Skocz do zawartości

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

lukas1111 nie wtrącałem się do tej dyskusji bo uważałem, że ona mnie nie dotyczy ale bez jaj - jakim prawem ktoś zakłada drugie konto lub używa jego do oczerniania osoby, które jest de facto handlarzem. Kłamstwem psujesz mu opinię.... dziecinada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 774
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie powinien mieszac w to sca bo nie wiedzialem ze to jakis uzytkownik sca tylko prywatna osoba z ebay bo kontaktowalismy sie przez message w ebay a nie sca

 

A co jezeli ktos nie jest ze strefy to mozna go okradac oszukiwac ? Czlowieku ogarnij sie , gdyby kepke nie byl uzytkownikiem strefy i cie tu nie znalazl to tylko ty wiesz jak by sie to potoczylo... Tez bys kase oddal bez "przypominania"? Drugie konto na strefie masz po co ? ZZostales przylapany na kretactwach i bardzo dobrze i obys szybko wylecial z forum a kepeke poprosimy o nick z ebay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kapa w sumie zaluje naprawde moglem cie przekrecic wtedy bym wiedzial dlaczego tak piszesz ale sie jeszcze sie natniesz na mnie gora z gora sie nie zejdzie

 

A KTO TO JEST KAPA? jeśli byś mnie przękręcił to rozwiazanie by sie znalazło wiem jedno napewno już od ciebie nie zakupię N I C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu robilismy interesy na ebayu wiec temat powinin byc na ebay.pl a nie na sca zaszla pomylka pieniądze odrazu otrzymales wiec o co ci dziecko chodzi z nudów piszesz, szukasz kolegow ,dowartościowania ?

Ok wyszly komplikacje ktore rozwiazalismy bez problemowo , i nie dam sobie wpierac ze kogos w huja robie, jak to robie to o tym wiem . a pan kapa ze poczul sie urazony to robi zamieszanie niepotrzebne nie powinien mieszac w to sca bo nie wiedzialem ze to jakis uzytkownik sca tylko prywatna osoba z ebay bo kontaktowalismy sie przez message w ebay a nie sca .Sami macie po 3 konta i odpowiadace sobie na swoje posty jacy to nie jestescie zaje.....

Ok jak w spozywczym sprzedadzą ci zgnite banany tez opisz ok

Tez mam 3 konta na ebay wiec uwazajcie na allegro z 5 kont haha polowanie na lukas11111 kapa w sumie zaluje naprawde moglem cie przekrecic wtedy bym wiedzial dlaczego tak piszesz ale sie jeszcze sie natniesz na mnie gora z gora sie nie zejdzie

To ty mnie straszyles policją jak kto?? odpowiedz sobie

a jeszcze na dobitkę:

Nic sie nie stalo a zamieszanie robicie

 

 

 

Wiele słyszałem o Kepke i mimo, że nie miałem z nim doświadczeń poleciłbym tego gościa, nikt na niego złego słowa nie powiedział, bo w przeciwnym wypadku już by wyleciał z forum za krętactwo, zastanów się gościu co piszesz, bo twoje powyższe posty świadczą tylko o jednym, jesteś po prostu skończonym kretynem i gubisz się w tym co napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko interesy na allegro robie z ludzmi co maja 50-100 poz kom, lub od firm. lub z kims kto już ma wyrobioną dobrą renomę na forum : ) i kłopotów nigdy niema, bo nie ma prawa być, więc czasami lepiej sie wstrzymać i czekać na kolejną "okazje"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat mnie nie dotyczy więc mam szczęście :]

 

Chciałem tylko powiadomić że rezerwuję cytat

Sami macie po 3 konta i odpowiadace sobie na swoje posty jacy to nie jestescie zaje.....

na podpis :D

lukas11111 dzięki :zdrowko: w sumie to nie powinienem Ci dziękować bo jeszcze padną oskarżenia że jestem jednym z kilku twoich kont, z tym że jednym z uczciwszych bo nikogo nie oszukałem...

