Skocz do zawartości

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie panowie, czerwony wpis pojawil sie bo Kacpero nie reagowal na wpis na swoj temat i dopiero po naszym wpisie raczyl cos napisac. Specjalnie sprawdzalem logowania.

Arturbp proszony jest o foty z tego ogloszenia u nas na forum i ewentualna korespondencje potwierdzajaca rozbieznosc stanu z opisu i faktycznego.

 

Jesli sprawa nie dotyczyla transakcji na sca, a dotyczyla zakupu z lombardu Kacpero to chyba w ogole nie powinna tu trafic taka skarga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 774
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Spokojnie panowie, czerwony wpis pojawil sie bo Kacpero nie reagowal na wpis na swoj temat i dopiero po naszym wpisie raczyl cos napisac. Specjalnie sprawdzalem logowania.

Arturbp proszony jest o foty z tego ogloszenia u nas na forum i ewentualna korespondencje potwierdzajaca rozbieznosc stanu z opisu i faktycznego.

 

Jesli sprawa nie dotyczyla transakcji na sca, a dotyczyla zakupu z lombardu Kacpero to chyba w ogole nie powinna tu trafic taka skarga.

 

 

 

no tak, tylko osobiście mam inne obowiązki niż przeglądanie i śledzenie tematu dodawania do czarnej listy

owszem, na początku nie zareagowałem ale tylko dlatego że "tłumaczy się winny" ale przekonały mnie głupie smsy z pogróżkami od wspomnianego bajkopisarza arturbp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

normalnie nie odpowiadałbym na taki post, zgodnie z przysłowiem że: "tłumaczy się winny" ale po przeczytaniu tych bzdur !!! muszę:

 

"Nie polecam interesów z tym panem" to dziwne że teraz jestem panem, bo w ostatnich esemesach arturbp pisał do mnie na Ty śląc pogróżki itp

 

ja właśnie polecam interesy z tym (sądząc po głosie) rozwydrzonym dzieciakiem, który potrafi tylko zawracać ludziom dupę, szuka okazji chcąc kupić tanio używany sprzęt który ma nadzieję że jest nowy, kupuje bez zastanowienia i chcąc potem oddać beż żadnego konkretnego powodu, w pełni sprawny i wartościowy sprzęt - który po prostu mu się nie podoba i tyle !

to tyle moich wyjaśnień,

 

szkoda tylko że na podstawie steku bzdur wyssanych z palca przez arturbp, doczekałem się tego czerwonego napisu przy moim panelu, bez wysłuchania mojego stanowiska w tej sprawie.

 

Moze opisze spraw dokładniej.

Jakis czas temu szukałem wzmacnacza DLS A7 dla mojego kolegi.

Dałem ogłoszenie na forumowej giełdzie. KACPERO zaoferował mi swój piszac:

"witam

posiadam taki wzmacniacz w komplecie z pudełkiem, stan praktycznie idealny, nie naprawiany

w przyszłym tyg będę wyjmował z auta, bo zmienia się koncepcja

jeżeli interesuje to zapraszam

cena myślę atrakcyjna ok 1500 zł

 

pozdrawiam

Kacper"

Była to jedyna oferta wiec poprosiłem o fotki.

KACPERO odpisał ze wyśle jak wyciągnie wzmacniacz z  auta.

Po dwóch czy trzech tygodniach dostałem fotki. Wzmacniacz wydał mi sie ok wiec zapytałem jeszcze czy ma do niego sterownik basu, napisał ze ma.

Wiec sie zdecydowałem i wpłaciłem kase.

Gdy dotarł wzmacniacz trochę sie zdziwiłem bo nigdy nie widziałem takiego sterownika ze wzmacniaczami DLS.

Na dodatek wzmacniacz nie prezentował sie tak dobrze jak na fotkach. Dodatkowa na tylnej stronie obudowy były trzy paskudne zarysowania. Tej strony wzmacniacza z tymi rysami oczywiście nie było na fotkach od KACPERO.

