Skocz do zawartości

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 774
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To i ja się podłączę. Czekam na rozstrzygnięcie sprawy z Greenem już czwarty miesiąc.

 

Zamieniliśmy się na sprzęt: ja mu dałem tweetery Alpine F1 Status, on mi dał Aliante 10tke a w ramach wyrównania wartości miałem dostać skrzynię robioną pod Aliante z różnymi udziwnieniami, podfrezowaniami i maskownicą Focala, taką jak kiedyś zamieszczał gdzieś u siebie w temacie.

Teoretycznie ja byłem na zamianie do tyłu ze względu na wiele większą wartość F1, ale Aliante był ładny i zawsze chciałem potestować tego suba. Stwierdziłem, że lepiej czasem "stracić" ze znajomym niż sprzedać obcemu.

 

 

I co? Przywiózł Aliante, zabrał F1 jeszcze przed Bożym Narodzeniem a skrzynie miał podesłać w styczniu. Mamy już kwiecień a skrzyni jak nie było tak nie ma. Na początku tłumaczenie, że wysyłam za tydzien itp, podjąc kolejne terminy, potem kontakt zaczął sie urywać, brak odpowiedzi, nie odbiera telefonów.

 

Tak sie traktuje znajomych?

 

To przestroga dla wszystkich.

 

Sprawę dokładnie zna Woolly i Łukasz - im też ściemniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sprawę dokładnie zna Woolly i Łukasz - im też ściemniał.

Sprostuję tylko jedną rzecz -  sprawę znam, ale osobiście nigdy nie miałem z Grześkiem problemów. Jako faceta go bardzo lubię, a spraw opisanych w tym temacie nie chcę komentować bo wewnętrznie uważam, że nie wypada mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


recoorder80
 
Żółta kartka.
 
Masz czas do poniedziałku do 20-tej.

 
 

 

 

 


Wyjątkowa ostateczność ostateczności mija w sobotę.

 

No więc czas, żeby napisać prawdę.

 

recoorder80

 

Ściemniacz, oszust, bajkopisarz.

 

Na kasę czekam jakieś trzy tygodnie.

 

Za każdym razem jakaś bajka, czy to na pw, czy telefonicznie. Do tego stwierdzenia- "jestem poważnym człowiekiem". Taa, jasne...

 

Mam jeszcze pewne podejrzenie o próbę wyłudzenia kasy, gdyż niby wzmacniacz miał nie działać. A jednak okazało się, iż spec majster szwagier źle podłączył remote.

 

Reasumując- absolutnie nie polecam interesów z tym typem!

 

A, week majowy tuż tuż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu obiecanki od recoorder80 :

 

 

 

Wysłano 22 kwiecień 2013 - 20:16

Witam dzis dostalem wkoncu wyplate jutro popoludniu ide sobie wplacic do banku i porobic oplaty lacznie ze zwrotem za kenia .dziekuje ze czas jutro jak zrobie przelew napisze smsa .pozdrawiam

 

 

Ale to nic, wekk majowy coraz bliżej... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałem zaktualizować moją sprawę dotyczącą Greena.

 

W ubiegłym miesiącu po wpisie na forum i po tym jak go ostrzegałem, że rozwiążemy sprawę prawnie dostałem część pieniędzy a dokładniej połowę ( 200zł), resztę miałem dostać wkrótce.

Dwa terminy już minęły a pieniędzy jak nie było tak dalej nie ma.

 

W poniedziałek rozpoczynam postępowanie w tej sprawie i to już nie są groźby a fakty.

 

Dość już kręcenia.

 

Osoby zainteresowane mogą dołączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szakal6661   kolo  sprzedaje naprawianego arc audio 2075 oraz zapco z50c2  kombinator nie polecam , również nie polecam sprzedaży   wyludza pieniadze .

A może w końcu sam byś się rozliczył ze mną, zalegasz pieniądze od grudnia. Nie odpisujesz, nie kontaktujesz się. Daje Ci czas do piątku jak znowu olejesz moje prośby chętnie zamieszczę tu historie dla przestrogi kupujących od Ciebie.

 

Proszę uważać na tego użytkownika Whisper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nic nie mam do Whispera , ale pamiętam że zmienił nick po tym jak już miał na strefie problemy opisane parę stron wcześniej http://www.strefacaraudio.pl/topic/17645-kolejny-do-czarnej-listy-ka%C5%BCde-ot-b%C4%99dzie-nagradzane-mastah22/page-9?hl=lukas11111&do=findComment&comment=208802

 

Jego nick wcześniej to lukas11111

 

 

Ps. Proszę jakiegoś moda o potwierdzenie bo mogę się mylić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też z nim handlowałem do póki sie nie nazbierala kreska. Sprzedał mi raz dlubane mocno LS29 które Raadek potem naprawił. Ale wybaczyłem i nie kupuje nic wiecej bo nie szanuje klocków. Zaszwsze dostawałem milion sms jakie ma drogie i zaje.. klocki a głupich pieniążków oddać nie może od grudnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zaktualizować moją sprawę dotyczącą Greena.

 

W ubiegłym miesiącu po wpisie na forum i po tym jak go ostrzegałem, że rozwiążemy sprawę prawnie dostałem część pieniędzy a dokładniej połowę ( 200zł), resztę miałem dostać wkrótce.

Dwa terminy już minęły a pieniędzy jak nie było tak dalej nie ma.

 

W poniedziałek rozpoczynam postępowanie w tej sprawie i to już nie są groźby a fakty.