 

 

 

 

 

 

 

 

...jeszcze :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaluje naprawde moglem cie przekrecic wtedy bym wiedzial dlaczego tak piszesz ale sie jeszcze sie natniesz na mnie gora z gora sie nie zejdzie

 

za to stwierdzenie powinieneś być numerem jeden do "zbananowania" - zastanów się co Ty piszesz ... przemyśl, to naprawdę nie boli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie zaluje naprawde moglem cie przekrecic wtedy bym wiedzial dlaczego tak piszesz ale sie jeszcze sie natniesz na mnie gora z gora sie nie zejdzie

No i powiedzcie koledzy jak tu mieć dobre zdanie o naszym narodzie? Piotrsaint się denerwuje, ale przecież jak to się czyta to nie wiadomo czy płakać, czy się śmiać. Co z tego że jest 10 uczciwych Polaków, skoro znajdzie się taki jeden cwaniak spod trzepaka, który popsuje opinię tym 10. A w tym krótkim temacie mamy już ujawnionych dwóch (!) co im się wydaje, że są mądrzejsi od reszty świata. Ja się nie dziwię, że później jak jakiś Niemiec czy Angol "kupi" coś od takiego polaczka, to już zawsze będzie powtarzał, że to naród złodziei.

 

 

lukas11111/dito-mee/mangolomen - jeszcze się chyba z tego kłamstwa nie wytłumaczyłeś:

 

Potwierdzam ja kupowalem od pana Kepke_23 . Wyslal inne radio niz bylo na zdjeciu bez okablowania nie zycze nikomu

Możesz się teraz popisać elokwencją i wysokim IQ. To może być nawet ciekawe jak wybrniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ygrek mi chodzi o to, ze w ch... zrobili mnie najwiecej razy niemcy, gdzie ta niemiecka solidnosc??

Wiadomo, ze tacy jak 3w1 bo nie wiem ktorego nicka uzywac powinni byc napietnowani.

Troche swiata zjechalem i nie jestesmy zlym narodem, zawsze jak wracalem do PL cieszylem sie, ze juz jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko interesy na allegro robie z ludzmi co maja 50-100 poz kom, lub od firm. lub z kims kto już ma wyrobioną dobrą renomę na forum : ) i kłopotów nigdy niema, bo nie ma prawa być, więc czasami lepiej sie wstrzymać i czekać na kolejną "okazje"

Ja bym sie nie zakładał.

http://www.zyciewarszawy.pl/artykul/625451.html?print=tak

http://allegro.pl/show_user.php?uid=19677484

Firma poważna, full pozytywów itp.

Ci, którzy kupili towar pochodzacy z przestępsatwa będą musieli go oddać.

To tylko tak na marginesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ygrek mi chodzi o to, ze w ch... zrobili mnie najwiecej razy niemcy, gdzie ta niemiecka solidnosc??

 

mnie żaden nie zrobił, a handlowałem z nimi trochę, były 3 wpadki, ale jakimś cudem kończyły się pozytywnie ( pewnie to przez mój wrodzony upór :D )

Najgorsze biznesy to z Włochami, nikomu nie polecam ...

 

Troche swiata zjechalem i nie jestesmy zlym narodem, zawsze jak wracalem do PL cieszylem sie, ze juz jestem.

 

prawda, tu gdzie obecnie jestem tak samo o nas źle mówią ... ale cóż, po paru wypadach zagranicznych wcześniej, przywykłem do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się chciałem zapytać, czy w związku z wałami, które robią niektórzy multi-użytkownicy SCA, zostały wyciagnięte jakieś wnioski (ban/ograniczenia w użytkowaniu forum itp itd)?? Jak widzę cieszą się dalej "wolnością słowa" na Strefie, a ja za jeden wpis (w jakimś tam temacie)rugający autorów którzy wpisywali posty nie mające nic wspólnego z tematem dostałem ostrzeżenie :) z czego jestem dumny, bo jak to się mówi "uczeń bez pały, to jak żołnież bez karabinu" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...