Skocz do zawartości

Hertz HSK 165 - atrakcyjna cena? warto?


michalastrag
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 595
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hehe macie dokladnie to co sami chcieliscie :)

Jak pare osob zglaszalo jakis czas temu ze na rynku pojawiaja sie podroby Hertza to malo nie zostaly publicznie spalone na stosie.... i prawie wszyscy zgodnie twierdzili ze to nie mozliwe, ze to, ze tamto, tysiace wytlumaczen dlaczego tak a nie inaczej. Wkoncu absurdu doszedl do takiego poziomu ze czesc osob stwierdzila ze jeden pies czy placa za orginal czy zodzielowi za fake (z przewaga na to drugie - no bo jest tanio to wszystko inne mozna puscic w niepamiec :).

 

Skoro jest spoleczne przyzwolenie to teraz macie Nertza i nie placzcie...wkoncu jest tanio a audiofile nie slysza roznicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a słuchał ktoś tych niby Nertzów ? Filmik wiele nie wnosi , bno chyba jak nie powinno się rozpakowywać głośników i rzucać tweeterów ... pytam słuchał ktoś czy znów czcze gadanie i palenie na stosie , a konkretów zero.

powalla, czy jak Mercedes zacząłby wypuszczać swoje produkty pod nazwą Wercedes, to też byś się pytał: ale czy ktoś jeździł, czy to tylko pomówienia?

Swoją drogą to dziwne, że dystrybutor milczy w tej kwestii do tej pory i nie daje publicznego oświadczenia. Wszyscy by wszystko wiedzieli i kłamstwo by miało krótkie nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto ciągnąć tego tematu, każdy kupuje to co chce, może niektórzy chcą myśleć, że te Nertze to Hertze tylko tańsze.. Podejścia się nie zmieni, a i po co zmieniać i wtrącać się w czyjąś rację. Bez sensu się spierać o ''oryginalność''

powalla ja je słyszałem, nie jestem audiofilem i róznicy w odsłuchu nie dostrzegłem, aczkolwiek chodzi też o trwałość tych głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto ciagnac, bo do niedawna za 300zł dało sie kupic stara serie hertza zlozylem 4 szt takich zestawow i zaden niczym nie odbiegal od oryginalu. Wieć prsze was nie teoretyzujcie bo piszecie BZDURY...Wiekszosc krytykujacych hertze za 300zł od poczatku nie miala z nimi nawet stycznosci, nie mowie o bezposrednim prowownaniu !

 

Druga strona medalu jest fakt, że pojawienie sie NERTZA nie ma zadnego racjonalnego wytlumaczenia i na bank bronić takiej lipy nie mam zamiaru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie niedawno to było niedawno, a teraz niestety jest jak jest... Notoryczne robienie ludzi w wała i sprzedaż Nertzów na skalę masową. Pozostaje jedynie odsyłanie tych oszukanych Hertzów do sprzedawców, może wtedy się zorientują jak spadnie sprzedaż że kłamstwo ma krótkie nóżki i nie popłaca na dłuższy czas... I wtedy znowu będzie fala oryginałów na miesiąc lub 2, żeby zachęcić klientów. Pójdzie fama, że są oryginały na allegro... a po kilku miesiącach skończy się babci wiecie co.. i tak w koło panie pierdoło :spi1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto ciagnac, bo do niedawna za 300zł dało sie kupic stara serie hertza zlozylem 4 szt takich zestawow i zaden niczym nie odbiegal od oryginalu. Wieć prsze was nie teoretyzujcie bo piszecie BZDURY...Wiekszosc krytykujacych hertze za 300zł od poczatku nie miala z nimi nawet stycznosci, nie mowie o bezposrednim prowownaniu !

 

Druga strona medalu jest fakt, że pojawienie sie NERTZA nie ma zadnego racjonalnego wytlumaczenia i na bank bronić takiej lipy nie mam zamiaru...

 

 

No to piszesz bzdury, kupilem tych "HERTZOW" po 300zl kilkanascie kompletow. Fakt jest taki ze praktycznie wygladem nie odbiegaly od oryginalu ale to 100% fake. Wiem to od szefa elco exim, widzialem pismo z wloch. Roznia sie szczegolami, kodami kreskowymi itp.Gdybys mial dostep do HSK z PL dystrybucji widzialbyc roznice. Najwidoczniej doszli kto produkuje te glosniki i zeby nie bylo dalej lipy zmienili nazwe z Hertza na Nertza. Dystrybutor miliczy bo z tego co mi powiedziano sprawa jest gruba i nie chca zdradzac szczegolow zeby w necie nie zrobilo sie zametu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ciekawe nie dalej jak 3 dni temu proponowałeś HSK za 280 zyli.

