Skocz do zawartości

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj green, wysoko głowę podniesioną nosisz, oj wysoko... Masz w obecnej sytuacji tak wiele powodów do dumy? Więcej pokory i skromności na chwilę obecną by Ci się przydało. Jest takie powiedzenie: "Pokorne ciele dwie krowy ssie" Na ten czas przemyśl sobie tą mądrość ludową, może coś z niej wyniesiesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 774
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bury nie mówię że jest ok ale niektórzy szukają taniej sensacji na siłę i tyle. I nie mów bo to widać że nawet ślepy by to dojrzał.

Dla mnie temat jest zakończony bo spłaciłeś wszystko co było do spłaty , ja akurat znam dobrze kilka osób z którymi robisz interesy i wiem że potrafisz naprawdę poprowadzić wszystko super . Była też 2 razy wpadka , rozumiem że się zdarza i nie mówię że mi się nigdy nic nie zdarzyło. Zrozum też troszkę frustrację inny bo tu są w wiekszości koledzy i solidaryzują się ze sobą . Także uważam że niektóre posty są nie potrzebne (jak ten np :) ) . Życie wszystko weryfikuje i mam nadzieję żę więcej wpadek z twojej strony nie będzie bo często też mam ochotę z tobą handlować , ale trochę się boje , mimo że Wooly mocno agituje na twoją korzyść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu, kabelki dotarły tak, jak przypuszczałem a konkretnie o dwunastej w południe miałem już paczkę od green'a,

niestety ja jej nie odbierałem, tylko moja małżonka. Wróciłem z pracy, wszystko obadałem, wszystko się zgadza.

Aha mam nawet kopertę od kuriera, gdyby ktoś wysnuwał jakieś wnioski. Z resztą kable wyszły do mnie od Pana Marka Myka,

druty były u tego Pana na lutowaniu wtyków na zlecenie Grześka.

 

Wynika z tego, że z całym tym splendorem green zbyt wiele wspólnego nie ma.

Wiesz co to takiego wazelina i wybielacz? Pewnie wiesz, ale w obecnej sytuacji to kiepskie połączenie dające kiepski efekt

 

Słuchaj, ja nie potrzebnie pociągnąłem ten tema aż do tego momentu.

Chciałem przedstawić jasno, jak odbywają się moje transakcje a nie stosunki z Grześkiem w przeciągu dwóch lat.

Wybacz kolego, sorry, nie jesteś moim kolegom, wybacz mi ale słowa takie, jakich użyłeś pozostaw sobie, żonie, teściowej no i temu z kim używacie Gel Play firmu Durex.

Kilka lat tu jestem i nigdy nikomu do pizd..... po palcu nie właziłem.

Zastanów się co piszesz.

 

See You

 

Ps. Zamykamy ten temat.

 

Więcej burków niż mruczków, nikomu to się nie zda na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc by sprawę zakończyć bez kolejnych zarówno moich jak i każdego z osobna uszczypliwości, za swoją wpadkę przepraszam Dawida. Temat rozwiązaliśmy z mały bonusem z mojej strony i mam nadzieję że moja osoba nie będzie brała uczestnictwa w podobnych tematach zarówno jako winowajca,poszkodowany czy obserwator.

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz kolego, sorry, nie jesteś moim kolegom, wybacz mi ale słowa takie, jakich użyłeś pozostaw sobie, żonie, teściowej no i temu z kim używacie Gel Play firmu Durex.

Moja żona - ok, moja teściowa - ok, firma Durex - też ok, tylko co to wszystko ma wspólnego z Twoimi stosunkami z greenem :)

Kilka lat tu jestem i nigdy nikomu do pizd..... po palcu nie właziłem.

Raczej nie ta dziurka, chyba że green to ukryta opcja kobieca na forum :D

Słuchaj, ja nie potrzebnie pociągnąłem ten tema aż do tego momentu.

Zdecydowanie tak.

