Skocz do zawartości

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 774
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kopułka jest ok poprostu masz odklejony magnes i wcale bym się nie zdziwił gdyby przyczyną był transport

 

Magnes?? A może jarzmo? Moim zdaniem zły transport nie wchodzi w gre, bo membrana dawno by była porwana albo chociaż mocno pognieciona. Membrana tweetera nie jest taka jak w subie, że możesz sobie ją przepychać do woli. A to i tak z głową. Eh, specjaliści...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam to i ja dodam kolejnego forumowicza lukas11111, koleżka sprzedaje 9835r które ja zakupiłem od niego 21 sierpnia. Miał je wystawione na angielskim ebay-u wpłaciłem mu 120 funtów za radio przez paypal i kontakt się urwał ale zaczałem szukać (internet jest wielki) i znalazłem go tutaj na forum. Na ebay-u miał dokładnie tą samą fotke na aukcji którą wrzucił tu na forum z ofertą 9835r. Jak mi powiedział po skontaktowaniu się z nim że dostał lepszą ofertę niż moje 120 funtów i jak mu dopłacę jeszcze 35 funtów to mi wyśle bezczelnośćnie zna granic (8 dni trzymał chajc i cisza), chajc zwrócił dopiero po skontaktowaniu się z nim.

Nawet wystawił nową aukcje na ebay-u (ze wzmakiem na którym panel 9835r leżał) ale do mnie nie raczył odpisać napisał tydzień temu ze radio wyśle ale ani widu ani słychu oto link:

http://www.ebay.co.uk/itm/Helix-B2-braxx-dls-/270808620441?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item3f0d739d99

 

Ja napisze cos od siebie wystawilem radio jednoczesnie na ebay jak na sca i nie widzielem ze ktos kupil na ebay a umowielem sie juz z forumowiczem dlatwgo radia do kapy nie wyslalem oddalem pieniadze tylko jak sie skontaktowal zemną wolalem sprzedac forumowiczowi jak jakiemus lamusowi z ebay ale trafilo ( kape ) mialem juz pare transakcji z forumowiczami i zadnych problemow nie bylo a slyszalem ze kapa sprzedade radia naprawiane z odzysku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisze cos od siebie wystawilem radio jednoczesnie na ebay jak na sca i nie widzielem ze ktos kupil na ebay a umowielem sie juz z forumowiczem dlatwgo radia do kapy nie wyslalem oddalem pieniadze tylko jak sie skontaktowal zemną wolalem sprzedac forumowiczowi jak jakiemus lamusowi z ebay ale trafilo ( kape ) mialem juz pare transakcji z forumowiczami i zadnych problemow nie bylo a slyszalem ze kapa sprzedade radia naprawiane z odzysku

 

Panowie nie słuchajcie tego jeb...go oszusta koleś chciał wajchę zrobić na mnie ale go znalazłem przez internet i mu nie poszło a kapę to masz zamiast mordy. Najlepsze było to że koleś zgonił na Admin-ów że mu post 4 dni zatwierdzali z 9835r który wystawił po tym jak ja go zakupiłem co za typ :cenzura: . Dodatkowo nasłał jakiegoś "kasztan-a" dito_mee z którym nigdy nie zrobiłem żadnej transakcji że niby mu radio inne niż na zdjęciu i bez okablowania sprzedałem. No ale to normalka u polaków-wieśniaków (taki naród na szczęście nie wszyscy) że napisałem o kolesiu prawdę to teraz się mści i oczernia bezpodstawnie.

Na szczęście ci którzy ode mnie kupili wiedzą że nie robie takich rzeczy jak ten burak bo za długo sobie pracowałem na dobrą opinie i żaden kiep mi jej nie zepsuje.

 

Hellsin, Leonsr60 , LEju_THC dzięki za dobre słowo mam nadzieje ze nie wierzycie w to co te kiepy napisały.

