Skocz do zawartości

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam nic zlego do powiedzenia na Kepke'go ale ja osobiscie jestem drazliwy na okreslenia ogolnikowe, nie wszyczy polacy to wiesniaki, sa wyjatki... Znaczy, ze prawie wszyscy to wiesie bo taki narod.

Czepiam sie ale to my ten narod tworzymy i zyjmy tak by sie za siebie nie wstydzic, ja za innych sie nie wstydze.

Ten temat jest w mojej ocenie smieszny, tzn sama idea zla nie jest ale za duzo tu placzu.

No niestety czasem jest ryzyk fizyk, kupilem ostatnio suba poza aukcja z ebaya, zaplacilem na konto i mialem szczescie po 3 dniach miec glosnik u siebie. Staram sie jednak nie kupowac mocno niepewnych okazji z ebaya, w PL troche jest prosciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 774
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czepiam sie ale to my ten narod tworzymy i zyjmy tak by sie za siebie nie wstydzic, ja za innych sie nie wstydze.

Ten temat jest w mojej ocenie smieszny, tzn sama idea zla nie jest ale za duzo tu placzu.

 

ja tylko bronię swojego dobrego imienia to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanclub...

Rzadko zabieram głos w różnego rodzaju osądach, ale jeżeli dobre imie kogoś uczciwego z kim miałem okazje wielokrotnie robić interesy jest w jakikolwiek sposób naruszane - z mojej strony zawsze będzie jakaś reakcja. Doskonale wiem, jak długo trzeba pracować na dobre imię a dorobek wielu często lat, można stracić dosłownie w chwile.

 

Tyle w temacie i dobranoc :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem od Kepke 9833r na samym jego początku na Forum , nie mogę powiedzieć niczego złego o nim . Wszystko wzorcowo, telefon dostępny w każdm momencie . Mogę tylko szczerze sobie życzyć , aby było więcej takich "handlarzy".

Pozdrawiam

 

dzięki bury22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem przyjemność robić interesy i nie było żadnego problemu. Jedna z pewniejszych osób do zawierania transakcji.

 

ja tez brałem radyjko od Kepke. Wszystko w najlepszym porządku.

 

dzięki panowie

p.s. ciekaw jestem co teraz ten "typek" napisze na mój temat i jego nasłany koleżka a może to on tylko założył sobie nowe konto :?: !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem od Kepke 9833r na samym jego początku na Forum , nie mogę powiedzieć niczego złego o nim . Wszystko wzorcowo, telefon dostępny w każdm momencie . Mogę tylko szczerze sobie życzyć , aby było więcej takich "handlarzy".

Pozdrawiam

Podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami :!:

Zresztą ja również robiłem z Kepke_23 interesy, w bardzo podobny "sposób" (początek jego handlowania na SCA, ponad półtorej roku temu) jak w wyżej zacytowanym poście, na dodatek sam polecałem go innym userom forum.

Także ja jak najbardziej będę bronił dobrego imienia i złego słowa na człowieka nie dam powiedzieć, bo cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie i bez żadnego "lania wody".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie

p.s. ciekaw jestem co teraz ten "typek" napisze na mój temat i jego nasłany koleżka a może to on tylko założył sobie nowe konto :?: !!!

Kepke_23 nic sie nie przejmuj, masz plecy wsrod zadowolonych uzytkownikow z sca i byle osoba Ci nie zepsuje tej reputacji ;) pzdr i na pochybel hejterom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyslal inne radio niz bylo na zdjeciu bez okablowania

 

Nie wiem czy tylko z "pozycji moda" widać IP postów (obok nicka usera) ale ten pan i lukas11111 mają dokładnie taki sam IP ...no ale znając życie znów się okaże że to jakiś szwagier... siostra :hyhy:

 

 

PS: konto dito-mee blokuję do wyjaśnienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga dobrym wyjsciem byloby wyswietlanie tego IP publicznie byloby mniej sciem

 

Jestem za.

 

 

 

może prawo tego zabrania?

 

Z poziomu zwykłego gadu-gadu można wyświetlić IP większości na liście.

 

 

 

jaki problem zmienić sobie IP ?

 

Jak widać niektórym to sprawia kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Ruby1986 i bamc i wszystkim z którymi miałem przyjemność dokonania transakcji robię wszystko aby każdy mój klient był zadowolony i mam nadzieje żę jeszcze nie jedną transakcje przeprowadzę poprzez SCA

 

WIELKIE DZIĘKI WSZYSTKIM

 

powalla sprawdzenie IP to nie problem, ale akurat tego nie zrobiłem bo tak się domyśliłem że ten typek sobie 2 konto założył bo nigdy nie miałem nic wspólnego z koleżką dito_mee czy jak mu tam i chciał mi poprostu zaszkodzic ale jak widzę na szczęście bez powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to nie? Przecież to lucas1111 a z nim handlowałeś :hyhy:

 

no tego się domyśliłem po fakcie jak mnie chciał oczernić i nie handlowałem tylko zakupiłem radio na angielskim EBAY-u gdzie ma inny nick (mogę podać w razie czego żeby nikt się nie naciał) a on chciał mnie wyje.ać na chajc ale niestety mu nie poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wyszly komplikacje ktore rozwiazalismy bez problemowo , i nie dam sobie wpierac ze kogos w huja robie, jak to robie to o tym wiem . a pan kapa ze poczul sie urazony to robi zamieszanie niepotrzebne nie powinien mieszac w to sca bo nie wiedzialem ze to jakis uzytkownik sca tylko prywatna osoba z ebay bo kontaktowalismy sie przez message w ebay a nie sca .Sami macie po 3 konta i odpowiadace sobie na swoje posty jacy to nie jestescie zaje.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wyszly komplikacje ktore rozwiazalismy bez problemowo , i nie dam sobie wpierac ze kogos w huja robie, jak to robie to o tym wiem i i tak zrobie a pan kapa poczul sie urazony i robi zamieszanie niepotrzebne .Sami macie po 3 konta i odpowiadace sobie na swoje posty jacy to nie jestescie zaje.....

 

nie dasz sobie wpierać że kogoś robisz w pręta nie musisz bo właśnie tak robisz jak ty to nazywasz bezproblemowym rozwiązaniem to "sorry" :cenzura: znalazłem cię i musiałem się upominać o swój chajc a ty nie śmiałeś się odezwać i ty ku.wa robisz zamieszanie i piszesz jakieś farmazony wyssane z palca i jeszcze będziesz na kogoś mówił. Fakt jest taki że jesteś spalony na tym forum po takim czymś i mówiłem ci kape to masz zamiast mordy. Nie pisz już więcej w tym temacie bo opisałem twój przypadek i każdy się dowiedział jak było oby każdy przeczytał ten temat żeby się nie naciął tak jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...