Skocz do zawartości

Hertz HSK 165 - atrakcyjna cena? warto?


michalastrag
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 595
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Problem jest taki, że praktycznie każda wypowiedź ogranicza się do "prawdopodobnie", "może", "chyba" itd., a brak konstruktywnych wypowiedzi potwierdzonych jakimiś konkretami.

 

o to to

Edytowane przez ige
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktos sie przyznal, ze spalil czy tylko takie glupie pierdolenie, jak ktos kupil to przeciez nie powie, ze byly lewe co nie znaczy zle. Pamietacie jeszcze temat podrabianych DLS'ow (piecy i glosnikow) tez roznice byly kosmetyczne jednak byly i przekladalo sie to bezposrednio na granie ale i klasa sprzetu inna wiec latwiej wypalac jak cos niedomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier*ole jak ja sie ciesze ze juz od 1,5 roku nie mam HSK u siebie........ bo bym zażarcie walczył w tym topicu..... Ja mu kibicuje, na najwiekszą ilosc zakładek :ph34r: ..... IDZ NA CAŁOŚĆ!!! IDZ NA CAŁOŚĆ!!!! POKAŻ CYCKI!!!!!! POKAŻ CYCKI!!!!! ........ sorry to nie to forum...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier*ole jak ja sie ciesze ze juz od 1,5 roku nie mam HSK u siebie........ bo bym zażarcie walczył w tym topicu..... Ja mu kibicuje, na najwiekszą ilosc zakładek :ph34r: ..... IDZ NA CAŁOŚĆ!!! IDZ NA CAŁOŚĆ!!!! POKAŻ CYCKI!!!!!! POKAŻ CYCKI!!!!! ........ sorry to nie to forum...........

 

Może pora kupić ponownie? Po 300zł są... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby takie same jak oryginaly, a jednak moze pierdoly ale sa roznice, a to inna naklejka, a to krzywo polutowana zwrotka, inne czcionki na oznaczeniach komponentow zwrtonice.

Podobnie bylo z Focalem, niby praweie takie same :)

http://www.focalaustralia.com.au/fake.html#fake3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to to

 

bo tak samo jak już kiedyś pisałem - nikt nie weźmie i nie poświęci cennych godzin i ok. 1000 zł na test, co by specjalnie uświadomić ludzi, czy to fake czy oryginał w tak niskiej cenie ...

To ja może dowalę do pieca - jakieś 2 lata temu, kiedy na Sax-y mówiło się na wielu forach kaka, bo mało kto wiedział jak to gra, były one w cenie dochodzącej do 700 zł, ba w niektórych przypadkach nawet poza tą cenę. Ja kupiłem je uwaga, uwaga za 400 zł z gwarancją na 2 lata.

Zaraz pewnie poleci, że tak samo miałem podróby :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupił może ktoś z forum od tego użytkownika z aukcji do której podałem link?

Ja kupiłem.

Wyglądaja solidnie, chociaż nie radze lutowac kabli do głośników tylko uzywac konektorków - ten plastik sie za szybko topi.

Jak wszystko dobrze pójdzie, to jutro będą siedziały u mnie w aucie i będe mogł się wypowiedzieć na temat ich gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem.

Wyglądaja solidnie, chociaż nie radze lutowac kabli do głośników tylko uzywac konektorków - ten plastik sie za szybko topi.

Jak wszystko dobrze pójdzie, to jutro będą siedziały u mnie w aucie i będe mogł się wypowiedzieć na temat ich gry.

 

To czekam niecierpliwie na test i opinie :)

Z tego co widzę to jakoś na tej aukcji te głośniczki nie cieszą się dużym powodzeniem.Z 25 zestawów ani jednego póki co nie sprzedał.

Dlatego mi to się wydało dziwne,że w tej cenie i chętnych nie ma w ogóle.A jak z napisami hertz na tweeterach i jak z jakością plastiku w zwrotnicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tak samo jak już kiedyś pisałem - nikt nie weźmie i nie poświęci cennych godzin i ok. 1000 zł na test, co by specjalnie uświadomić ludzi, czy to fake czy oryginał w tak niskiej cenie ...

