Skocz do zawartości

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 774
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To nie ma znaczenia jak ci pisałem czy sprzedasz je za 5zl czy za 50tys

Umowa to umowa zgodziłeś sie na wszystko z mojej strony była to uczciwa wymiana z której ty się nie wywiązałeś . Powinnienes zachować się jak facet wziąść te tw i zapłacić jak było ustalone dawałem Ci szansę kilka razy wiedziałeś jak to się skończy ja w taki sposób nie lubię załatwić ....

Ale tweetery zabralem z powrotem wiec o co kaman? bo juz sie gubie....

kurna jacy obroncy gratuluje wielkiego wsparcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest smiesznie przez kretaczy i handlarzykow ktorzy na hobby chca zarabiac ... beda tylek zawracac innym zeby im cos od kogos odebrac (za friko a jak!) , a na drugi dzien wystawia ten klocek z 300zl marza ...cwaniactwo pelna japa!

 

PS: moze Cie uwolnic od tego smiesznego forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest smiesznie przez kretaczy i handlarzykow ktorzy na hobby chca zarabiac ... beda tylek zawracac innym zeby im cos od kogos odebrac (za friko a jak!) , a na drugi dzien wystawia ten klocek z 300zl marza ...cwaniactwo pelna japa!

 

PS: moze Cie uwolnic od tego smiesznego forum?

to tak faktycznie marże przywaliłem ze hoho tysiące zarobie na tym a chce tylko na zero wyjść ale zarobek będę miał straszny  :szok: Forum nie jest śmieszne ale to co niektórzy piszą jest wręcz załosne!! Ale widze że uraziłem Waszego pupilka wiec przepraszam Panie władzo więcej sie to nie powtórzy  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś czas do końca maja zwrócić 400 zł. i nie zrobiłeś tego, jako osoba postronna "z zewnątrz" to mówię, nie rozumiem Twojego postępowania. Oddasz jak sprzedasz ? Nie będziesz dokładał do czyjegoś interesu ? Wszystko ustalone, a Ty wprowadzasz nową umowę w życie z tego co tu można przeczytać. Mieliście ustalone jakby 2 wersje, wróciliście do pierwotnej, więc się załatwia sprawę do końca. Co kogo obchodzi, co Ty zrobisz z tym zestawem, czy wyjdziesz na 0, czy zarobisz ? Chyba tylko Ciebie to interesuje, a winien jesteś człowiekowi 400 zł, tak czy siak, mieszasz w temacie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasyl ja Cię nie rozumiem :) piłeś już przed 14 :D

Jacy gniewni ? Gość dostał czas do końca maja potem dałem mu czas do ostatniej niedzieli żeby wyjść z tego z twarzą olał nie odpisuje to nie było wyjścia, dobrze widział co zrobię to dalej twierdził że to nie ma nic wspólnego z forum

Ja nie zbiednieje o te 400zl Ale i tak je odda dla zasady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Re: uzytkownik Mirek010

Bardzo cieszy mnie fakt posiadania przez tego osobnika czerwonych znakow szczegolnych czekalem na taka okazje no I wyszlo szydlo z worka  :wink:  :hyhy: 

 

Korzystajac z okazji dorzuce tutaj moje radyjko IVA-W505 ktore ten ze uzytkownik "pozyczyl" na wieczne nieoddanie

dawno to bylo jeszcze za jego pobytu w angli po prostu zawinol sie I zapomnial  uregulowac rachunku (100£)

sadzilem po prostu ze nie byl z niego wystarczajaco zadowolony ( oj tak brakowalo wiazki RCA - znaki szczegolne ) bo u mnie smigalo po optyku

jak widac nie przeszkodzilo to w wystawieniu cudzego sprzetu na forumowej gieldzie za 1200 o tutaj link

 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/49831-genesis-compact-four-q90x-alpine-iva-w505r-eton-pa/?hl=iva+w505    ---- znaki szczegolne brak kabla rca :szok: 

 

po drodze bylo jeszcze rzucanie miesem ze niby nie sprawne ze trzeba bylo naprawic itd itd no ale to juz tylko kretactwo I cwaniactwo

w kazdym razie po mojej interwencji stwierdzil ze zaplaci jak sprzeda I szybko zmienil lokalizacje w profilu z Dabie na "gdzies lecz nie wiedomo gdzie"

widze I wnioskuje ze sa powody dla ktorych prawdziwe dane nadal nie sa ogolnodostepne w profilu tego pana zeby tylko nie trzeba bylo zminic na  hyc hyc

 

I nie chodzi juz tutaj o szmal  usluga jest gratis od firmy :rotfl:  :hyhy:  :hyhy:  Zycze powodzenia w dalszych interesach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebym nie byl goloslowny a inni mieli lepszy przekroj sytuacji to dolaczam potwierdzenie wyslania ubezpieczonej przesylki na kwote 100£ plus koszty wysylki 12.98£.

To kolejne 113£ po stronie winien na koncie uzytkownika Mirek010. Chyba ze jest w stanie przedstawic potwierdzenie wplaty ww kwoty.

W innym przypadku wnioskuje aby czerwona lampka przy nicku pozostala na dluzej chyba kazdy sie zgodzi ze takie chwasty trzeba wyrywac z korzeniami skoro nadarzyla sie okazja.

 

Pozdrawiam

post-1238-0-73371500-1498748933_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On po prostu dalej robi swoje szemrane interesy tyle że już ogłoszeń jego nie ma , bo oszustwem się tutaj brzydzimy  więc na PW rozsyła z innego konta (Mirooo z adresem mirek0100@onet.pl  ) swoje oferty sprzedaży !  PROSIMY UWAŻAĆ NA TEGO OSOBNIKA ! ... 

 

"radical audio ra28rf swietny tweeter w 2 drogach z dobrym wooferem stworzy mega scene gora pasma delikatna ale bardzo detaliczna absolutnie nie ostrzy gra z zywo z powietrzem bardzo latwy w ukierunkowaniu jeden z najlepszych tw jakie mialem ale czas sprubowac dynaudio i tylko dlatego sprzedaje cenie 500zl z paczka w cenie sa to bardzo zadkie tweetery to taka odmiana scansoeak d2904 ale moim zdanie sporo lepsza bo mialem d2904 i radical gra duzo zwawiej " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...