Pisałem do niego w tej sprawie przez PW ale nie odpisywał.

W rozmowie telefonicznej ignorował mnie mówiąc ze powinienem sie cieszyć z tego co mam.

Nie zgodził się na zwrot i nie zaproponował innego rozwiązania.

Po wysłaniu mu zdjec mmsem rys o których podobno nic nie wie odpisał Mi tylko że ''Rysy to są w Tatrach"

 

KACPERO nie pisz ze jestem "rozwydrzonym dzieciakiem"  mało o mnie wiesz.

Car audia interesuje sie już pare lat i na forum też nie jestem nowy.

Poznałem wielu fajnych ludzi z tego forum na spotach w Warszawie, Białymstoku, Gliwicach czy tez zawodach car audio.

 Łaczy nas jedna pasja i takie traktowanie innych jak twoje nie ma racji bytu na tym forum.

Wiele razy kupowałem i sprzedawałem rózne klocki na forum. z nikim nie miałem problemu i na mnie tez nikt nie narzekał.

Wielokrotnie też wysyłałem sprzet na tzw. testy bez zapłaty bo do tej pory ufałem userom z tego forum.

 

Sterownik basu DLS wg KACPERO.

http://images75.fotosik.pl/85/c0eb458b7ec502a6med.jpg

I 3 zarysowania o których nie wiedziałem podczas zakupu

http://images77.fotosik.pl/85/f989325e8a2763e8med.jpg

http://images77.fotosik.pl/85/299d2f3079c3fa62med.jpg

http://images76.fotosik.pl/86/2d82250fb0a7016dmed.jpg

Fotki które wysłał do mnie KACPERO mogę wysłać moderatorowi na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

Dotyczy użytkownika shrekinho90  

http://www.strefacaraudio.pl/user/3379-shrekinho90/

 

Jego ogłoszenie;

http://www.strefacaraudio.pl/topic/49964-s-jl-audio-12w1-x2-helix-db-four-clarion-cz202eg-lanzar-max8-kable-hollywood/

 

Potrzebowałem na szybko jakiś wzm dla klienta. Wybrałem Helixa z ww ogłoszenia.

29.02. nie targując się poprosiłem w pierwszej kolejności od razu o nr konta dopytując czy możliwe jest pobranie bo sprawa była pilna.

Zgodził się bez problemu. Podziękowałem.

 

Wzm doszedł 02.03.

I tu już podrapałem się w głowę. Wzm był zawinięty w kawałek tekturki, ta cieńka taka którą można zgnieść ręką jak papier. Na to papier do pakowania, taśma i to wsio.

Rozpakowałem i dałem mu poleżeć 1 dzień w temp pokojowej.

 

Następnego dnia podłączyłem u klienta. Dwa kanały martwe, przełącznik hi/low input wprowadza zniekształcenia/trzaski na działających kanałach.

 

03.03 czyli tego samego dnia napisałem do niego pw o następującej treści;

 

 

"Cześć

Wzm doszedł. Rozpakowałem i dałem mu jeden dzień poleżeć w temperaturze pokojowej.

 

1 sprawa

sposób w jaki go zapakowałeś- tak to można czekolade zawinąć ale nie wzmacniacz

 

2 sprawa

Nie grają oba lewe kanały. Jest tylko cichy szum.

Przełącznik hi/low level wprowadza zakłócenia/trzaski na grających kanałach

 

Zakładam że pewnie "był sprawny" przed wysyłką.

Nawet jeśli był, to najpóźniej podczas transportu z powodu niedbałego zapakowania coś mu się odwidziało i przestał być sprawny.

 

Co proponujesz?"

 

 

Na tę wiadomość zero reakcji. 

Przez kolejne dni codziennie się logował na forum.

Wczoraj z rana napisałem kolejne pw;

 

"To ja poczekam jeszcze do wieczora aż się ustosunkujesz.

