Skocz do zawartości

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 774
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Radze czytać ze zrozumieniem. Chodzi o to, że ewentualny przelew, jeśli miałby dojść, doszedłby dopiero we wtorek z powodu święta. Ogarnąłeś?

Tak? A ja radzę czytać tematy, a nie pojedyncze posty, bo kolega

nikos151 ma problemy odkąd wysłał głośniki, a nie od dnia kiedy dostał info że kasa poszła pocztą. Poza tym chyba Ty nie czytasz ze zrozumieniem, bo mój post odniósł się do ogółu postępowań w policji, a nie konkretnego przypadku. Ogarnąłeś? Swoją drogą poczta polska potrafi zagubić paczki czy przelewy, i rozpatrywanie reklamacji jest dopiero po 30 dniach od daty wysłania. Tak czy inaczej policjant musi przyjąć zgłoszenia czy minął 1 dzień czy 30!

 

To forum jest zbyt drętwe, nie przyjmuje ironii i żartów, nawet w "Przy Piwie" jest udowadnianie swojej wiedzy, "ja rozumiem, Ty już nie". :kijemgo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak? A ja radzę czytać tematy, a nie pojedyncze posty, bo kolega

nikos151 ma problemy odkąd wysłał głośniki, a nie od dnia kiedy dostał info że kasa poszła pocztą. Poza tym chyba Ty nie czytasz ze zrozumieniem, bo mój post odniósł się do ogółu postępowań w policji, a nie konkretnego przypadku. Ogarnąłeś? Swoją drogą poczta polska potrafi zagubić paczki czy przelewy, i rozpatrywanie reklamacji jest dopiero po 30 dniach od daty wysłania. Tak czy inaczej policjant musi przyjąć zgłoszenia czy minął 1 dzień czy 30!

 

To forum jest zbyt drętwe, nie przyjmuje ironii i żartów, nawet w "Przy Piwie" jest udowadnianie swojej wiedzy, "ja rozumiem, Ty już nie". :kijemgo:

 

Nie pompuj się tak bo Ci guma w majtach pęknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny krok/przełom Ku mojemu zdziwieniu dziś zapukał do moich drzwi listonosz i wręcza mi ową paczkę z ponoć zabranymi głośnikami. Zapłacilem mu 15 zł za zwrot i pytam czemu, a on krótko ,, Gość nie odebrał 1 awiza a 2giego nie przyjął, co jest równoznaczne ze zwrotem przesyłki na koszt nadawcy''. Co do paczki. Paczka nie została nawet otworzona (więc jakim cudem on je rozpakował i zapakował identycznie jak ja to zrobiłem, Ba on nawet sprawdzał te głośniki i były dobre). Dziś loguję się tu na forum i widzę wiadomość od Owego Fana~

o takiej treści

 

xxx

 

Ja sprawę też zgłoszę na policję jak chcesz się ciągać po sądach. Wysłałeś mi głośniki a potem zadzwoniłeś na pocztę żeby zwrócili. NA ODEBRANIE PACZKI MAM 2 TYG. Rozumiesz? pieniądze Ci wysłałem człowieku, poczytaj sobie o przekazach pocztowych i o wpłatach w internecie to będziesz wiedział że taka wpłata może iść nawet tydzień, poczta już tak ma, nawet rachunki wpłacane na poczcie idą długo. Moim zdaniem zachowujesz się jak w gorącej wodzie kompany. Ja ze swojej strony jestem uczciwy, Ty masz zabezpieczenie w postaci moich głośników, jak kasa do Ciebie dojdzie to odsyłasz i wszystko jest w porządku.

 

Zrobiłbym przelew wcześniej ale miałem problem z kasą.

 

Tak na marginesie, Ty do mnie nie dzwoniłeś tylko jakaś kobieta, nie wiem kto to był.

 

teraz tu moje kolejne zapytanie czy komuś szedł przekaz pocztowy tyle czasu?

jeżeli jest faktycznie jak mówi ( a sprawdzę datami) to odeślę mu te głośniki, gdy dotrze owa wątpliwa wpłata i ureguluje koszty które pokryłem za wysyłki a już przeszło 40 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle narzekacie ?

Idziesz na policję , zgłaszasz doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, po przyjęciu zgłoszenia Policjant wyjmuje drugą kartkę (sam, są na to przygotowani) i pyta ile chcesz odzyskać w postępowaniu adhezyjnym.

Ja wyliczam tak : kwota która mi się należy + 100 zł za czas który musiałem stracić idąc na policję + 50 zł koszty manipulacyjne i ..... taką kwotę podaję :zawstydzony: .

Od kilku lat nie zdarzyło mi się abym nie odzyskał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego tematu nasówa mi się jeszcze jedno skojaezenie po tym jak powalla doszedl że powyższe 2 osoby to najprawdopodbniej jedna. Otóż sporo czytam forum i rzucił mi się w oczy bqrdzo podobny styl bycia/pisania na forum osób/osoby o powyższych nickach a mianowicie dużo i w bardzo wielu tematach ( czyli szybkie nabijanie licznika postów po zarejestrowaniu ) chociaż to żaden dowód w sprawie...

 

Miałem napisać dokładnie to samo :) Już wcześniej coś mi się nie podobało i dziwnie kojarzyło - jak zawsze polemizowałem z zalewixem, tak samo z FanAudio - styl ten sam. Ale co ja ja tam wiem. Mam nadzieję że sprawa się wyjaśni jak najwcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem pozytywnie nastawiony, koszt nie był specjalnie duży, mam potwierdzenie nadania i sobie czekam... jak się nie doczekam to wtedy będę się martwił - nie ma co w masową schizę popadać ;)

 

no i dostałem kabelek. Trwało to wprawdzie 2,5 miesiąca..., ale doszedł - wygląda na to, że wsio jest ok (poza terminem realizacji).

