Skocz do zawartości

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem sobie tak ten temat obszernie i jesli chodzi o sprawę Greena, to ujmę to tak, Ci , których nie zrobił w pędzel niech się cieszą( choć uważam Was za naiwnych-tak mogę Wam powiedzieć to w twarz na spocie-gdyż sami się prosicie ufając dalej osobie, która nie raz i nie dwa wydymała ludzi albo z terminami albo z kasą).

Więc dla mnie argumenty typu " A mi wysłał , i jest spoko gość" są żadne.

Może wysłać i 100 osobom ale skoro jawnie piszę parę osób z forum ,że robił im koło pędzla z kasą czy też terminem, odbierał piec , nie odbierał, potem tel wył, potem na gg nie uchwytny, nastepnie jakieś kalesonki za 5 zł wiózł rok, z Dawidem się naużerał( swoją droga Dawid, bez urazy ale koleś robił Cię w chu... tyle miesięcy a Ty się cieszysz ,że choć trochę kasy odzyskałeś, i mówisz ja już nic do niego nie mam... Ja pier... A ile czasu czekałeś na ten ratalny zwrot kasy?!).

Dla mnie to osoba, choć jej nie znam, nierzetelna, nie godna uwagi i jakiejkolwiek transakcji czy kupna, czy sprzedaży.

Na reputację się długo pracuje a reasumując....

Albo się jest uczciwym albo wybiórczo wali ludzi w rogi i udaje głupiego Jasia.

Dlatego jak następnym razem ktoś wrzuci link "Mam kłopoty z kolegą Green, wysłałem mu pieniądze i..." będę piewszym , ktory napisze i bardzo dobrze ,że Cię wydymał bez mydła bo byłeś głupi i naiwny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 774
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale ja nie rozumiem Kamila. gdyż owszem alledrogo to konglomerat miliony transakcji, ale na forum jest dość hermetyczna grupa ludzi, którzy mniej lub bardziej się znają , i skoro ktoś wali w rogi jedną osobę, potem drugą, potem aby ucichło parę dobrych transakcji i znowu bomba, to taką osobę się banuje na dobre a nie czeka na rozwój sytuacji.

Według mnie zawsze było przecież tak ,że lepiej było kupić z forum niż a aukcji gdyż sprzęt sprawdzony, sprzedający rzetelny, ba... ludzie sobie sprzęt za ładną kasę wysyłają w ciemno aby zrobić odsłuchy( mam teraz od Tbreka tweety GZ, kosztujące jako nowe 4 kzł), więc wszelkie tego typu osoby, które mają udokumentowane wałki powinny lecieć na dzień dobry.

A nie czekać na sąd? Śmieszne to troszkę, by nie powiedzieć załosne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem ludzi którzy mimo tego tematu ryzykują zakup czegokolwiek. Ostatnio mając do wyboru kupiłem jedną rzecz drożej, byle nie od użytkownika dj-green.

 

Bezstresowo.

 

Proste jak kij od szczotki- dać 20 zł więcej i mieć na drugi dzień, czy dać 20 mniej i pozbyć się paru stówek?... Dobre dla "miszczów" okazji albo rosyjskiej ruletki.... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Marcinku ....

Teraz temat przeczytałeś ? A jak Green by Ci zaoferował takie GZ za 500zł i było by to wczoraj ?

Zanim to przeczytałeś ?

Nie każdy (chyba) przeczytał ten temat zanim dostał wała.

Więc - dopisz - każdy kto przeczytał temat - i świadomie zrobił zakupy uu G - jest sobie winien. :) a raczej :( bo to przykre !

Ciekawi mnie tylko co za nim stoi ? ale to tak na boku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laurenth1981

Nie wiem co chcecie od Green'a

Wplacilem mu 180pln, bo kupowalem kilka duperelek i po 2 dniach towar mialem u siebie!

Mało tego - codziennie rozmawiam z nim na gg i az dziwię się, że niektórzy mają takie problemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co chcecie od Green'a

Wplacilem mu 180pln, bo kupowalem kilka duperelek i po 2 dniach towar mialem u siebie!

Mało tego - codziennie rozmawiam z nim na gg i az dziwię się, że niektórzy mają takie problemy!

Weź się kurw... ogarnij !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin dlatego ja teraz jak kupuje u niego to inaczej :) Mysle ze i jemu to pasuje. Ogólnie teraz bralem duperele do swojego auta i takie tam jeszcze kabelki i to on czekał na kasę, ale Ci co mnie znają wiedzą jaki jestem i jak szanuje pożyczki czy coś podobnego. Ty Marcin też zdążyłeś mnie trochę poznać już.

 

Bury Bury ogarnij troche czapę :) Wiadomo temat toczy się nie tylko o Greena ale i o innych którzy byli nie w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laurenth1981

Weź się kurw... ogarnij !

No bez przesady...

Czy ja używam takich słów?

Napisalem swoją opinię i tyle... a tu jeszcze mam (czyt powyżej).

Wrzuć na luz... Czy ja go komuś poleciłem? Czyli dostając od niego towar w terminie mam jeszcze na niego narzekać? - sorry - to by było chore...

(teraz pewnie będa następne bluzgi)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No bez przesady...

Czy ja używam takich słów?

Napisalem swoją opinię i tyle... a tu jeszcze mam (czyt powyżej).

Wrzuć na luz... Czy ja go komuś poleciłem? Czyli dostając od niego towar w terminie mam jeszcze na niego narzekać? - sorry - to by było chore...