Jak się nie doczekam to jutro z rana opisuję sytuację na forum w odpowiednim dziale"

 

Oczywiście przeczytał i się logował wczoraj ale nadal zero reakcji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dotyczy użytkownika shrekinho90  

http://www.strefacaraudio.pl/user/3379-shrekinho90/

 

Jego ogłoszenie;

http://www.strefacaraudio.pl/topic/49964-s-jl-audio-12w1-x2-helix-db-four-clarion-cz202eg-lanzar-max8-kable-hollywood/

 

Potrzebowałem na szybko jakiś wzm dla klienta. Wybrałem Helixa z ww ogłoszenia.

29.02. nie targując się poprosiłem w pierwszej kolejności od razu o nr konta dopytując czy możliwe jest pobranie bo sprawa była pilna.

Zgodził się bez problemu. Podziękowałem.

 

Wzm doszedł 02.03.

I tu już podrapałem się w głowę. Wzm był zawinięty w kawałek tekturki, ta cieńka taka którą można zgnieść ręką jak papier. Na to papier do pakowania, taśma i to wsio.

Rozpakowałem i dałem mu poleżeć 1 dzień w temp pokojowej.

 

Następnego dnia podłączyłem u klienta. Dwa kanały martwe, przełącznik hi/low input wprowadza zniekształcenia/trzaski na działających kanałach.

 

03.03 czyli tego samego dnia napisałem do niego pw o następującej treści;

 

 

"Cześć

Wzm doszedł. Rozpakowałem i dałem mu jeden dzień poleżeć w temperaturze pokojowej.

 

1 sprawa

sposób w jaki go zapakowałeś- tak to można czekolade zawinąć ale nie wzmacniacz

 

2 sprawa

Nie grają oba lewe kanały. Jest tylko cichy szum.

Przełącznik hi/low level wprowadza zakłócenia/trzaski na grających kanałach

 

Zakładam że pewnie "był sprawny" przed wysyłką.

Nawet jeśli był, to najpóźniej podczas transportu z powodu niedbałego zapakowania coś mu się odwidziało i przestał być sprawny.

 

Co proponujesz?"

 

 

Na tę wiadomość zero reakcji. 

Przez kolejne dni codziennie się logował na forum.

Wczoraj z rana napisałem kolejne pw;

 

"To ja poczekam jeszcze do wieczora aż się ustosunkujesz.

Jak się nie doczekam to jutro z rana opisuję sytuację na forum w odpowiednim dziale"

 

Oczywiście przeczytał i się logował wczoraj ale nadal zero reakcji.

 

 

 

 

Do dziś kompletna cisza i zero reakcji z jego strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ja ze swojej strony chciałbym przestrzec przed użytkownikiem borix1996

Wysłałem mu suba za pobraniem, mało się nie pokichał taki był napalony,  po czym nie odebrał paczki, bo stwierdził, że jednak nie ma kasy i uwaga cytuję "dopiero za 3 dni mógłby może odebrać" :D

Niepoważny gościu, z którym nie polecam interesów.

Pokarało mnie podwójnie, bo...
33d406903aee.jpg

Kurier dał sobie radę ze zbitą skrzynką z 18mm, kilkadziesięcioma wkrętami, folią bąbelkową, steropianem, gazetami i z 6 warstwami kartonu, no i streczem :)

 

Także ja mam spowrotem suba, a gość z Piwniczna Zdrój wisi mi za wysyłkę w dwie strony :)

 

Nie polecam!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam

 

 

Nie myślałem że będę kiedys zmuszony dodać post w tym dziale ...

