodatku rozmowa trwała 20sek bo coś przerwało.. Proponuję abyś usunął sobie tu konto bo jesteś człowiekiem bez jakiegokolwiek honoru,bardzo dobrze wiedziałeś o tej wadzie a mimo to ją ukryłeś.. Ja przeżyje bez tych paru groszy na naprawę ale niech będzie to ostrzeżenie dla innych userów tego forum aby interesów z Pietrek86 nie robić..Btw, polecam Tobie poczytaj sobie na google co słowo "nękanie" oznacza..Tyle z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

NIE POLECAM kupowania od użytkownika Robojox http://www.strefacaraudio.pl/user/15285-robojox/

 

http://allegro.pl/glosniki-tec-technology-ls29-neo-scan-speak-i4899825810.html

 

głośniki kupione poza allegro (moja wina, że się zgodziłem, ale to tylko dlatego, że to forum przyzwyczaiło mnie do profesjonalnego podejścia sprzedających), jeden wzbudza się na wyższych rejestrach (zamieniałem stronami i zawsze wzbudza się ten jeden, z drugim nie ma żadnych problemów)

 

sprzedający zwala winę na niepoprawne podłączenie podczas montażu.. podłączałem dużo par głośników w swojej "karierze" i nigdy nie było problemów .. głośniki były naprawiane i to bardzo niechlujnie o czym nie było mowy

 

przez telefon wszystko pięknie, natomiast przyszedł bubel ..

 

odradzam kupowanie od tego użytkownika : http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4431720

 

pozdr

MJ

post-9121-0-91517000-1418964664_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zastanawiałem się czy napisać tutaj posta ale myślę że warto poinformować o forumowiczu na którego trzeba uważać przy transakcjach na forum.Sprawa dotyczy forumowicza Bimber,myślę że każdy powinien się zastanowić przed robieniem z tym forumowiczem "interesów".Wystawiłem post dotyczący AA 50HC,forumowicz zaproponował zamianę na głośnik Aliante 10.Otrzymałem fotkę głośnika a raczej membrany na pocztę po czym poinformowałem go że wiem jak Aliante wygląda i proszę o bardziej szczegółowe zdjęcia.Forumowicz wysłał kolejną fotkę i również samą membranę ale myślę sobie ok niech Mi to foto wystarczy.Zapytałem więc jak ocenia jego stan itd. .Zagwarantował że jest z Nim wszystko ok więc napisałem że przyjmuję zamianę po czym podałem swój adres aby wysłał głośnik.Osoba odpowiadała wręcz lustrzaną odpowiedzią że to on czeka na AA i jak sobie sprawdzi to wyśle głośnik.Powiedziałem że jeśli otrzymam głośnik wysyłam AA.Minęło parę dni i kolega Bimber miał zwykle mówiąc wyrąbane na napisanie jakiejkolwiek informacji.Pytałem czy głośnik wysłany bo chcę mieć jasną sytuację i wiedzieć czy rozważać inne zamiany czy czekać na jego głośnik.Szczerze mówiąc w moim odczuciu czułem że chce Mi wykręcić przysłowiowego wałka.

Dodam jeszcze że wzmacniacz leży i czekał zapakowany na wysyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestesmy pewni ze Bimber to klon dito_mee aka lukas11111, który tutaj juz miał swoj epizod w poscie nr: 172.

 

Koleś nie jest z Katowic a z Sosnowca (dane do wysylki które podał koledze.Zygastg) dodatkowo pod starym nickiem handluje na alle:

 

http://allegro.pl/zapco-studio-x300-nie-dls-audison-brax-i4820477935.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu nosiłem się z zamiarem kupna radia od ditome i jako że tak samo jak on (opis w aukcji) mieszkam w Sosnowcu chciałem się umówić na oględziny i ewentualny zakup osobiście. Na początku nie miał czasu lecz po mojej 2 lub 3 wiadomości stwierdził że wyjechał do Anglii a radio ma brat który również nie ma czasu wiec jak chce to tylko przesyłka wchodzi w grę. Na tamten czas jakoś to tłumaczenie mnie przekonało i dałem sobie spokój. Piszę to po to bo gość co jakiś czas wystawia dość ciekawe klocki lecz przy transakcjach z nim trzeba zachować ostrożność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

