Skocz do zawartości

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem nie zabierać tu więcej głosu ale .....

1) Temat ma już prawie 20 stron ;

2) Nie spotkałem chyba wątku na Tym Naszym Forum Car Audio tematu dotyczącego ściśle CA który byłby równie obszerny :zly: ;

3) Chciałbym ..... (nie chyba już jestem za stary na marzenia :zalamany: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 774
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Łukasz ale najprościej jest zamykać tematy i tyle. Myślę że powinno być tak jak na DIYAUDIO w dziale ogłoszenia Z KIM NIE WARTO ROBIĆ INTERESÓW ale tak samo jak tam liste uzupełniają moderatorzy lub sam admin. Zażalenia powinno się składać do admina i on powinien odsłuchać dwÓch z stron i zrobić co trzeba. Ale Kamil chyba nie chce takiego czegoś, kiedyś dałem mu propozycje by każdy użytkownik miał swÓj temat jakby i tam można było wpisać komentarz, w sumie głupie i nie... Ale Kamil nie chciał allegro robić z forum. Takie coś w sumie można wpisywać by było w koncie użytkownika... A w punkcie regulaminu dodać że sprawdź użytkownika przed transakcją wchodząc na jego konto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że powinno być tak jak na DIYAUDIO w dziale ogłoszenia Z KIM NIE WARTO ROBIĆ INTERESÓW ale tak samo jak tam liste uzupełniają moderatorzy lub sam admin. Zażalenia powinno się składać do admina i on powinien odsłuchać dwÓch z stron i zrobić co trzeba.

 

 

A uwazacie ze moderator zawsze jest w stanie uczciwie osadzic sprawe ? JA mysle ze nie a wydajac jednoznaczna opinie dajac np. komus bana za oszustwo ( bo on tak stwierdzil ) a gosc byl "nie winny" i co jezeli jest to ktos kto bedzie bardzo mocno ze tak powiem zniesmaczony ta sytuacja myslicie ze moderator za darmo chetnie przyjmie problemy zwiazane z jakims dochodzeniem swoich praw przez uzytkownika ktory z winy moderatora zostal znieslawiony w oczach innych uzytkownikow ? JA sie wcale nie dziwie ze nie chca tych problemow brac na siebie bo niby po co , mozna na forach gadac na rozne tematy to mozna i na temat taki jak ten. A ze ostatnio z bytle przyczyny tematy sa zamykane bo wywiazuje sie za dluga dyskusja na nie wygodny temat to widze pewnie nie tylko ja ale takie prawo prywatnego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A uwazacie ze moderator zawsze jest w stanie uczciwie osadzic sprawe ?

 

Uważacie że moderator ma tyle czasu i chęci aby sobie tylko tym głowę zawracał? Ludzie nie jesteście dziećmi , sami sobie róbcie samosądy . SCA nie pośredniczy w handlu i nie bierze kasy za transakcje , więc dlaczego mamy się babrać w "sądach"? Taki temat jest otwarty i każdy logicznie myślący może przed zawarciem umowy sprzedaży z kimkolwiek poczytać sobie i SAM zadecydować . Chyba nie trzeba za nikogo myśleć ?

 

 

z bytle przyczyny tematy sa zamykane bo wywiazuje sie za dluga dyskusja na nie wygodny temat

 

np. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważacie że moderator ma tyle czasu i chęci aby sobie tylko tym głowę zawracał? Ludzie nie jesteście dziećmi , sami sobie róbcie samosądy . SCA nie pośredniczy w handlu i nie bierze kasy za transakcje , więc dlaczego mamy się babrać w "sądach"? Taki temat jest otwarty i każdy logicznie myślący może przed zawarciem umowy sprzedaży z kimkolwiek poczytać sobie i SAM zadecydować . Chyba nie trzeba za nikogo myśleć ?

 

Wlasnie o tym pisalem...

 

 

 

z bytle przyczyny tematy sa zamykane bo wywiazuje sie za dluga dyskusja na nie wygodny temat

 

np. ?

Użytkownik sanders156 dnia 21 luty 2012 - 01:42 napisał

z bytle przyczyny tematy sa zamykane bo wywiazuje sie za dluga dyskusja na nie wygodny temat

 

np. ?

 

 

 

Wczoraj pamietalem o co mi chodzi dzisiaj juz nie :D Jak sobie przypone to dam nazwe tego tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, jak napisał Powalla... Czytam te i inne tematy i po prostu jestem pewien z kim nie zrobie interesu. Moja i kazdego z osobna sprawa czy podejmie ryzykowna transakcje czy nie.

