Skocz do zawartości

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem lepiej nie myslec. Spalic moglbym go w ognisku bo zadnym wzmacniaczem nie dysponuje chyba ze koncowka mocy w radiu.. To jedyne zrodlo zasilania. Nawet w domu mam zestaw Bose ktory ma wtyczki desykowane takze ta opcja tez odpada. Moze podczas transportu ulegl uszkodzeniu. Jasnowidzem nikt z nas nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 774
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 tygodnie później...

A propo tych czarnych koników naszego forum, myślę że Green trafił znów w dobry temat :) A jeżeli interesuje forumowiczów to szczegółowiej:

Sprzedałem Green'owi radio XXV Kenwood'a za 850zł, jako że chciałem nabyć 958 Clarka to pokazałem mu aukcje z eBay i mówie, nie oddawaj mi pieniędzy kup z eBay te radio i różnice ceny oraz fatygę Ci dopłacę. Z dopłat wyszło 100PLN, przelałem mu te pieniążki po skończonej i wygranej aukcji z clarionem. Ogólnie minęło sporo czasu a radia nie było, bo sprzedający nie chciał go wysłać no i sprawa została zgłoszona do eBay itd miał czas na oddanie pieniążków, a potem już Grzesiek miał mi je przelać na konto gdyż stwierdziłem że radio kupię w PL (powolny kurs euro w górę swoję robił). Obiecanki cacanki pieniążków nie otrzymałem do dzis dzień. Jako że zamówiłem u niego pare gratów itd cena spadła do 900PLN, następnie zamówiłem u niego cyrkiel do frezarki (projekt Pawła S bodajże), powiedzał mi że będzie mnie to kosztować 50zł, cyrkiel wycinany na CNC. Ok, niech będzie, więc cena spadła do 850zł długu+cyrkiel. Do dziś dzień nie otrzymałem pieniędzy ani cyrkla, w tamtym tygodniu jakoś była mowa o wpłacie kasy i że pieniądze będą na koncie w kwocie 500PLN. Niema. Więc powiedziałem że pieniądze chce dostać najpóźniej w poniedziałek 19 grudnia. Dostałem też informacje od Grześka że 500 zostało przelane w czwartek a reszta 350 zostanie przelana w poniedziałek. No spoko... Przelew nie idzie tydzień, ani 3dni więc pytam gdzie są pieniądze? Konto puste.

W międzyczasie dostałem pewnego suba od niego ale był uszkodzony więc oddałem, więc dla mnie sprawy nie było bo chciałem sprawnego a wina z subem nie leży po mojej stronie tylko po stronie pakującego... źle zabezpieczony towar... trudno.

Więc czekam jak na zbawienie z tym co mi kolega Green jest dłużny a nie ukrywam że pieniądze te są mi na chwilę obecną potrzebne "na gwałt". W skrócie 850+cyrkiel do frezarki.

 

Oczywiście uprzadzam tu Grześka że nie chce żadnego sprzętu w zamian teraz bo mnie on nie interesuje, pieniądze muszę mieć. A kontakt z nim jest ostatnio bardzo słaby, a odpowiedzi czasem na gg są typu "jeszcze nie doszłedł przelew?"

 

Pozdrawiam forumowiczów SCA :)

 

p.s. fajnie byłoby połączyć temat zwrot pieniędzy towaru zakupionego przez internet czy jakoś tak, sprawy tego samego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kontakt z nim jest ostatnio bardzo słaby, a odpowiedzi czasem na gg są typu "jeszcze nie doszłedł przelew?"

 

skąd ja to znam też z nim takie cuda przechodzilem......... ale co się dziwisz, ktoś słupki do mazdy musi robić dlatego nie ma czasu na GG :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury, tak jak mówisz chyba zrobię i Grzesiek dostanie prezent pod choinkę :) Bo tak się nie robi... W każdym razie czekam na pieniądzę od Grześka do poniedziałku (max wtorek pieniądze na koncie, czyli przelew w poniedziałek), jeżeli ich nie będzie to drukuje wszystkie potrzebne dowody i idę zobaczyć co się z tym da zrobić na policji. Mam nadzieje że Grzesiek czyta ten temat :)

 

Co do kalesonków to widzę że ja też mogłem je nabyć i jakoś nie skusiłem się.

