Skocz do zawartości

Hertz HSK 165 - atrakcyjna cena? warto?


michalastrag
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wspominam o tym dlatego ze po podpieciu HT 25 darły one tak jape ze musielismy na radiu ścinać treble dosc ostro, troszeczke mnie to zaniepokoilo bo te same ht25 u Gilotyny graly o niebo kulturalniej w sensie , nie tak natarczywie, choć kenwood tez do łagodnych nie nalezy

 

mastah22 tylko wez pod uwage kilka rzeczy u Gilotyn@'y, Hertze grają pod Audisonem VR, ma dłubniętą zwrotke i pod sterami 06'tki, no nie bez powody wymieniłem te rzeczy bo one zacząco wpływają na dzwięk, w stosunku do pionka, kenwood'a i ori zwrotek......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 595
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kicki z taniego zestawu póki nie wygrzane są ciut niemrawo grają, później jest już tylko lepiej. Właściwie potwierdzają obiegową opinię, której zdążyły się już na forum dorobić. Tak na moje potrzeba im minimum 25-30 godzin na wygrzanie i ćwiczenie świeżego zestawu na jakąkolwiek okoliczność chyba nie będzie do końca miarodajne. Mastah sprawdził tweetki na pionkowych siódemkach, miałem to to radio i faktycznie ostrzy. Pod innym radiem będzie spokojniej. Zwrotek nawet z folii nie wciągałem więc nic o nich nie powiem. Do testów to by trzeba na jedną stronę połowę tańszego zestawu wrzucić, a na drugą połowę droższego, oba oczywiście wygrzane i chociaż żeby kilka stopni na plusie było.

Tak swoją drogą skoro pojawiły się podejrzenia iż mamy do czynienia z podróbkami dobrze by było posłuchać co na ten temat ma do powiedzenia producent i jego dystrybutor na Polskę. Na inne kraje zresztą też, bo jak widzę to tanie zestawy są dostępne nie tylko na polskim rynku.

 

I jeszcze fotki:

post-4056-024753500 1291317826_thumb.jpg

post-4056-007694700 1291317836_thumb.jpg

post-4056-029274800 1291317845_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Seweryna dałeś ? ;)

Sory angielski żart.

Też kupiłem 2 komplety

porozmawiałem z gościem,mówi że to partja okazyjnie kupiona ze względu na to że dystrybutor ich nie odebrał

To stara wymówka wiem

Tak czy inaczej po analizie organoleptycznej ja nie mam do nich zastrzeżeń,ładnie wykonane i wogóle

Na razie testy w domu

Edytowane przez zelmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku, jeden dla mnie, drugi dla rzeczonego kumpla ;)

Ale półka, hmm może wymyślimy jakieś super zastosowanie dla ekstremalnie taniego super zestawu :P Jest tylko jeden problem, moje radio to nie radio i musiałbym je przez wzmaka puścić, a to już nie będzie to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... to że głośniki są teraz po 260zł to specyfika Polskiego rynku - upadlać cenę do samego dna - taką zasadę wyznaje większość allegrowych sprzedawców, były po 400zł i wszyscy się cieszyli, hsk szły jak świeże bułeczki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... to że głośniki są teraz po 260zł to specyfika Polskiego rynku - upadlać cenę do samego dna - taką zasadę wyznaje większość allegrowych sprzedawców, były po 400zł i wszyscy się cieszyli, hsk szły jak świeże bułeczki...

Sprzedajesz je czy o co kaman? Co to jest 'upadlanie'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajesz je czy o co kaman? Co to jest 'upadlanie'?

 

Były po 400zł, każdy kupował i się cieszył że tak tanio. Teraz są po 260zł i rodzą się domysły że podróby, że za tanio, sprawa robi się podejrzana.

 

Nie sprzedaję tych głośników, znając życie ktoś wystawi niedlugo 10zl taniej i cena znowu poleci w dół, to się nazywa upadlanie.

 

Z punktu widzenia klienta to rewelacja, ale zachodzę w głowę czym kierują się Ci "sprzedawcy" rezygnując z zarobku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...