 

Dość już kręcenia.

 

Osoby zainteresowane mogą dołączyć.

 

 

Kontynuuję temat.

 

Jako, że czekałem na obiecaną wpłatę a na koncie dalej jej nie ma - sprawa jest już w toku i zgłoszenie na policję poszło wczoraj.

Teraz tylko zebranie kilku twardych argumentów i świadków i sprawy potoczą się już nie po dobroci ale prawnie.

 

Jako, żebym nie był gołosłowny to i tutaj wkleję conieco:

 

post-4601-0-68482300-1369391819_thumb.jpg

post-4601-0-64230600-1369392078_thumb.jpg

 

 

Sorry, Grzesiek, gdybyś nie kręcił nie było by tego. Przez pół roku nie potrafiłeś rozegrać uczciwie sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widze ze trafiłem do 'swoich'. A mi Green wisi 7000pln za czesci zamówione w listopadzie, totalny oszust, wpierw omamia klienta że jakie to dobre ceny robi, potem sciemy paromiesieczne ze sprzet wysłany, ze jednak niewysłany, żę brat miał wysłać ale nie umiał, że na urlopie jest, że w hurtowni sie pomylili .... Normalnie brak słów, w poniedziałek ide z tym na Policje mam nadzieje że za taka kase to dostanie coś więcej niż samo oddanie kasy :kwasny:

Ale z drugiej strony człowiek uczy sie na własnych błędach - nigdy wiecej nie zapłace za coś 'z góry'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mają posty (blokada pisania) do zarzutów że nie rozliczyłeś się z userem kukimistrzu26?  Przelewasz kasę i tyle!

Dokładnie, brak słów na kolesia rozumiem żeby odpisał nie mam, nie mogę teraz. A on po prostu uważa to za "wałek" jak 15 latek nie oddam i ch... co mi zrobisz.

To nie są kosmiczne pieniądze, tym bardziej że user jest aktywny na forum jak i na ebayu jako "Handlarz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem ci juz kasa zostala przelana odrazu , co do tec to sprzedalem takie jakie kupilem umnie graly bez zarzutu  po otrzymaniu tez nie narzekales po jakims  czasie     uszkodziles to nie  obwiniaj mnie o swoja niewiedze  ,  co do postow widzielem wpisy userow ktorzy mnie polecali  zostaly wykasowane jak i niektore moje  wpisy  . Tak jestem handlarzem moj stragan co niedziele na rogu w warszawie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje po co takie glupoty piszesz, skoro mi zadnych pieniedzy nie wyslales nigdy. Moze po to zeby nie zaklucic swoich interesow na forum.

Sam bym cie też polecil, jak byś nie zachowywał sie jak dzieciak i oddał pieniądze. Ale celowo tu pisze bo może ktoś ci zaufać i dać w "zeszyt" i później będzie żałował. Co do Tec-ów to ewidentnie mój błąd ze nie chciałem szczegółowych fot i kupiłem grzebane. Potem zajarzyłem że wcale nie szanujesz sprzętu i więcej nic od ciebie nie chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc z grubsza, kupiłem dawno na ebayu LS-y okazało się że to użytkownik Whisper. Tweetery przyszły wyglądały w miarę dobrze ale były skręcone nie ori śrubkami. Więc mnie podkusiło i rozkręciłem jednego a tam masakra jakby 5-letnie dziecko z lutownicą grasowało. Druciki polutowane razem z plastikiem itp. Rozkręciłem też drugiego oczywiście z ciekawości ale był dobry. Odezwałem się do Whisper stwierdził że o tym nic mu nie wiadomo i że to ryzyko kupywania używek. Akurat kupowałem zamienniki za Neo od kolegi Raadek więc zapytałem czy da radę przy okazji jakoś odratować te LS-y więc mu wysłałem. Raadek wszystko ogarnął i miał coś do wyslania do uk i zapytał czy nie może razem zapakować, okazało się ze to dla Whisper więc oplaciłem wszystko i powiedziałem ze jak dojdzie paczka to mu podeśle te rzeczy i wtedy się rozliczymy. Od tamtej pory za wszelką cenę wciskał mi woofery których nie chciałem Andrian Audio i chyba sie obrazil hehe między czasie wymienilismy sie radiami i też obiecał ze odda sianko bo opłacałem wysyłki. Cisza pisałem do niego zero odp. Więc postanowilem napisać tutaj, nie są to duże pieniądze ale wiem że często sprzedaje dla forumowiczów i w końcu ktoś mógłby sie nadziac jak ja. Dla mnie żaden grosz nie smierdzi więc nawet jakby to było 100zł to też by się upomniał.

 

Kilka SMS żeby nie było ze z palca wyssane

http://s1.zmniejszacz.pl/112/1__558051.pnghttp://s1.zmniejszacz.pl/112/2__789251.pnghttp://s1.zmniejszacz.pl/112/3__351588.png

 

http://s1.zmniejszacz.pl/112/4__503215.pnghttp://s1.zmniejszacz.pl/112/5__293458.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja na początkowych stronach opisywalem żeby uważać na typa lukasz11111 i widzę że powrócił pod innym nick-iem ale co tu wiecej mówić wajcha zawsze pozostanie wajchą do czasu aż kogoś na grubszą kasę nie przekreci a wiadomo jak sie to potem kończy :). Jeszcze raz piszę uważajcie na tego "mundroska" bo sprzedaje na ebayu takie same gówno co tu na forum ja go zbanowałem co by mi nie mógł opini popsuć negatywnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...