 

A więc by sprawę zakończyć bez kolejnych zarówno moich jak i każdego z osobna uszczypliwości, za swoją wpadkę przepraszam Dawida. Temat rozwiązaliśmy z mały bonusem z mojej strony i mam nadzieję że moja osoba nie będzie brała uczestnictwa w podobnych tematach zarówno jako winowajca,poszkodowany czy obserwator.

 

Takie słowa brzmią zdecydowanie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz kolego, sorry, nie jesteś moim kolegom, wybacz mi ale słowa takie, jakich użyłeś pozostaw sobie, żonie, teściowej no i temu z kim używacie Gel Play firmu Durex.

 

Przeginka k....... na maxa. :wsciekly:

Tyrajcie się ile chcecie ale od rodziny k...... Z DALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wsciekly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam,

pisze ten post aby ostrzec innych uzytkownikow przed jakimikolwiek transakcjami z uzytkownikiem green. Grzegorz moze zdobedzie sie na odwage zeby w tym temacie cos napisac bo urwal nam sie kontakt ok 2 tygodnie temu.

do rzeczy, po krotce postaram sie opisac cala sytuacje, jesli beda potrzebne tu na forum jakies szczegoly to chetnie przedstawie.

we wrzesniu ubieglego roku, green pisal ze zalatwi mi zestaw glosnikow rainbow w atrakcyjnej cenie. jak sie nie myle to juz w pazdzierniku mial cala kwote na swoim koncie, wyslal mi fakture na maila. twierdzil ze nie ma tych glosnikow u siebie, musi je zamowic u dystrybutora ale wszystko juz jest ugadane, zgodzilem sie bo bylem wtedy za granica i nie zalezalo mi na czasie. glosniki mial mi wyslac kurierem. niestety do konca roku zawsze cos stawalo na przeszkodzie aby wyslal do mnie towar. pozniej zaczal pisac ze przyjedzie w moje strony wiec przy okazji przywiezie mi glosniki, wiec czekalem. miedzy czasie pisalismy czasem na gg na tematy motoryzacyjne chociazby, jak rowniez car audio, nie zabraklo zdjec jego 'grubych' klockow. niedoczekanie nie dotarl do mnie, powiedzialem zeby wkoncu wyslal te glosniki kurierem bo nigdy sie nie doczekam. kiedy bardziej go przycisnalem okazalo sie iz on nie ma glosnikow u siebie, zamowil w jakiejs hurtowni za granica ale oni nie maja na stanie i czeka.. (miedzy czasie mowil jeszcze ze mial juz dla mnie te glosniki ale znalazl kupca i poszly a ja za to dostane ulepszona wersje z aluminiowa mebrana, po starej cenie). powiedzialem aby im odmowil i zamowil u polskiego dystrybutora, troche to trwalo ale twierdzi ze tak uczynil, lecz nie dostal jeszcze od nich zwrotu kasy ( zza granicy). obiecal zamowic za swoje ale do tego czasu nie dotarly glosniki do mnie a jak wspomnialem wyzej, jakies 2 tygodnie temu urwal nam sie kontakt. z tego co widac chyba nie pozostalo mi nic innego jak udac sie na komende policji w celu zlozenia donosu.

brak mi slow aby to dalej skomentowac, skad biora sie tacy ludzie?? o ile mozna ich nazwac ludzmi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale ja mogę tylko potwierdzić to co napisał nike69:

Pisałem z Grzegorzem w lipcu, że może załatwić w dobrej cenie model Rainbowa, a teraz ciągłe zwodzenie, w ch....... robienie, że wpadnie weekend do Krakowa i przy okazji weźmie głośniki dla Nikodema(od marca to słyszę), pokaże możliwości car audio w swojej maździe, ignorowanie wiadomości na gg - mój kontakt urwał się 02.05.2012.

Z Greenem miałem kontakt gg, tel

  • Często dyskutowaliśmy na temat sprzętu car audio na gg lub skype,
  • Wyhaczaliśmy ciekawe aukcje na ebay.de ,
  • Green dzwonił do mnie z pytaniami jak wykonać odpowiednio instalację elektryczną w swoim garażu,
  • Plany by zrobić większy wypad w góry w maj/czerwiec.