Koniec końców u mnie wała nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to i ja dodam kolejnego forumowicza lukas11111, koleżka sprzedaje 9835r które ja zakupiłem od niego 21 sierpnia. Miał je wystawione na angielskim ebay-u wpłaciłem mu 120 funtów za radio przez paypal i kontakt się urwał ale zaczałem szukać (internet jest wielki) i znalazłem go tutaj na forum. Na ebay-u miał dokładnie tą samą fotke na aukcji którą wrzucił tu na forum z ofertą 9835r. Jak mi powiedział po skontaktowaniu się z nim że dostał lepszą ofertę niż moje 120 funtów i jak mu dopłacę jeszcze 35 funtów to mi wyśle bezczelnośćnie zna granic (8 dni trzymał chajc i cisza), chajc zwrócił dopiero po skontaktowaniu się z nim.

Nawet wystawił nową aukcje na ebay-u (ze wzmakiem na którym panel 9835r leżał) ale do mnie nie raczył odpisać napisał tydzień temu ze radio wyśle ale ani widu ani słychu oto link:

http://www.ebay.co.uk/itm/Helix-B2-braxx-dls-/270808620441?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item3f0d739d99

 

p.s. chajc odzyskałem po skontaktowaniu sie przez GG piszę to jako przestrogę dla innych.

 

Jak ja bym miał takie podejście do klientów to dawno bym popłynął

 

L U D Z I E U W A Ż A J C I E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalewix1 !

 

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2011/08/1d1e5f924bf995434cf1af19edefb994.jpg?1314703516

 

A tak na poważnie nic w mojej sprawie się nie ruszyło, kiedyś tyle osób miało jego adres a tu nagle nikt :( Jednak gdyby jednak ktoś znalazł poprosił bym na pw. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to i ja dodam kolejnego forumowicza lukas11111, koleżka sprzedaje 9835r które ja zakupiłem od niego 21 sierpnia. Miał je wystawione na angielskim ebay-u wpłaciłem mu 120 funtów za radio przez paypal i kontakt się urwał ale zaczałem szukać (internet jest wielki) i znalazłem go tutaj na forum. Na ebay-u miał dokładnie tą samą fotke na aukcji którą wrzucił tu na forum z ofertą 9835r. Jak mi powiedział po skontaktowaniu się z nim że dostał lepszą ofertę niż moje 120 funtów i jak mu dopłacę jeszcze 35 funtów to mi wyśle bezczelnośćnie zna granic (8 dni trzymał chajc i cisza), chajc zwrócił dopiero po skontaktowaniu się z nim.

Nawet wystawił nową aukcje na ebay-u (ze wzmakiem na którym panel 9835r leżał) ale do mnie nie raczył odpisać napisał tydzień temu ze radio wyśle ale ani widu ani słychu oto link:

http://www.ebay.co.uk/itm/Helix-B2-braxx-dls-/270808620441?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item3f0d739d99

 

p.s. chajc odzyskałem po skontaktowaniu sie przez GG piszę to jako przestrogę dla innych.

 

Jak ja bym miał takie podejście do klientów to dawno bym popłynął

 

L U D Z I E U W A Ż A J C I E

 

 

Rowniez mialem z nim przyjemnosc robienia interesu i raczej potwierdze twoje slowa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sobie popiszę.

 

Jakiś czas temu kupiłem na allegro, od użytkownika gwozdzio, osławione DLS RC1, na aukcji

DLS RC1

 

Licytację miałem wrzuconą w snajpera, kupi się to się kupi, nie - to też się nic nie stanie.

 

Niby wszystko było ok, w opisie głośniki w idealnym stanie, bez wad ukrytych. W dodatku użytkownik sprzedający raczej do anonimowych nie należy - wszak Mistrz Europy EASCA. Powiedziałem sobie - małe ryzyko.

 

Jakież było moje zdziwienie gdy po rozpakowaniu paczki okazało się że każdy z głośników wygląda inaczej.

O moim spostrzeżeniu od razu poinformowałem sprzedającego

cyt. Po zdjęciu maskownic kopułka jednego z nich nie jest okrągła, a wygląda jakby ją coś od środka wypchnęło do zewnątrz.

 

Niestety nie doczekałem sie odpowiedzi, a więc ponowiłem pytanie, co to ma znaczyć że każdy z głośników wygląda inaczej, a niby są bez ukrytych wad.

 

Tym razem kolega pofatygował się odpisać, że głośniki napewno są sprawne, nie grzebane, że grają i że żaden z nich nie jest uszkodzony.

 

Mimo to kolega nie był w stanie odnieść się do mojego dwukrotnego zapytania, dlaczego każdy z nich wygląda inaczej po zdjęciu maskownicy, a także czy kolega sprzedający chciałby kupić głośniki w idealnym stanie takie, że każdy jest inny.

 

Postanowiłem głośniki odesłać do sprzedającego licząc na poważne podejście do tematu.

Przyznam że nawet nie miałem ochoty ich podłączać po tym co zobaczyłem po rozpakowaniu paczki.

 

Niestety przesyłka nie została odebrana, wróciła do mnie.

 

Dodatkowo zostałem posądzony o próbę wyłudzenia "dobrych na 100%" głośników, na rzecz swoich uszkodzonych.

 

Co by nie być gołosłownym, załączam zdjęcie tweetera w idealnym stanie.

 

Myślę że wszyscy wiedzą, jak powinna wyglądać idealna kopułka.

post-2559-0-40706000-1314858484_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...