Skocz do zawartości

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sanders najpierw się przyjrzyj które klocki są a które są w planach dopiero zacznij prawić morały. Robiłeś ze mną zakupy??? Nie.Więc takie głosy są żałosne. A skoro już tego się chwytasz prosta sytuacja pomimo takich opinii o mnie, dziwne że Emil zamawia u mnie towar,Raadek wczoraj też. Skoro macie takie zdanie to po ch....piszecie czy mam to tamto czy owamto. Więc nie bądź jak chorągiewka na wietrze,gdzie wiatr zawieje tam ona powiewa...Bo jak na razie więcej jest klientów zadowolonych niż dyskutantów którzy niewiele mają wspólnego z moją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 774
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Piotrek kalesony były w formie rekompensaty bo tak obiecałem i absolutnie się nie rozczulam.

 

wiem przecież, dlatego napisałem, że dostałem i mimo wszystko dziękuję :)

 

Naprawde ludzie ogarnijcie sie bo to sie nudne robi nie dajcie sie robic w jajo bo gosc wam cos "sprzeda" 50zl taniej niz inni...

 

ja tam jestem na zero od dawien dawna ... to była tylko rekompensata za stare dzieje i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl postUżytkownik sanders156 dnia 20 luty 2012 - 22:47 napisał

Naprawde ludzie ogarnijcie sie bo to sie nudne robi nie dajcie sie robic w jajo bo gosc wam cos "sprzeda" 50zl taniej niz inni...

 

ja tam jestem na zero od dawien dawna ... to była tylko rekompensata za stare dzieje i tyle.

 

Kalesony obiecałem za sprowadzenie proca jako bonus ode mnie. Że jak będę miał je już to dostanie w gratisie. Więc jeśli można od 0zł jeszcze 50 zł taniej kupić to ja poproszę o taki namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie proszę w te akcje nie mieszać,K@mil się nie odzywał przez week to zamówiłem u Ciebie(akurat z monacor'em nie handluje).Poza tym nie życzę sobie pisania o mnie w jednym zdaniu z...

 

Nie mieszam Radku tylko przytaczam, bo na razie to więcej tu adwokatów i rzeczników. Poza tym Emil taki sam dla mnie klient jak i Ty nie widziałem by był z jakiegoś powodu ułomny by go stawiać niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie życzę sobie pisania o mnie w jednym zdaniu z...

 

Pewnie z takim zakropkowanym słowem ?

 

Moja paczka wysłana 9 wszystko z nią ok poczta opozniła i została z dziwnego trafu poszła do dziadka, co mieszka na innej ulicy, ale zapakowanie wysłanie i towar wszystko w jak najlepszym porządku, zreszta robiłem juz nie jeden interes z Greenem i nie mam mu nic do zarzucenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znów wsadzę nos w nie swoje sprawy ( czy aby nie moje, skoro forum to pewnego rodzaju społeczność? ). Każdy ma jakąś wpadkę. Każdy robi błędy. Normalne. Ale gdy notorycznie są jakieś problemy a do tego gość wyskakuje z chamskimi odzywkami w stylu

 

Bury mnie to lata czy wystawię to tu czy na allegro. Nawet jak wystawię na allegro ktoś wrzuci tu to jako okazję i koło się zamyka. Więc dla mnie to lussss mogę usunąć ogłoszenie skoro tak Ciebie bije to po oczach by sztucznie podnosić ciśnienie.

 

Skoro macie takie zdanie to po ch....piszecie czy mam to tamto czy owamto.

 

