Skocz do zawartości

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałeś zwort za cyrkiel więc może się pochwal. A cyrkiel kupisz tak jak każdy inny forumowicz. Będą skończone to kto pierszy to lepszy kupi sobie. Nie zeznania a wyjaśnienia które policja w stargardzie zle spisała. Zresztą pewnie dziś telegram z notatki służbowej dotrze. A dla innych kolejny ciekawy temat.

 

http://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=336&t=128220

 

wow..

 

Nie WOW tylko Pawle pochwalilbyś się jak dostałeś maskownice do wyboru do koloru z której miałabyś jedna odesłąna do dnia dzisiejszego nie dostałem. A mineło już pół roku myślę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 774
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Nie WOW tylko Pawle pochwalilbyś się jak dostałeś maskownice do wyboru do koloru z której miałabyś jedna odesłąna do dnia dzisiejszego nie dostałem. A mineło już pół roku myślę....

 

napisalem tylko wow , oj bronisz sie jak mozesz przeciez nic do ciebie nie mam : )

 

ps. sam powiedziales ze czesto przejezdzasz przez bierun i podjedziesz sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że temat jest o Zielonym to też skrobnę aby nie było tutaj samej nagonki. Na moim koncie kolejna udana transakcja z Greenem. Licytował mi Xtanta z DE, kupił, uzgodnił, zapłacił , dostał i wysłał do mnie. Zero opóźnień, zero problemów, zero przywłaszczania kasy. Różne "ekscesy" bywają w życiu, ani nie bronię Zielonego ani nie ganię. Stwierdzam fakt, że pomimo lekką ręką licząc 10 transakcji z nim nie było nigdy problemów, a i ceny daje dobre :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazałem link dla przykładu. Jak nie robiłeś ze mna sprzedaży więc nie wypowiadaj się czy moich czy nie moich bo mogę zacząc ja wskazywać forumowiczów którzy zamówili sprzęt a nie zapłacili. Więc nie wiem czyja lista byłaby dłuższa. Koniec zaśmiecania tego wątku. Ani ja pewnie ani Dawid adwokatów tutaj nie poszukują. A najwięcej się odzywaja ci którzy interesów ze mną nie robili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dla przykładu czego? Tego właśnie nie rozumiem? Bo wygląda to jak przestroga przed zgłaszaniem na policję.... Poza tym - czym innym jest nie zapłacenie, a czym innym przywłaszczenie na parę miesięcy CUDZYCH pieniędzy, to chyba dosyć oczywiste? Pewnie żebyś to zrozumiał, ktoś musiał by Tobie tak zrobić.

 

Pytam się jak człowiek, a Ty na mnie naskakujesz, to chyba nie wymaga komentarza.

 

p.s: kończyć to może moderator albo autor, na pewno nie Ty.

 

p.s2: to jest forum publiczne, nie muszę robić z Tobą interesów (i na pewno nie zrobię swoją drogą) żeby móc się tu wypowiedzieć i skomentować to co czytam. Jeśli tego nie rozumiesz, to sprawdź sobie definicję słowa "forum", może zrozumiesz.

 

p.s3: Nie dość że namieszałeś, to jeszcze się wypowiadasz w oburzonym i pokrzywdzonym tonie - żałosne.

 

p.s4: Skoro Dawid założył ten temat, to chyba jednak potrzebował "adwokatów". Gdyby nie to, pewnie do dziś by nie zobaczył ani złotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro uważasz że to on założył wątek cofnij się do początku bo za króko tu jesteś by osądy wydawać. Znał do mnie numer tel więc mógł zadzwonić do dnia dzisiejszego ani razu sie nie kontaktował telefonicznie. Więc jak czegoś nie wiesz nie wypowiadaj się. I to dawid napisał czy nie chce radia a nie ja że sprzedaj mi bo mi jest to potrzebne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znał do mnie numer tel więc mógł zadzwonić do dnia dzisiejszego ani razu sie nie kontaktował telefonicznie. Więc jak czegoś nie wiesz nie wypowiadaj się. I to dawid napisał czy nie chce radia a nie ja że sprzedaj mi bo mi jest to potrzebne.

Jasne że mam numer i miałem od zawsze, przecież wiem kim jesteś i nigdy się nie kryliśmy z tym jak kto się nazywa, mieliśmy sporo transakcji dobrych nie ukrywam tego bo dotechy, kenwood który jest u mojej mamy w aucie (radio), maty STP, oploty do kabli i inne akcesoria CA, piecyki glow, tec, xtant, wszystko ładnie ale drugi raz mnie zawiodłeś i to poważnie. Przecież wiesz że bym zrozumiał jakbyś powiedział że nie masz kasy by mi oddać, bądźmy ludźmi, ja też nie mam teraz by komuś oddać i mówię to tej osobie. Telefonów w większości nie odbierałeś ale ok, sprawa jest ustalona już i tak jak mówiłem o jej zamknięciu poinformuje tutaj na forum. Nie chce już się rozwodzić z tym wszystkim, czekam cierpliwie na swoje.

 

 

Ani ja pewnie ani Dawid adwokatów tutaj nie poszukują.