 

Słupki same się nie zrobią to fakt, no i też trzeba mieć jakieś "groszaki" by te słupki wyposażyć w coś co pierdzi :D

 

Powiem wam że coraz mniej mnie to denerwuje i bardziej bawi, bo jak można istnieć dalej na forum mając takie opinie, tym bardziej mieć sklep na stronie który (pro) często nie działa bo serwer jest nieopłacony :) Dla mnie tragedia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś robił biznesy z użytkownikiem Bad_Boy90 ? Może ma ktoś numer telefonu do tego kolesia z Łodzi?

Miałem od niego kupić magazynek do zmieniarki. Ustaliliśmy cenę 63zł z wysyłką, taka kwota została wysłana na jego konto 17 października 2011.

Raz go wysłał, niby do niego wrócił, ja żadnego awiza nie miałem, a na poczcie nic o tym nie wiedzieli. Koleś tłumaczy się, że to nie pierwszy raz, jak mu tak poczta zrobiła, ale wysłał niby jeszcze raz. Znowu nic do mnie nie doszło, ani nie mam żadnego awiza w skrzynce.

Próbowałem się z nim skontaktować, chciałem prosić o potwierdzenie nadania paczki, ale zero odzewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu doprowadzacie do takich "chorych" sytuacji i żalicie się na forum.

 

Po pierwsze - ktoś odwalił raz taki numer to darujcie sobie z nim interesy, bo istnieje duże prawdopodobieństwo że będzie się to powtarzało.

Po drugie - ktoś mówi, że zrobił przelew - to niech prześle potwierdzenie - nie ma potwierdzenia - nie ma przelewu!

Po trzecie - poczta wprowadziła system monitorowania przesyłek pocztowych - twierdzi, że wysłał towar - niech poda numer paczki i wszystko jest jasne!

 

Jeśli ktoś jawnie wali w ch.... to bierz człowieku papiery, jedź na komendę, złóż doniesienie popełnienia przestępstwa wyczerpującego znamiona art. 286 k.k. i niech się klient tłumaczy. Nie dawajcie sobie wtykać kijka w d... bo to jest chamstwo i trzeba z nim walczyć a nie odpuszczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik miki87 dnia 18 grudzień 2011 - 18:28 napisał

Nie rozumiem czemu doprowadzacie do takich "chorych" sytuacji i żalicie się na forum

 

Bo to jest informacja dla kolejnych osób co być może też chcą jakiś interes ubić.

 

Tak ale co pare stron powtarza sie ta sama osoba z ktora sa problemy a za chwile i tak ktos z nim robi interesy, wiec po co ten temat skoro i tak nikty nie wyciaga wnioskow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale co pare stron powtarza sie ta sama osoba z ktora sa problemy a za chwile i tak ktos z nim robi interesy, wiec po co ten temat skoro i tak nikty nie wyciaga wnioskow...

 

Więc po co takich trzymać na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale co pare stron powtarza sie ta sama osoba z ktora sa problemy a za chwile i tak ktos z nim robi interesy, wiec po co ten temat skoro i tak nikty nie wyciaga wnioskow...

Ignacy Krasicki już to zgłębił : "..... Polak i przed szkodą i po szkodzie głupi" .

PS

Uwielbiam jego bajki :zakochany: . Odkąd jestem ateistą (czyli od przyjęcia bierzmowania) uważam, że mądrości tam zebrane są swoistym dekalogiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mam napisać parę słów. Za kalesony Hellsin nie zapłaciłeś ani złotówki powiedziałem że dostaniesz ode mnie za free więc o co chodzi,zreszta ostatnio napisałem do Ciebie sam napisałeś ze Cie w Polsce nie ma. Dawid a napisałeś że chciałeś vege wysłałem ci okazało się nagle że jest uszkodzona a ja takiego zwrotu nie będę przyjmował nie napisałem. Co do cyrkla napisałem że jest wycięty i ktoś mi dorabia resztę. Wiec przestań pieprzyć bo naprawa Vegi wyniosła 120 zł można zapytać Passata. Za wycięte dystanse z MDF'u też nie zapłaciłeś mi. Więc jak chcesz się spierać proszę bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...