Skocz do zawartości

Hertz HSK 165 - atrakcyjna cena? warto?


michalastrag
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 595
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak chcesz określić oryginalność zestawów to porównuj z HSK a nie z Łajbem

 

nie chce porownywac ich z vibe, tylko to czy potrafia te tzw. "podroby" tyle co "oryginaly", a oryginaly robia wdg. mnie to co vibe. Te hsk po 300zl, mimo ze robia to chinskie raczki, moze to byc ori sprzecik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównanie niby podrobionych hsk z ori vibe.

 

bez sensu. po 1 to nie ta sama półka raczej a po drugie oryginalności hsk tym sposobem ani nie potwierdzisz ani nie udowodnisz że to podróby

 

ale podłącz i uważaj żebyś nie chciał ich zamiast vibe zostawić ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie cena ...

 

Ja niedawno kupowałem TEC 06SQ kosztowały 799zł , nie minął miesiąc 620 , potem 499 (ceny w detalu! ) , no a po boju z serwisem nówkę woferek TEC kupiłem za 160zł brutto z FV , czyli 2szt wychodziły by 320zł ! Przypominam że cała akcja czyli od 799 do 320 trwała 2 miesiące ...czy dziwi jeszcze kogoś cena 300zł z HSK ? Mnie naprawdę nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena mnie nie razi, wedlug mnie sa obnizone koszty produkcji (singapor) i to swoje robi, wprowadzenie nowego modelu rowniez poskutkowalo spadkiem ceny.

 

uważaj żebyś nie chciał ich zamiast vibe zostawić

 

wdg mnie vibe robia te sama robote co hsk, ale nie wiem pod jakim graly wzmakiem kiedy je slyszalem. Vibe Blask Air jest nizsza polka od hsk?? Mysle ze sa w tej samej polce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HSK nie sa glosnikami ktore mozna oceniac za pomoca ceny , sa to glosniki juz dosc szeroko docenione i udowodniono ze potrafia zagrac na poziomie , vibe ma stanowczo gorszy tweeter to jest pewne dla moich uszu a woofer hmmmm gdyby fruwanie nogawek okreslalo jakosc to sa na rowni mniej wiecej ale nie tsak sie okresla jakosc woofera....

 

 

Vibe nmoim zdaniem sa na podobnej polce co sinuslive SL160 - glosne , z dobrym wykopem i slabiutkim tweeterem....

 

Tweeter od HSK to tez nie rewelacja ale potencjal jest w nim jak najbardziej a polaczenie woofera HSK z tweeterem Space 1 jest naprawde udane ale na zwrotkach od space ( tak ogolnie ostatnio mialem mozliwosc porownania moich tweeterow i tweetero od Mille i juz nie opierajac sie na charakterystyce tylko na odsluchach to roznica jest w kolorze maskownicy dzwiekowo nie odczolem :D ) a caly zestaw gra wtedy bardzo dynamicznie z dobra gora i dolem i dzieki tweeterowi i srednica jest ciekawsza niz w HSK

 

 

Ale to nadal wysoka polka w budzetowce , ja porownuje do swojego systemu ktory byl drozszy od HSK wiec czegos mi brakuje w HSK ale bardzo je cenie dlatego mam woofery na polce ;)

Edytowane przez sanders156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z Elettromedia.

 

http://www.carsforum.co.il/vb/attachment.php?attachmentid=217137&d=1286697159

 

"Drodzy klienci hertza

 

pragniemy poinformowac was ze znalezlismy falszywki glownikow ESK165L w izraelu przez naszego importera i dystrybutora Audio System LTD.

Audio system przeslalo nam jedna falszywke w celu przeanalizowania jej, po doglebnym przeanalizowaniu falszywki potwierdzamy: to sa falszywki z dalekiego wschodu (czytaj: z chin)

niedlugo podamy narzedzia/instrukcje jak rozpoznac takie wlasnie falszywki

...

 

prosimy sprawdzic numery seryjne na pudelku, jesli sa takie jak ponizsze - na 100% glosniki sa falszywe. dodatkowo jesli numery seryjne zostaly usuniete (zerwane) albo nie ma ich w ogole na pudelkach ESK165L to istnieje bardzo duze prawdopodobnienstwo ze to falszywka...

 

jesli spotkasz sie z jakimis podejrzeniami w sklepie, skontaktuj sie z Audio system, podesla ci informacje wraz ze zdjeciami jak zidentyfikowac falszywki w wypadku nie posiadania pudelka albo jesli masz uzywane glosniki...

prosimy pamietac ze audio system wszczelo proces przeciwko importerom i sprzedawcom falszywek w izraelu, informujemy ze dzialania (nie wiem czy chodzi o sprzedac/dystrybucje czy o co) z falszywkami sa wykroczeniem i beda scigane prawem"

Edytowane przez ige
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem konkurent bo mogę sobie dać odciąć rękę, że różnie aplikowane i pod różnym sprzętem może jeden zagrać lepiej lub drugi. Pod względem profilu również wolę po-650. Ciężko określać te klasy sprzętu trzeba słuchać i oceniać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...