Skocz do zawartości

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • Odpowiedzi 774
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak tak bardzo interesuję Ciebie ten temat zapraszam na PW bo widzę że lubisz sensację. Jak sprawa będzie zakończona nie omieszkam specjalnie Ciebie o tym poinformować. A skoro już jest taki temat również sam go odświeżę. Użytkownik Cobra20 chciał kupić sub'a Dogadaliśmy się co do ceny zresztą nie będę tutaj wyciągał żadnych PW prosiłbym bym wystawił aukcję później z niej zrezygnował przelew miał wyjść w piątek o 15-ej i miałem dostać potwierdzenie zależało mu by mieć głośnik w piątek więc na jego prośbę tak też zrobiłem. Potem wyszedł w sobotę. Miał dotrzeć max poniedziałek-wtorek. Dziś mamy Czwartek czyli tydzień od wysyłki głośnika. Od poniedziałku żadnej informacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cobra w PT 27.8 zrobił mi przelew.

Miał gdzies wyjechac z tego co wiem , moze mu wypadło z bani...

Poczekamy obadamy...

 

 

Temat otworzyłem specjalnie na prosbe kolegi "Eszte" bo chiał dodac nowego "starego" kontrachenta z którym kiedys juz były problemy, ale byc moze sprawa sie rozwiazała bo wpisu nie dodał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak bardzo interesuję Ciebie ten temat zapraszam na PW bo widzę że lubisz sensację. Jak sprawa będzie zakończona nie omieszkam specjalnie Ciebie o tym poinformować. A skoro już jest taki temat również sam go odświeżę. Użytkownik Cobra20 chciał kupić sub'a Dogadaliśmy się co do ceny zresztą nie będę tutaj wyciągał żadnych PW prosiłbym bym wystawił aukcję później z niej zrezygnował przelew miał wyjść w piątek o 15-ej i miałem dostać potwierdzenie zależało mu by mieć głośnik w piątek więc na jego prośbę tak też zrobiłem. Potem wyszedł w sobotę. Miał dotrzeć max poniedziałek-wtorek. Dziś mamy Czwartek czyli tydzień od wysyłki głośnika. Od poniedziałku żadnej informacji.

 

Oj green zapędziłeś się :) dopiero teraz to przeczytałem. Sub dotarł wczoraj, cały i zdrowy podobno i Grzesiek ma u mnie za to +, ale ta spinka wg mnie nie potrzebna wogóle. Kasa będzie w poniedziałek, a dlaczego tłumaczyłem Ci przez tel. BTW czemu Ty do mnie nie mogłeś zadzwonić żeby pogadać? Nawet mi swojego nr nie podałeś... dopiero kumpel przesłał mi wieczorem sms-em nr z paczki.

 

 

Cobra w PT 27.8 zrobił mi przelew.

Miał gdzies wyjechac z tego co wiem , moze mu wypadło z bani...

 

o to to, my też robimy interesy i potrafimy się dogadać, a z niktórymi to nawet nie ma przez co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie sprawy na policje zgłaszają a ten dalej z buńczucznym uśmieszkiem próbuje coś zwojować.... Ale to wszyscy inni są źli, bo mają czelność wyrazić swoje zdanie i nie być zadowolonym z biegu spraw i braku pewnych reakcji.... Dziwne to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie sprawy na policje zgłaszają a ten dalej z buńczucznym uśmieszkiem próbuje coś zwojować.... Ale to wszyscy inni są źli, bo mają czelność wyrazić swoje zdanie i nie być zadowolonym z biegu spraw i braku pewnych reakcji.... Dziwne to.

 

Nie próbuję nic zwojować jedynie odpowiadam w normalny sposób na posta, wolę konkrety niż pisanie tylko po to by upuścić ciśnienie przed kompem jak większość tu to robi...

 

Swoją drogą - jesteś drugim kontem greena, adwokatem, czy po prostu bronisz ludzi na forum? ;)

 

Green absolutnie nie potrzebuje adwokata ba powiem więcej nie zniża się do poziomu by zakładać drugie konto tylko by się bronić.

 

Oj green zapędziłeś się :) dopiero teraz to przeczytałem. Sub dotarł wczoraj, cały i zdrowy podobno i Grzesiek ma u mnie za to +, ale ta spinka wg mnie nie potrzebna wogóle. Kasa będzie w poniedziałek, a dlaczego tłumaczyłem Ci przez tel. BTW czemu Ty do mnie nie mogłeś zadzwonić żeby pogadać? Nawet mi swojego nr nie podałeś... dopiero kumpel przesłał mi wieczorem sms-em nr z paczki.

 

Tak jak rozmawialiśmy tak postąpiłem nie było kontaktu numer phona nie podałeś PW nie odpisywałeś kto inny suba odebrał niż był adresowany. Więc z czystym sumieniem mogłem to napisać. Jak wpłata dotrze Matash wyczyści posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolę konkrety niż pisanie tylko po to by upuścić ciśnienie przed kompem jak większość tu to robi...

 

 

 

Tylko że po Twoich "konkretach" ludzie się po komisariatach bujają.

Upuszczam ciśnienie? Może. Może dzięki temu nie robię innym wałków, żyję sobie spokojnie i nikomu nie wadzę. A przy okazji napiętnuję złe zachowania innych - bo chamstwa nie znoszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że po Twoich "konkretach" ludzie się po komisariatach bujają.

Upuszczam ciśnienie? Może. Może dzięki temu nie robię innym wałków, żyję sobie spokojnie i nikomu nie wadzę. A przy okazji napiętnuję złe zachowania innych - bo chamstwa nie znoszę.

 

dziwne że robisz tylko w tym temacie i widzę tu przejaw chamstwa którego nie zamierzam komentować a ty tego i tak nie zauważysz bo widzisz co chcesz widzieć (czytasz)... widocznie mało czytasz forum lub pobieżnie to co Ci w oko wpadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc załóż temat pt. chamstwo i krótkowzroczność użytkowników i napisz w nim co Cię boli - wolno Ci. Miej pretensje tylko do siebie i swojego zachowania. Gdyby wszystko było ok, nie było by tego tematu a sam do tej pory kupił bym od Ciebie parę rzeczy. Ale w ten sposób psujesz reputację forum. Nie będę opisywał konkretnych sytuacji ale forum to nie tylko zarejestrowani i aktywni userzy a zła sława szybko się rozchodzi. Dlatego dziwie się administracji. [quote name=green'

 

timestamp='1344291410' post='288777]

dziwne że robisz tylko w tym temacie

 

Widocznie ktoś inny mało czyta forum lub widzi co chce widzieć... Podlicz ile jest tematów i postów o przekrętach konkretnych osób i porównaj to do tego tematu. Dopiero wtedy komentuj czyjeś zachowanie.

 

widocznie mało czytasz forum lub pobieżnie to co Ci w oko wpadnie

 

Bo staram się tu przekazać jakąś tam skromną wiedzę innym a nie traktuję go jako miejsca do zarobku na swoje nowe zabaweczki.

Czekamy na rozwój sytuacji - bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

http://www.strefacaraudio.pl/topic/17645-kolejny-do-czarnej-listy/page__view__findpost__p__272355

sprawa z greenem rozwiazana.

w skrocie, rok czekania, zgloszenie na policje i w koncu kilka dni temu dostalem sprzet. dopiero w listopadzie bede w domu i wtedy go zainstaluje. dla scislosci mialy byc cs 265 profi phase plug, a sa cs 265 profi no ale zaplacilem tyle ile one chodza w detalu (50zl mniej nawet) wiec jest ok.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...