To ja może dowalę do pieca - jakieś 2 lata temu, kiedy na Sax-y mówiło się na wielu forach kaka, bo mało kto wiedział jak to gra, były one w cenie dochodzącej do 700 zł, ba w niektórych przypadkach nawet poza tą cenę. Ja kupiłem je uwaga, uwaga za 400 zł z gwarancją na 2 lata.

Zaraz pewnie poleci, że tak samo miałem podróby :rotfl:

 

Na wstepie zaznacze ze wisi mi czy sa to orginaly czy fake, nie mam i nigdy nie mialem w tym interesu.

Temat drazylem z ciekawosci bo podobne sprawy sa mi znane z innej branzy w zwiazku z tym przedstawilem informacje na ten temat jakie mozna znalesc w sieci

- do przeanalizowania nie do koniowania sie nad tym ze ktos szuka dziury w calym.

 

 

To tyle z mojej strony w temacie hertzow hsk.

Szczerze zycze dlugiego i bezawaryjnego uzytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstepie zaznacze ze wisi mi czy sa to orginaly czy fake, nie mam i nigdy nie mialem w tym interesu.

 

ja też nie.

 

Temat drazylem z ciekawosci bo podobne sprawy sa mi znane z innej branzy w zwiazku z tym przedstawilem informacje na ten temat jakie mozna znalesc w sieci

- do przeanalizowania nie do koniowania sie nad tym ze ktos szuka dziury w calym.

 

rozumiem i nie neguję przecież tego, "koniować" też nie mam zamiaru :P

 

To tyle z mojej strony w temacie hertzow hsk.

Szczerze zycze dlugiego i bezawaryjnego uzytkowania.

 

nigdy nie miałem i nie mam HSK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest proste... Jezeli uzytkownicy uwazaj ze bylo warto wydac 300zl i sa zadowoleni z zakupu to co za roznica czy orginal czy nie ? Zawse przy uzywkach sie mowi ze jest warte tyle ile ktos zaplaci a HSK zycze zeby byly warte tyle za ile je ludzie kupuja , a jak sa warte wiecej to SUPER ;)

 

JA wole w niektorych przypadkach swiadomie kupic podrobke np. Tureckie perfumy cena 40zl a szary hugo czy moja ukochana D&G Pure Home po testach z "orginalami" wysly zwyciesko , Hugo utrzymal sie lepiej na ciele Turek niz z perfumeri.. Co do zapachu to jest taki sam a przynajmniej roznicy nie wyczuwam a mialem kilka razy orginal i wiele wiele razy podrobke i teraz pytanie dlaczego ten za 40zl jest lepszy w mojej ocenie niz ten za 260zl , czy w perfumeri sa podrobki ? czy turecka podrobka jest tak dobra ? czy moze nie wymagam od perfumu za 40zl tyle co od perfumu za 260zl.....

 

 

Po jakims czasie poznalem goscia ktory byl ochroniazem w pewnej perfumeri i dowiedzialem sie kilku ciekawostek... Jakich nie wazne ale podpowiem.... Wole kupic podrobke swiadomie niz nie swiadomie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - przeczytajcie ten temat od deski do deski ...

Ludzie już je testowali, no ale po co przeglądać tyle stron, lepiej znów niech ktoś opisze co i jak ... :/ Parodia ...

Ja czytałem ten temat 2 razy co nie zmienia faktu, że moge odpowiedzieć na proste pytanie kolegi rafalc162. Interesują go głośniki od tego konkretnego sprzedawcy, który być może sprzedaje akurat te z "~singapuru" a nie z "chin". Ja wziąłem od niego, bo przynajmniej handluje bardziej markowym sprzętem, a nie sama chińszczyzna. W każdym razie raczej na wszystkich aukcjach z HSK sprzedają to samo.

 

To czekam niecierpliwie na test i opinie

Z tego co widzę to jakoś na tej aukcji te głośniczki nie cieszą się dużym powodzeniem.Z 25 zestawów ani jednego póki co nie sprzedał.

Dlatego mi to się wydało dziwne,że w tej cenie i chętnych nie ma w ogóle.A jak z napisami hertz na tweeterach i jak z jakością plastiku w zwrotnicach?

 

Nie cieszą sie powodzeniem, bo droga wysyłka :)

 

Raczej nie dowiesz sie ode mnie więcej od tego co już zostało napisane w tym temacie, chyba że nie chce Ci sie czytać, to coś skrobne.