Aktualnie go nie potrzebuje bo sprawa się prostuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Boże... ja rozumiem, że istnieje wolność wyrażania poglądów, ale pisanie takich bzdur jakie można wyczytać na podanej stronie to się w głowie nie mieści...

Jaki proces cywilny? Jaki pozwany w procesie karnym? Administrator tamtej strony od razu powinien usunąć cały ten temat, bo jego autor nie mając najmniejszego pojęcia w temacie, nie dość że obnaża swoją niewiedzę i pewnego rodzaju ułomność, to jeszcze zniechęca potencjalnego pokrzywdzonego do działania w zwalczaniu oszustw internetowych. Każde, nawet najmniejsze przestępstwo należy bezwzględnie tępić, wystarczy tylko trochę podstawowej wiedzy i odrobina pomyślunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

I chyba nici z tego wszystkiego... Dostałem jeszcze 100 i tyle widzę kasy i Grześka, ewidentnie unika mnie na gg i tel. Jako że policja zamknęła sprawę by mieć czyste sumienie (bo napisane mieli by skończyć sprawę do 1lutego) a ja zostałem bez kasy, dlatego jutro idę znów i proszę o wznowienie.

 

Grzesiek zachowujesz się gorzej od 6latka znów. W sumie Grześkowi zostało ustalone 500+100(za którą ugadaliśmy się że wyśle mi cyrkiel i wyrzynarkę). Oj mozolnie to idzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, a ja z oceniającego stałem się pośrednio ofiarą... Coś nie może dotrzeć ta "drobnica" do emila, która miała być użyta w moim pugu... Oczywiście fakt, że paczka od greena, jako jedyna nie dotarła, spośród kilkunastu innych, może być przypadkiem :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie sprzeda zmieniarkę to może odda , swojątroszkę dziwne że pozwalacie mu ( Panowie Moderatorzy) na zamieszczanie ogłoszeń na giełdzie. Myślę że chociaż taka kara by się należała.

 

ps. Takie rozwiązanie stosuje forum.nikoniarze.pl z dużym powodzeniem eliminują nieuczciwych sprzedawców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury mnie to lata czy wystawię to tu czy na allegro. Nawet jak wystawię na allegro ktoś wrzuci tu to jako okazję i koło się zamyka. Więc dla mnie to lussss mogę usunąć ogłoszenie skoro tak Ciebie bije to po oczach by sztucznie podnosić ciśnienie.

 

heh, a ja z oceniającego stałem się pośrednio ofiarą... Coś nie może dotrzeć ta "drobnica" do emila, która miała być użyta w moim pugu... Oczywiście fakt, że paczka od greena, jako jedyna nie dotarła, spośród kilkunastu innych, może być przypadkiem :wink:

 

Nie ty byłeś ofiarą bo nic u mnie nie zamawiałeś. Emil dostał dzisiaj paczkę i może ci pokazać kopertę ze stemplem sam go o to zapytałem. Wyszła 9 lutego dotarła dziś więc najpierw poczekaj cierpliwie dopiero chwytaj za klawiaturkę.

 

stanu nie znam, nie ja otwierałem paczkę :D

 

Stan taki jak kalesony MK Gustaava czyli nówki wyciągnięte z pudełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie niema co się kłócić, ważne tu jest to że ktoś taki jak Grzesiek robi postępy, jak widać, jego metodą jest spłacanie w ratach, uważam to za dobre (chociaż dla mnie jest to ujowe bo takie sranie po 200 nie podoba mi sie, jest 200 i zaraz go niema bo oszczędzać mało kto potrafi a jakby oddał całość to już by jakiś klocek był kupiony :D ) ponieważ lżej oddać mniej a do tego oddaje, czyli jest ok. Tylko trochę to długo trwa ale ok, z pustego i Salomon nie naleje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trochę to długo trwa ale ok, z pustego i Salomon nie naleje.

 

 

Jednostka: Alpine DVA7996R + PXA-H701/RUX-C701

Przód: Focal Utopia No.7 Active + BRAX X2400

Sub: Phase Aliante 10Si + BRAX

 

Pusto jak cholera ;)

 

Ten przypadek jest rozbrajajacy , co kilka stron pojawia sie ten uzytkownik , wszyscy stali bywalcy na forum wiedza ze tak jest ze co chwila jakis problem z tranzakcja ale ani BANA na forum nie ma mimo ze bez sprzecznie te "sytuacje" maja miejsce ani jakiej kolwiek nauczki dla forumowiczow.

 

Ten przyklad pokazuje bezsens istnienia tego tematu bo mimo przestrogi w nim zawartej nikt nie wyciaga wnioskow i daje sie wyrolowac a pozniej placze w tym temacie....

 

A takie gadanie ze nia ma kasy i dlatego nie moze oddac to sory w sygnaturze klockow za ile 10tys , projekt jego samochodu sie rozwija a splaca po 200zl bo "pusto" w kieszeni ? Zabawne...

 

Naprawde ludzie ogarnijcie sie bo to sie nudne robi nie dajcie sie robic w jajo bo gosc wam cos "sprzeda" 50zl taniej niz inni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...