derek81 - nie polecam. Człowiek ciężki do współpracy. Kupiłem od niego parkę głośników które na zdjęciu wyglądały przyzwoicie a wad które zauważyłem po odebraniu przesyłki nie było aż tak widać na zdjęciach bądź wcale nie było ich widać(membrany wyglądały na klejone, nie wiem może naprawiane a może po prostu w fabryce tak je upaćkali klejem). Dziura w zawieszeniu zaklejona czarnym sylikonem czy tam czymś podobnym. Ostatecznie niby doszliśmy do porozumienia tj odsyłam głośniki i koszty wysyłek dzielimy na pół(czy też on płaci za jedną ja za drugą - jeden pies) - zwrot za głośniki dostałem, za wysyłkę już nie bo cytuję: ,,wysyłka była w cenie głośników" - argument świetny:) Płacisz za głośniki z wysyłką w cenie, oddajesz to wysyłkę w cenie nagle odlicza. Niby  20zł, wiele lub niewiele ale kolega trafia tu za całokształt transakcji. Jakby co mogę dorzucić jeszcze fotki które ja dostałem przed zakupem i które zrobiłem jak otrzymałem głośniki. Nie wiem, może wywołam tym wpisem jakąś burzę, oby nie bo nie to mam na celu. Nie spodobało mi się podejście do sprawy dlatego nie polecam i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeśli dobrze rozumiem zapłaciłeś np 200 zł , wysyłka w cenie. odesłałeś za 20 zł , a on ci zwrócił 180 zł tak ? 

No już dokładniej mówiąc umówiliśmy się na 300zł z wysyłką. A dostałem 280zł no i oczywiście odesłałem na swój koszt czyli za obie wysyłki zapłaciłem ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może się wypowiem jeden jedyny raz
Zgodziliśmy się na transakcje 300 zł, wysyłka na mój koszt.
Kolega stwierdził, że były klejone/ naprawiane, z tego co wiem to nie były! Ok dziura w zawieszeniu widoczna na zdjęciach, zaklejenie silikonem też bo widać, w miejscu zupełnie inny kolor zawiasu, telefon podany, można zadzwonić porozmawiać wg mnie jeśli przeglądam zdjęcia i coś się różni od pozostałej części to dopytuje ewentualnie proszę o zdjęcia dokładniejsze zanim zdecyduje się na zakup. No ale każdy ma swoje podejście
Odnośnie ustaleń to od początku moje stanowisko było jasne.

"Jesli ich nie chcesz to je odeslij, a przeleje Ci hajs - koszt kuriera oczywiscie ;-)"

Dobra, najedz się tymi nastoma złotymi, oby Ci bokiem wyszły...

Dziękuje tyle ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


"Jesli ich nie chcesz to je odeslij, a przeleje Ci hajs - koszt kuriera oczywiscie ;-)"
Tak tylko że to było przed faktem gdy ustaliliśmy że jedną wysyłkę pokrywasz Ty drugą ja.

Proszę bardzo:

http://obrazki.diyaudio.pl/10663/thumbs/l4ov8tgkaf9mcfdu2qem_1425373460.jpg

I już nie chodzi tu te 20zł tylko Twoje podejście do sytuacji jak i wyzwiska więc ostatni cytat sobie daruj, bo mogę wrzucić kilka Twoich. Tyle z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jeszcze raz, skoro nie chodzi o 20ziko to o co?
Wyzwiska? Kilka?  Postraszyłeś mnie czarną listą więc Ci napisałem "że od straszenia są duchy, a nie clowny". Dasz jeszcze jakiś przykład?
no przyznaje się do błędu, zabrakło tam kasę przeleje "za głośniki ofc". Ale ok, oszukałem Cię na przesyłce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dobra to jeszcze raz, skoro nie chodzi o 20ziko to o co?
Jak już pisałem wcześniej, o całokształt transakcji. Następnym razem postaw się po drugiej stronie zanim zaczniesz coś pisać, bo to nie był żaden mój kaprys że je odesłałem. Temat uważam za wyjaśniony i zamknięty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Kolejnego forumowicza można dopisać do czarnej listy, uzgodnilem z użytkownikiem BrianGtx ze kupie od niego 2szt STX 8" AWX z poniższego tematu :

http://www.strefacaraudio.pl/topic/44451-s-2x-it-mds-08-2x-stx-awx-8-2x-mivoc-xaw210hc/?hl=stx+awś

Cena została uzgodniona więc przesłałem pieniądze (na konto siostry kolegi, bo tak mnie prosił), 10 marca BrianGtx odpisał że pieniądze dotarły i ''jutro'' wyśle paczkę.

Od tamtej pory nie mam paczki z głośnikami, pieniędzy oraz absolutnie żadnego kontaktu z sprzedającym. (na maile też nie odpowiada).

Także panowie uważajcie, żeyby się nie dać tak nabić w butelkę jak ja.

 

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...