Nie mam porównania do zwrotnic z HSK za 800zł, ale w tych tanich plastik jest dość twardy i być może, lecz nie koniecznie - kruchy. Testów zderzeniowych nie przeprowadzałem :) Switch -2dB 0dB +2dB chodzi elegancko.

Na tweeterach w miejscu napisu siateczka lekko wygięta w dół, napis na jednym ciut krzywo na drugim prosto.

Edytowane przez ernest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosie twojego postu Sander ciekawy tok myslenia. Przykladowo gosc ktory wysle uszkodzony wzmcniacz to oszust, naciagacz i nalezy go gnebic

natomiast nie kryjacy sie oszust zlodziej bo jak inaczej to nazwac wciskajacy ci perfume na parkingu pod marketem jest juz spoko bo jest tanio i naleza mu sie brawa :)

Edytowane przez ige
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosie twojego postu Sander ciekawy tok myslenia. Przykladowo gosc ktory wysle uszkodzony wzmcniacz to oszust, naciagacz i nalezy go gnebic

natomiast 'swiadomy' oszust zlodziej bo jak inaczej to nazwac wciskajacy ci perfume na parkingu pod marketem jest juz spoko bo jest tanio i naleza mu sie brawa :)

 

 

A gdzie tak napisalem ? Kupuje te perfumy u goscia co ma swoja DG w Warszawie , sprzedaje je z pod lady ale mowi uczciwie co to jest dlaczego tanio itd... I to uwazam za uczciwe...

 

 

Ze perfumeria sprzedaje te same perfumy za ceny kilka razy wieksze , bo sprzedaje jako orginaly to jest dla mnie oszustwo....

 

HSK nikt nie sprzedaje na tanich aukcjach piszac ze to FAKE ( moze jest moze nie ) ale jezeli towar dla uzytkownika nie bedzie sie roznil od tego za 500-600 to po co przeplacac , przeciez kupujac drozsze tez nie ma pewnosci czy fake czy nie.... Ciezko mi wytmumaczyc jakie mam podejscie poprostu jezeli w przypadku HSK mialbym zostac wydymany to wole na 300 niz na 600zl bo ani tu ani tu nie mam gwarancji ze kupie orginal... Przyklad z perfumami mial tylko pokazac ze to bledne rozumowanie ze drozej to musi byc orginal , albo ze firma duza , legalna , z dobra opinia.... Tak moga myslec ludzie ktorzy nie widzieli tego co ja.... Ciuchow z jeszcz nie przyszytymi metkami ktore dopiero czlowiek kupujacy cala dostawe z Tajlandi decyduje swoja osoba czy bedzie to towar marki X czy Y ( zaznaczajac ze X i Y jest w kazdym centrum handlowym jako sklep z bardziej lub mniej ekskluzywnym towarem, zegarki , buty , spodnie , perfumy zlota bizuteria ktora nie jest nawet zlotem a trafia do .... dobrych jubilerow....

 

 

Kiedys laska nakupowala pelno ciuszkow jak to laska jak moga pol szafy zapelnic za 200-300zl to tak zrobila a pozniej strzaly typu jej bluzka kupiona za 8zl w sklepie X w centrum handlowym 99zl "PROMOCJA" A jaka roznica ? Mojej laski bluzka nie miala jeszcze naszytej metki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Moj post wyzej odnosil sie tylko do twojego poprzedniego postu, hsk w to nie mieszajmy bo ja juz wyjasnilem wczesniej o co mi chodzilo i ja nie wiem czy to fake czy nie.

2. Kupujac z pod lady podroby napewno nie ukrucisz procederu sprzedazy niby orginalnych podrob - wrecz przeciwnie, chodzi o przyzwolenie na tego typu dzialania.