K@mil nie wyraził oficjalnego stanowiska na temat tego typu osób i zachowań więc czego Wy oczekujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co niedawno była sprawa z re-audio i wyglądała całkowicie inaczej niż po rozkręceniu się dyskusji. Każdy ma wolny rozum i każdy może decydować z kim robi interesy. Ja powtórzę to po raz kolejny. Nie jedną transakcję przeprowadziłem z Zielonym i nigdy nie było choć najmniejszego problemu czy zwłoki w wysyłce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeczytałem, cały temat od dechy do dechy i dziś z uśmiechem na twarzy wpłaciłem Grześkowi część pieniążków za kable RCA Eagle Cable MC90 2x3,5M.

Daje sobie rękę uciąć, że kable będę jutro rano lub w czwartek u mnie na miejscu.

Kupiłem od Grześka kilkanaście przedmiotów i największe opóźnienie, jakie miałem to było dwa dni.

Jestem przekonany, że i w tym przypadku będzie tak samo.

 

See you.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franciszku kabelki będą u Ciebie jutro.

 

Wolly transakcje z Tobą lub Markiem to czysta przyjemność

 

Kuźwa Grzesiek, ale mnie obraziłeś, z Wolly'm i z Markiem to czysta przyjemność a ja to co od macochy jestem,

już zapomniałeś, jak trzymaliśmy się za ręce w tym parku za Radomiem.

 

 

Haha, zaraz pierdyknę z krzesełka, haha ........................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że tak późna piszę ale miałem niezłe korki na Warszawie.

Co do tematu, kabelki dotarły tak, jak przypuszczałem a konkretnie o dwunastej w południe miałem już paczkę od green'a,

niestety ja jej nie odbierałem, tylko moja małżonka. Wróciłem z pracy, wszystko obadałem, wszystko się zgadza.

Aha mam nawet kopertę od kuriera, gdyby ktoś wysnuwał jakieś wnioski. Z resztą kable wyszły do mnie od Pana Marka Myka,

druty były u tego Pana na lutowaniu wtyków na zlecenie Grześka.

 

See You.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu czekałem aż green wystawi klocki ze swojego auta na sprzedaż z adnotacją, że to ze względu na zobowiązania wobec ludzi ale jakoś się nie doczekałem. To byłoby chyba najrozsądniejsze rozwiązanie pozwalające głównemu bohaterowi tego tematu wyjść z twarzą z tego całego zamieszania, tyle że nie było ono najkorzystniejsze. Teraz, pod koniec tej długiej i niesmacznej historii chłopaki klepią się po ranieniu i tryskają humorem ale z powodami do radości jakoś tu marnie. Topik na forum zostanie, w pamięci ludzkiej z resztą także, a green bardzo długo będzie pracował na wymazanie tej plamy.

 

Co do tematu, kabelki dotarły tak, jak przypuszczałem a konkretnie o dwunastej w południe miałem już paczkę od green'a,

niestety ja jej nie odbierałem, tylko moja małżonka. Wróciłem z pracy, wszystko obadałem, wszystko się zgadza.

Aha mam nawet kopertę od kuriera, gdyby ktoś wysnuwał jakieś wnioski. Z resztą kable wyszły do mnie od Pana Marka Myka,

druty były u tego Pana na lutowaniu wtyków na zlecenie Grześka.

 

Wynika z tego, że z całym tym splendorem green zbyt wiele wspólnego nie ma.

Wiesz co to takiego wazelina i wybielacz? Pewnie wiesz, ale w obecnej sytuacji to kiepskie połączenie dające kiepski efekt :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc Twoim tropem powinien również Emil nie kupować u mnie i kupa innych użytkowników zarówno z Car Audio jak i Pro DJ. Ale najwięcej zamieszania wprowadzają krzykacze którzy ani razu nie zamienili ze mną nawet słowa. Co do kabli brak stacji lutowniczej spowodował wysłanie kabelków do Marka niestety przegrzewają się eagle przy lutowaniu tradycyjnym. A czemu nie ma? Mirek nie kupował tych kabli u Marka tylko u mnie na moje konto wszedł przelew,ba nawet nie wpłacił kasy a kabelki wysłane. Więc wyciągaj sobie wnioski skąd chcesz tylko zastanów się najpierw zanim klepniesz bzdurę.

 

Szkoda że ostatni temat co do RE-Audio nie był tak "modny" jak ten. Nawet "krzykaczy" i pochopnie wyciągających wnioski "starych wyjadaczy" forumowych nie było. Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...