i nie ma żadnych konsekwencji to to już zakrawa na parodię. Brzydką parodię. Bo kapanie po troszeczku przy okazji obnoszenia się ze swoim stanem posiadania/planowania nie jest ok. Ale jeśli przyjmuje się zasadę, że dopóki mamy 51% zadowolonych i 49% nie zadowolonych to jest super to.. wybaczcie... Ktoś tu jest niepoważny. Dlaczego zabieram głos? Bo czuję się członkiem tej społeczności, lubię to miejsce i ludzi i nie podoba mi się, że wśród nich są bezczelni kombinatorzy. Mam do tego prawo. Nagrodę przyjmę z pokorą ( w odróżnieniu od niektórych, wiem "co to" ) Może w końcu ktoś pociągnie sznurki i spuści to szambo w kibel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanders najpierw się przyjrzyj które klocki są a które są w planach dopiero zacznij prawić morały. Robiłeś ze mną zakupy??? Nie.Więc takie głosy są żałosne. A skoro już tego się chwytasz prosta sytuacja pomimo takich opinii o mnie, dziwne że Emil zamawia u mnie towar,Raadek wczoraj też. Skoro macie takie zdanie to po ch....piszecie czy mam to tamto czy owamto. Więc nie bądź jak chorągiewka na wietrze,gdzie wiatr zawieje tam ona powiewa...Bo jak na razie więcej jest klientów zadowolonych niż dyskutantów którzy niewiele mają wspólnego z moją.

 

 

Żałosne jest co najwyzej oszukiwanie ludzi i jezeli uwazasz ze odsetek np. 10% klientow nie zadowolonych jest ok to naszczescie tylko twoja norma a komentowac bede bo mam do tego prawo , zostales napietnowany na forum publicznym i mam prawo do publiczego wyrazania swojego zdania.

 

P.S Gdy ktos obcy zrobi walek to jest kilka stron pojazdow na goscia a gdy cos jest nie tak z osoba ktora sie zna to okazuje sie ze mozna dawac kilka kolejnych szans bo moze sie tym razem uda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ green - ja też dam dupy czasem, ale chodziło o podejście. Ze swojej strony mogę przeprosić za wątpliwości i żartobliwy ton, ale sam chyba rozumiesz... Cóż, ważne że doszło i że będzie w moim samochodzie (z tego powodu między innymi przez chwilę poczułem się "ofiarą", ale teraz to już nieważne).

 

Reszty nie komentuję, bo to nie moja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosne jest co najwyzej oszukiwanie ludzi i jezeli uwazasz ze odsetek np. 10% klientow nie zadowolonych jest ok to naszczescie tylko twoja norma a komentowac bede bo mam do tego prawo , zostales napietnowany na forum publicznym i mam prawo do publiczego wyrazania swojego zdania.

 

P.S Gdy ktos obcy zrobi walek to jest kilka stron pojazdow na goscia a gdy cos jest nie tak z osoba ktora sie zna to okazuje sie ze mozna dawac kilka kolejnych szans bo moze sie tym razem uda...

 

Więc idąc tym tropem trzeba też wypisywać klientów na forum którzy zamówili towar i go nie odebrali. Też są oszustami. No cóż fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sanders156 zostałeś oszukany? Jeśli nie to odpuść sobie bo to raczej chłopaków którzy są zamieszani sprawa....

 

Nie ale to nie zmienia faktu ze moge wyrazic swoje zdanie ;)

Powtarzam oni zalatwija sprawe publicznie nie przez telefon , wp , osobiscie tylko na ogolno dostepnym forum , skoro to robia w ten sposob i w tym miejscu to musza sie liczyc z komentarzami. W tym temacie zapewne 80-90%postow to komentarze na temat oszustw a nie same ich opisy. Gwarantuje ci ze slowem bym sie nie odezwal gdyby nie fakt ze glowny winowajca zachowuje sie jakby wszystko bylo ok , czuje sie wielce urazony gdy ktos mu poraz kolejny udowadnia ze nie jest do konca uczciwy , zyje w naszym internetowym spoleczenstwie a za to w ilu"aferach" bral udzial powinien zagwarantowac mu BANA bo ludzie za mniejsze przewinienia je dostawali a on jest bezkarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ green - ja też dam dupy czasem, ale chodziło o podejście. Ze swojej strony mogę przeprosić za wątpliwości i żartobliwy ton, ale sam chyba rozumiesz... Cóż, ważne że doszło i że będzie w moim samochodzie (z tego powodu między innymi przez chwilę poczułem się "ofiarą", ale teraz to już nieważne).

 

Reszty nie komentuję, bo to nie moja sprawa.