(teraz pewnie będa następne bluzgi)..

Temat sledze, bezposrednio mnie nie dotyczy, ale takie glupoty jak sie czyta to rece opadaja. Ludzie przelewaja grube sumy ( nie 180pln), kolo ma ich w pompce, szlag ich trafia, a tu taki oto lolek wyskakuje z pretensjami typu "ale o co wam ludzie cho..." gdyby glupota mogla latac to laurenth1981 bylby chyba najwyzej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laurenth1981

No i kolejny...

Czy ja obrażam Ciebie?

No sorry... jak tak ma wyglądać to forum, to ja dziękuję...

Wypowiadasz sie "grzecznie" - pojazd, a pozniej jeszcze gorzej...

Wez sie ogarnij czlowieku i nie obrażaj w taki sposób, - masz rozum?

Zachowujesz sie jak 10latek - nie 10latek jest mądrzejszy...

Dziękuje - i tyle w temacie (następnym razem czytaj moje posty ze zrozumieniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury Bury ogarnij troche czapę Wiadomo temat toczy się nie tylko o Greena ale i o innych którzy byli nie w porządku.

Nie neguje że Green nie jest w pożadku , ale pisanie że dla niego akurat jest nie ma znaczenia , inni zostali wydymanie i chu.. ich obchodzi że jemu wysłał ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez sie ogarnij czlowieku i nie obrażaj w taki sposób, - masz rozum?

A Ty masz rozum? Przed chwilą była o tym dyskusja i nawet sam napisałem coś od siebie. Specjalnie tak piszesz by wywołać kłótnie? Ogarnij się kolego. Albo inaczej, poręczysz za niego ręką? Jak narazie to wykazałeś się tylko wielką naiwnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje - i tyle w temacie (następnym razem czytaj moje posty ze zrozumieniem).

 

przykro mi, ale następnym razem przeczytaj cały temat od deski do deski ...

180 zł, ok dodaj jedno zero i powiedz czy wtedy będzie cacy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laurenth - nie o to chodzi ... dobra, za 180 zł się udało, ale pomyśl jak by to było 1800 zł, albo 2500 zł i więcej ... dodatkowo razy parę osób ...

Rób jak uważasz, ale nie broń kogoś za wszelką cenę ... tak jak napisał Bury - udało się, to dobrze, następnym razem może być gorzej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi, ale następnym razem przeczytaj cały temat od deski do deski ...

180 zł, ok dodaj jedno zero i powiedz czy wtedy będzie cacy ...

Hellsin u mnie również się nazbierało i to nie 200 czy 500 zł. Na dzień dzisiejszy wszystko rozliczone. Ba nawet zapomniałem o jednej setce to sam Zielony mi przypomniał i wpłacił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooly twoja sprawa jest dla mnie bardzo zastanawiająca , Grzesiek wydaje się ok do czasu aż kolejna osoba nie wyskoczy że coś zjebał i tak w kółko . Jest kilka osób o które widzę że dba . Problem może być taki że kiedyś trafi na kogoś takiego jak ja i może być nie przyjemnie ... Zresztą wiesz wooly jak wyglądam i że troszkę nerwowy jestem , a lublin nie jest wcale tak daleko :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem na czysto Woolly, nie mniej jednak niesmak pozostał ... szkoda bo Green prywatnie ( nie mylić z interesem ) nie jest złym człowiekiem.

Być może, ja tam nikogo nie bronię a i wtrącać się między interesy dwojga dorosłych osób nie będę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury ja bym trochę przyhamował :) W tym wieku nie wypada rozwiązywać spraw kamieniami i maczugami :) Masz na utrzymaniu fajną rodzinę.

 

Co do Greena, nie chce go bronić czy coś, oszukał 2 razy mnie, sprawę rozwiązaliśmy i to jemu powinno być wstyd a nie mi. Stało się i tak już pozostanie. Boli mnie tylko to że nic się nie nauczył i znów ktoś coś piszę. Przyznać się do błędu to żaden problem i takich ludzi podziwiam co potrafią to robić. Aktualnie robię interesy z nim na zasadzie, masz to i to wyślij mi to, zapłacę tego i tego dnia. Problemów niema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na utrzymaniu fajną rodzinę.

 

Tym bardziej , dał bym nauczkę komuś kto mnie oszukał w biały dzień(nie mam już na myśli konkretnie greena, a najzwyczajniej kogoś , kto próbuje mnie wystrzelić w kosmos), dlaczego?

Bo za tysiąc albo i lepiej wydane przez ludzi a następnie pozostawione bez odzewu, można spędzić super czas z rodziną, wyjechać gdzieś na weekend itd itp, dlatego jeśli w pewien sposób uszczuplam budżet domowy wydając na swoją pasję, to oczekuję, że dostanę towar za jaki zapłaciłem.

Nie wygrywam w totka, nie okradam nikogo, ciężko zapylam aby cokolwiek mieć na każdą zł, Maniek czy Pavliq widzieli mnie w roboczy dzień... Diabeł tasmański i górnik z szychty to przy mnie modele.... :wink2:

I co póżniej jakaś menda, ma w białej czystej koszulce mnie wydymać, gdyż obiecuje wysłać towar 30 zł taniej, dostaje ładnie na konto, bez brudu, bez pracy, ot kolejny "geschenk" spłynął na konto, a potem ... Tel milczy, gg raz na jakiś czas, babcia chora, auto nawaliło i co jeszcze?

Trochę honoru i uczciwości tylko tyle, albo "aż tyle" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...