Można by więcej wypisywać, wiadomo o co chodzi - mydlenie oczu, zbudowanie zaufania itd.

"Grzegorzu" pamiętaj - jeśli Nikodem złoży doniesienie na policji i poda mnie za świadka to zeznania z mojej strony złożę - nie myśl że będziesz dymał kolejne osoby bez mydła.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.................. i zgaś ten uśmiech z twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By nie bić nie potrzebnej piany, a tym bardziej nie podnosić ciśnienia sobie lub innym. Sprawa z Nikodeme rozwiązana na GG. Co do osób nie związanych z tematem,kiedyś obiecałem że nie będę pisał więcej w takich tematach. Ale po kolei

To teraz czekamy co Green powie :)

Ciekawe czy będzie miał odwagę...

 

Czy będziesz miał odwagę przyznać się że zamówiłeś specjalnie dla siebie 100m plecionki jakies 4 miesiące temu której do dnia dzisiejszego nie odebrałeś

 

Za ta fakture bez towaru moze grubo poplynac..

 

Nie ma faktury a tylko zamówienie (faktura proforma)

 

Niestety ale ja mogę tylko potwierdzić to co napisał nike69:

Pisałem z Grzegorzem w lipcu, że może załatwić w dobrej cenie model Rainbowa, a teraz ciągłe zwodzenie, w ch....... robienie, że wpadnie weekend do Krakowa i przy okazji weźmie głośniki dla Nikodema(od marca to słyszę), pokaże możliwości car audio w swojej maździe, ignorowanie wiadomości na gg - mój kontakt urwał się 02.05.2012.

Z Greenem miałem kontakt gg, tel

  • Często dyskutowaliśmy na temat sprzętu car audio na gg lub skype,
  • Wyhaczaliśmy ciekawe aukcje na ebay.de ,
  • Green dzwonił do mnie z pytaniami jak wykonać odpowiednio instalację elektryczną w swoim garażu,
  • Plany by zrobić większy wypad w góry w maj/czerwiec.

Można by więcej wypisywać, wiadomo o co chodzi - mydlenie oczu, zbudowanie zaufania itd.

"Grzegorzu" pamiętaj - jeśli Nikodem złoży doniesienie na policji i poda mnie za świadka to zeznania z mojej strony złożę - nie myśl że będziesz dymał kolejne osoby bez mydła.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.................. i zgaś ten uśmiech z twarzy.

 

Kupiłeś wzmacniacz który niby sprzedałem Ci uszkodzony zgodziłem się na zwrot poszedł do passata i nie wykryto żadnej usterki. Kasę zwróciłem bez zająknięcia.

 

Taka lista może się ciągnąć zarówno za jak i przeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x2.

Jesli green jest jak mowisz - to duzo lepiej chyba temat po prostu dogadac czy na gg czy na telefonie. Ty masz czyste imie i klienci maja mniej nerwow. Zakladam, ze nikt nie jest w goracej wodzie kompany i jak cos rzeczywiscie nie poszlo zgodnie z planem to lepiej prawde powiedziec, zamiast zwodzic ludzi przez w sumie kilka miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie o to sie rozchodzi, zeby nie walic sciemy za sciema tylko mowic prawde, wtedy dwie strony beda o wiele zdrowsze.

sprawa bedzie rozwiazana dopiero jak otrzymam glosniki, takze poki co jest otwarta.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko dodam, że faktura nic nie daje jeśli chodzi o egzekucję długu.

 

Nie zmienia to faktu, że można dosyć szybko i skutecznie - dwa pisma i potem w zależności od sądów, ale takie sprawy teraz mielą szybko i nakaz zapłaty/egzekucja komornicza to kwestia miesięcy, a nie lat jak kiedyś ;)

 

 

a tak to <popcorn> i oglądam jak telenowelę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z Nikodeme rozwiązana na GG.

Przesylka miala wyjsc w srode lub czwartek zeszlego tygodnia. jesli tak by sie stalo to glosniki mialbym juz u siebie bo mialy byc wyslane kurierem. Green na gg znow nie odpisal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...