 

No i oczywiście Twoje były przez H :rotfl:

 

Proszę:

 

AUDIOCARS

 

 

Napisano 17 maj 2011 - 11:41

Za 280 oddam nowki

 

Jak widać "ŻADNYCH" :krzeslem:

 

jakoś tak mało wiarygodny się robisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w takim razie to pismo z włoch nie pojawiło się w internecie? Jaki niby zamęt miałoby to zasiać? Widocznie ktoś wyżej(albo elco, albo sam hertz) ma z tej chińszczyzny profity i stąd takie a nie inne podejście, a może po prostu żadnego pisma nie było(skoro do oficjalnej wiadomości nie zostało podane to skąd mamy mieć pewność, że takowe istnieje - od innego sprzedawcy?)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ciekawe nie dalej jak 3 dni temu proponowałeś HSK za 280 zyli.

 

No i oczywiście Twoje były przez H :rotfl:

 

Proszę:

 

AUDIOCARS

 

 

Napisano 17 maj 2011 - 11:41

Za 280 oddam nowki

 

Jak widać "ŻADNYCH" :krzeslem:

 

jakoś tak mało wiarygodny się robisz ;)

 

 

Przeciez napisalem ze sie juz ich pozbylem...wlasnie 3 dni temu:)

 

Malo wiarygodni to sa ludzie ktozi kupuja te glosniki i pisza ze to ori i ze nawet graja tak samo jak ori. Zaloze sie ze niejednemu mozna by bylo sprzedac peyinga z naklejka Hertza i tez by pisali ze graja identycznie :)

 

Ja wyrazam tylko swoja opinie, nie powielam opini innych. Chyba dobrze jest wiedziec co sie kupuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w takim razie to pismo z włoch nie pojawiło się w internecie? Jaki niby zamęt miałoby to zasiać? Widocznie ktoś wyżej(albo elco, albo sam hertz) ma z tej chińszczyzny profity i stąd takie a nie inne podejście, a może po prostu żadnego pisma nie było(skoro do oficjalnej wiadomości nie zostało podane to skąd mamy mieć pewność, że takowe istnieje - od innego sprzedawcy?)?

 

Mi to rybka, to problem dystrybutora. Napisalem tylko to co uslyszalem od szefa elco.....jesli nie rozwiaza tego problemu dosc szybko to poprostu stanie im tak sprzedaz ze zapewne sami beda robili promocje na HSK po 300zl, ale poleci tez cala linia dsk....moze kupi sie ja nawet taniej niz pizdziga.

 

Nie pogrążaj się :zabawa:

 

 

Sam sie pograzasz bo kupiles 2szt i wytrwale bronisz ze to ori :) Miales wogole kiedys oryginaly w rekach??

 

 

dan124:

 

Napisano 07 grudzień 2010 - 14:46

" Co lepsze podrobki czesto wychodza z dokaldnie tych samuch fabryk co orginaly. "

 

To jak traktować oryginały?

 

Napisano 08 grudzień 2010 - 23:09

Według tego co napisali to może ich nie być

 

lub mogą być zakreślone.

 

Czemu znów sugerujecie że to podróby?

 

Nie lepiej żyć szczęśliwie i cieszyć się

 

dobrym dźwiękiem za ...sta złotych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 1 sztukę i to na prośbę kogoś.

 

To raz ty kupiłeś kilkanaście i z pełną świadomością

 

sprzedałeś podróby :zabanowany:

 

A co do cytatu który wkleiłeś to co z nim niby nie tak?

 

Oryginały miałem w rękach.

 

To ty prowadzisz sklep i podkreślam jeszcze raz

 

z pełną świadomością sprzedałeś podróby

 

( miałeś kiedyś oryginały w rękach :rotfl: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamte miały szansę być oryginałami.

 

Kupiłem JEDEN komplet.

 

Co do teraźniejszych to napis NERTZ nie pozostawia wątpliwości.

 

To co wiedziałeś że kupiłeś podróby i sprzedawałeś je?

 

No i co widziałeś oryginały bo zapomniałeś odpowiedzieć :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, przecież nie ma sensu się kłócić i targować kto ma rację. Jest jak jest i tyle, co tu dużo gadać...

Przynajmniej mamy nową firmę na rynku...!

Nie mam obstukanych Hertz HSK, tylko Nertz HSK :D

Dziwnie niekiedy brzmią, ale da się słuchać.

Jeżeli ktoś ma ochotę posłuchać tych hajendowych przetworników, zapraszam do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...