Chodzi o usera Mirek010

 

Od początku

Dokonaliśmy wymiany moje 3 way f1 pełny komplet bez zwrotnic za przedmioty z jego ogłoszenia w dziale sprzedaży http://www.strefacaraudio.pl/topic/55015-szpileczki-morel-supremo-tlr-dego/

Wymiana 3 way f1 za alpine 511rb , scan speak 18w , morel supremo infinity beta 12 + 400zl z jego strony

Potem dogadaliśmy się na 511rb , 18w , supremo focal tlr + 300zl z mojej strony

 

Pierwszy problem pojawił się gdy bezczelnie pan Mirek zataił przeszłość oraz stan rzeczywisty TLR

pewien uczciwy forumowicz był nimi zainteresowany poznał ich historię i mi ja przedstawił ze tw to złom po naprawie oraz tych tw nigdy nie da rady zgrać fazowo ... dowiedziawszy się o tym od innej osoby oddałem mu te Tweetery oraz Wracając do pierwszej opcji wymiany czyli zamiast tlr 400zl dla mnie , zgodził się na to dałem mu czas do konca maja na uregulowanie płatności po czym 2 czerwca pisze czy wyslal pieniążki zgodnie z umową odpisał że nie jest mi już nic winien i nie będzie dokladac do czyjegoś interesu chyba ze sprzeda głośniki za taka sume jaka mu odpowiada w innym wypadku mam zapomnieć o pieniądzach ...

Umowa była inna... pierw nie informuje o tweeterach nie nadających się do niczego następnie nie chce uregulować płatności do konca oraz juz sprzedaje moje f1 na naszej giełdzie.

 

Dodam że glosniki byly na pomiarze i kazdy gra jak chce ..... nigdy nie da się ich prawidłowo zgrać fazowo .... uwaga na tego pana oraz mam nadzieję że zostaną wyciągnięte konsekwencje na naszym forum ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post prosze usunac wszystko bylo ustalone poza forum i nie dotyczy spraw forumowych ani w 1 momencie tyle mam tutaj do napisania pozatym obrazanie i wyzywanie do innych za moimi plecami nieco swiadczy o frajerstwie z rozka strony glosniki przyjolem z powrotem i oddaje je tam skad je wziolem a kase rozek dostanie jak otrzymam kase odpowiednia(i nie mam tu na mysli zarobku tylko wyjscie na ZERO) za glosniki tak aby nie dokladac do kolegi interesu ale chyba nie potrafi tego zrozumiec dziekuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem sprzety byly wystawione ALE WSZYSTKO BYLO UGADYWANE POZA FORUM wiec jesli udaje sie cos sprzedac przez forum to jak najbardziej jego to dotyczy tak to na moja logike wyglada :) wiec nie kumam albo cos dotyczy forum albo nie wiec widze ze administracja jest na opak z pewnymi zasadami ale widze ze to sie juz całkiem przyjeło na tym forum wiec luzik ;) rozek wszystko bedzie mial uregulowane w swoim czasie i tyle mam od siebie tutaj do dodania heh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałek z osobą z forum. Ale to nie ma nic a nic wspólnego z forum :huh:

Jaki wałek bo cie nie rozumiem, napisalem do rozka ze jesli dostane zalozone 4400zl to automatycznie rozek dostanie swoje 400zl bo swoj sprzet wycenilem na 4000zl wiec gdzie tu walek? wyjde kasowo na zero i nikt nie bedzie stratny, za trudne dla Was ludzie?? pozatym czy z forum czy nie z forum jesli dogadane poza to jaki kij ma to wspolnego z udzielaniem sie tutaj?? pozatym widze ze potrzebujesz okularow bo nie czytasz ze zrozumieniem ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy beda usuwane czy nie beda naprawde ani troszke mnie to nie rusza zrobilem tyle udanych dealow i wszyscy byli zadowoleni wiec co tu sie udzielac, ale widze ze Pan Dan obronca sprawiedliwy wiec spoko ja tam nie podchodze do tematu jakos nerwowo bo szkoda zdrowia i czasu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia jak ci pisałem czy sprzedasz je za 5zl czy za 50tys

Umowa to umowa zgodziłeś sie na wszystko z mojej strony była to uczciwa wymiana z której ty się nie wywiązałeś . Powinnienes zachować się jak facet wziąść te tw i zapłacić jak było ustalone dawałem Ci szansę kilka razy wiedziałeś jak to się skończy ja w taki sposób nie lubię załatwić ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...