Skocz do zawartości

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 774
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

paczkę cofnięto na żądanie

nie ma czegoś takiego , zwykła ściema !

przyszedł mu do domu kurier i zabrał mu paczkę

Kurw... no nie ma słów , przy okazji przeleciał go, bo to też mu zlecono , i sam podał mu wazelinę bo na liście przewozowym tak było... Masakra , nie baw się z nim i załatw sprawę twardo bo inaczej widzę się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś niespodziewanie zadzwonił do mnie owy Fanaudio~ i mówi mi, że przyszedł mu do domu kurier i zabrał mu paczkę którą ponoć wczoraj odebrał z poczty (nie dziwne) Tłumaczył, że ponoć paczkę cofnięto na żądanie nie jest to śmieszne?

a to dobre :lol::D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestałem już rozumieć sytuacje.

1) Ktoś zamawia towar za pobraniem (jeśli dobrze zrozumiałem),

2) Odbieraj ją płaci i rozpakowuje ;

3) Jest zadowolony z zakupu ;

4) Przyjmuje do domu następnego dnia jakiegoś kuriera;

5) Zapakowuje przedmiot i go oddaje kurierowi ale : ...

a) na jakiej podstawie ? , co z pieniędzmi ?

 

Przerasta to moją percepcję.

 

PS

Chciałem się jeszcze dopytać czy udało mo się zapakować dokładnie tak samo jak otrzymał towar ? :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś niespodziewanie zadzwonił do mnie owy Fanaudio~ i mówi mi, że przyszedł mu do domu kurier i zabrał mu paczkę którą ponoć wczoraj odebrał z poczty (nie dziwne) Tłumaczył, że ponoć paczkę cofnięto na żądanie nie jest to śmieszne?

 

:zakrecony: :zakrecony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złodziej poczeka..., ciekawe jak przyjmują sprawy związane z zabójstwem i gwałtem. "Pani poczeka, może po długim weekendzie gwałciciel sam się zgłosi"

 

Radze czytać ze zrozumieniem. Chodzi o to, że ewentualny przelew, jeśli miałby dojść, doszedłby dopiero we wtorek z powodu święta. Ogarnąłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam.. Oj tam... czepiasz sie Maciek :P

 

Swoja drogą, z panem fan audio22 mialem okazje handlować i nie mam mu nic do zarzucenia w tej kwestii.

 

Ale to nic nie znaczy...

 

 

ZALEWIX1 i Fan Audio22 To te same osoby.... Dzielić ze szwagrem można się nawet pokojem ale żeby telefonem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...