Edytowane przez ige
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA nic nie mam zamiaru ukrucac , jest jak jest... producenci produkuja , przemytnicy dostarczaja , hurtownicy rozprowadaja a wlasciciele firm kupuja i sprzedaja , dlaczego bo sa wieksze marze , z jednej strony lepiej zeby swiat byl piekny cudowny i uczciwy ale nigdy nie byl i nie bedzie taka ludzka natura.... A jak mam juz kupic podrobke to wole to zrobic zanim sprzedawca dowali swoja marze , naprawde tak duza czesc rynku w tym momencie jest zalana podrobkami ze pomijajac sklepy strykce firmowe gdzie masz jakies 80% pewnosci ze kupujesz orginal to tk w kazdym sklepie prywatnym sprzedajacym markowe obuwie czy odziez twoje szanse mocno spadaja.... Nic na to nie poradzisz.... Ani ja tego nie zrobie.... Gdybym chcial z tego czerpac zyski i uwazalbym ze jest to uczciwe to juz dawno bym handlowal tymi perfumami , zegarkami , odzieza i obuwiem i mial tyle kasy ze moglbym kupowac orginaly ale nie chodzi mi o propagowanie takich zachowan a jedynie o dobro mojego chudego portfela :D

 

Swoja droga tak jak pisalem "orginal" nie zawsze jest lepszy....

Edytowane przez sanders156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby takie same jak oryginaly, a jednak moze pierdoly ale sa roznice, a to inna naklejka, a to krzywo polutowana zwrotka, inne czcionki na oznaczeniach komponentow zwrtonice.

Podobnie bylo z Focalem, niby praweie takie same :)

http://www.focalaustralia.com.au/fake.html#fake3

 

I w sumie aż strach cokolwiek kupować. Zresztą, z ubraniami jest tak samo, ale ryzyko trafienia bubla zmniejsza się w przypadku zakupu w oficjalnym, najlepiej jeszcze stacjonarnym sklepie.

 

Moje zdanie jest proste... Jezeli uzytkownicy uwazaj ze bylo warto wydac 300zl i sa zadowoleni z zakupu to co za roznica czy orginal czy nie ? Zawse przy uzywkach sie mowi ze jest warte tyle ile ktos zaplaci a HSK zycze zeby byly warte tyle za ile je ludzie kupuja , a jak sa warte wiecej to SUPER ;)

 

JA wole w niektorych przypadkach swiadomie kupic podrobke np. Tureckie perfumy cena 40zl a szary hugo czy moja ukochana D&G Pure Home po testach z "orginalami" wysly zwyciesko , Hugo utrzymal sie lepiej na ciele Turek niz z perfumeri.. Co do zapachu to jest taki sam a przynajmniej roznicy nie wyczuwam a mialem kilka razy orginal i wiele wiele razy podrobke i teraz pytanie dlaczego ten za 40zl jest lepszy w mojej ocenie niz ten za 260zl , czy w perfumeri sa podrobki ? czy turecka podrobka jest tak dobra ? czy moze nie wymagam od perfumu za 40zl tyle co od perfumu za 260zl.....

 

 

Po jakims czasie poznalem goscia ktory byl ochroniazem w pewnej perfumeri i dowiedzialem sie kilku ciekawostek... Jakich nie wazne ale podpowiem.... Wole kupic podrobke swiadomie niz nie swiadomie ;)

 

Tylko że zakładając że wspominane HSK za 300zł to podrabiany bubel doprowadzamy niejako do załamania na rynku. Jeżeli użytkownicy są zadowoleni i wszystko im odpowiada, to niech sobie używają. Gorzej, jeśli przez tego typu towar ktoś pewnego dnia ucierpi fizycznie. Producent dostanie baty, marka dostanie cios w reputację.

 

Patrząc na to ile sztuk się rozeszło do tej pory można mieć później problemy w odróżnieniu konkretnych wersji. Na Allegro handel towarem z drugiej ręki kwitnie, samochody też się często sprzedaje z CA.

 

Jeżeli te głośniki nie są oryginalne, to po prostu wolałbym żeby były sprzedawane pod inną marką. Wtedy mógłbym wybrać, czy chcę tańszy odpowiednik, czy droższy oryginał, a nie zastanawiać się, czy wciskają mi bubel czy towar oryginalny.

 

W niedługim czasie będę robić samochód i właśnie zdecydowałem się na HSK. Pod uwagę biorę też nową wersję, która kosztuje 800zł. Wcześniej pojawiły się już jakieś wątpliwości odnośnie modelu 165.4. I co ja, kupujący, mam teraz myśleć o firmie Hertz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...