 

Ale tu stwierdziłeś że zostałeś oszukany bo podchwyciłeś temat. A temat przesyłki był monitorowany z Emilem telefonicznie. Nawet sam dziś ja dzwoniłem do niego czy dotarło i jaka data była stempla pocztowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik sanders156 dnia 20 luty 2012 - 23:27 napisał

Żałosne jest co najwyzej oszukiwanie ludzi i jezeli uwazasz ze odsetek np. 10% klientow nie zadowolonych jest ok to naszczescie tylko twoja norma a komentowac bede bo mam do tego prawo , zostales napietnowany na forum publicznym i mam prawo do publiczego wyrazania swojego zdania.

 

P.S Gdy ktos obcy zrobi walek to jest kilka stron pojazdow na goscia a gdy cos jest nie tak z osoba ktora sie zna to okazuje sie ze mozna dawac kilka kolejnych szans bo moze sie tym razem uda...

 

Więc idąc tym tropem trzeba też wypisywać klientów na forum którzy zamówili towar i go nie odebrali. Też są oszustami. No cóż fajna sprawa.

 

A idz sobie tym tropem i wypisuj tu tych ludzi i jak uznam ze ktos to robi bezczelnie i z premedytacja to tez napewno wyraze swoje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu stwierdziłeś że zostałeś oszukany bo podchwyciłeś temat. A temat przesyłki był monitorowany z Emilem telefonicznie. Nawet sam dziś ja dzwoniłem do niego czy dotarło i jaka data była stempla pocztowego.

 

przecież się przyznałem do błędu... Zastanów się jak to wygląda z drugiej strony, w międzyczasie kupowałem sporo innych rzeczy, z żadną nie było problemu.

PRZEPRASZAM i tyle, tę sprawę możesz uznać za zakończoną.

 

Dziwne jest natomiast twoje podejście do spraw ewidentnych... i nic tego nie zmieni, ale to już nie mój problem na szczęście. Mam swoje i tak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież się przyznałem do błędu... Zastanów się jak to wygląda z drugiej strony, w międzyczasie kupowałem sporo innych rzeczy, z żadną nie było problemu.

PRZEPRASZAM i tyle, tę sprawę możesz uznać za zakończoną.

 

Dziwne jest natomiast twoje podejście do spraw ewidentnych... i nic tego nie zmieni, ale to już nie mój problem na szczęście. Mam swoje i tak :wink:

 

Ja wyraziłem swoje zdanie. Nie udzielam się gdy sprawa mnie nie dotyczy. Było kilka afer na forum i ja nie tykałem się klawiatury bo nie robiłem z kimś interesów więc nie piętnowałem w sposób sztuczny kogoś jak większość. A tym bardziej nie ja tu zawiniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z takim zakropkowanym słowem ?

 

Moja paczka wysłana 9 wszystko z nią ok poczta opozniła i została z dziwnego trafu poszła do dziadka, co mieszka na innej ulicy, ale zapakowanie wysłanie i towar wszystko w jak najlepszym porządku, zreszta robiłem juz nie jeden interes z Greenem i nie mam mu nic do zarzucenia ;)

 

status waszego związku sąsiedzkiego w tej kwestii był najmniej istotny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz ulicą. Koleś bije kobietę. Wyrażasz swoje zdanie czy idziesz dalej, bo to Ciebie nie dotyczy? Wyolbrzymiam - owszem. Ale tak właśnie zaczyna się znieczulica. Ludzie mają w d*** to, czy dzieje się dobrze czy źle. Piętnuj - nikt Ci tego nie zabroni. Przynajmniej jeden z drugim się zastanowi, zanim wywinie jakiś numer, bo opcja publicznego piętnowania nie będzie mu w smak.

 

Sąsiedzi pewnie też mają ciężko.

 

Podam adres - możesz przyjechać i zrobić wywiad środowiskowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli najlepiej się zamknąć i mieć wyj** na wszystko :) To ja postuluję, by także poszkodowani już nie wyrażali swoich boleści w imię dobrego samopoczucia innych :) Aż mi lepiej po tym klepnięciu klawiaturę .. czuję się spełniony i mogę spokojnie zasnąć :)

 

A ! Nie... jeszcze sprawdzę co u sąsiadów ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...