 

p.s. Leonsr60 wracam 2 pażdziernika z UK ramkę mam będzie wysłana w poniedziałek do ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki stochus

 

mam nadzieję że nie wpłynie to na moją reputację bo jakiemuś typowi się nie udało oszukać drugiego tak czy inaczej jeśli zdarzy mi sie coś takiego kolejny raz napewno to opiszę żeby następny po mnie się nie musiał dochodzić o swoje pieniądze z wielkimi kur.a biznesman-ami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

italiano1980 o co ci biega wyslales mi wzmacniacz na zamiane ktory wyglądal jak podpiety pod 30000watt poprzypalany i czego oczekiales zae ci oddam za darmo dego sp 650 ??mysle ze zalatwilismy to polubownie i wszyscy zadowoleni śą

 

Wyslalem Ci wszystkie fotki i od razu zaznaczylem ze wzmak wyglada jak wyglada ,cena ustalona wczesniej a jednak chciales zebym Ci doplacil :/ ....Co do terminu wysylki i skontaktowania sie ze mna to wydaje mi sie ze dlugo to wszystko trwalo.Po za tym wszystko bylo o.k.Dlatego nie moge napisac ze jestem zadowolony w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyslalem Ci wszystkie fotki i od razu zaznaczylem ze wzmak wyglada jak wyglada ,cena ustalona wczesniej a jednak chciales zebym Ci doplacil

 

Italiano1980 mnie też powiedział żebym mu dopłacił to mi wyśle radio :rotfl:

 

Kepke jestes Polakiem czy tylko plujesz na swoj narod??

Co do polecania kogokolwiek moze kiedys sami sie nauczycie, ze liczyc na cos licz na siebie.

Mnie zdecydowanie wiecej razy w :cenzura: zrobili za granica niz w PL.

 

Piotrsaint jestem Polakiem i nie pluję na Polske (dlatego napisałem nie wszyscy jakbyś nie zauważył) chodzi o to że taka mentalność polaków jest i chyba nigdy się to nie zmieni a co do wajch to najwięcej wajch robi np w UK polak na polaku i to mnie wku.wia a tak poza tematem nie bez powodu się wzięło hasło za granicami kraju POLAK POLAKOWI WILKIEM i sprawdza się to ciągle niestety

 

P.S. NIGDY NIKOGO NIE OSZUKAŁEM I NIE BĘDĘ SIEDZIAŁ CICHO GDY JAKIEŚ TYPY ROZPOWIADAJA WYMYŚLONE HISTORIE NA MÓJ TEMAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadziłem kilka transakcji z Kepke_23 - zero problemów, dogodny kontakt, elastycznośc i dopasowanie pod klienta. Zawsze dostępny pod telefonem informuje o postępie transakcji. Dla mnie 100% profi podejście. Jestem pewien, że nikogo by nie zrobił ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadziłem kilka transakcji z Kepke_23 - zero problemów, dogodny kontakt, elastycznośc i dopasowanie pod klienta. Zawsze dostępny pod telefonem informuje o postępie transakcji. Dla mnie 100% profi podejście. Jestem pewien, że nikogo by nie zrobił ;)

 

Dzięki wielkie Karolo za miłe słowa cieszę się że nie daliście wiary w te brednie co napisał jeden z drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to załóżcie temat Kepke_23 - PODZIĘKOWANIA ZA TRANSAKCJE ... :zakrecony:

 

kolego a czy to jakiś problem bo nie rozumiem (jak ty byś odebrał post na temat ciebie gdzie by cie ktoś oczerniał i pisał oszczerstwa na twój temat) w tym że koledzy stanęli w mojej obronie bo wiedza jak jest naprawdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie jest rozpierdziel totalny ... już nie można się połapać w 10 stronach ...

Co do wypowiedzi i wyjaśnień to chyba jasne że biorą w niej strony zainteresowane.

Temat brzmi inaczej "czarna lista" - więc zróbcie odnośnik - z kim robić interesy.

Tylko o kwestie czytelności mi chodzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...