Skocz do zawartości

Hertz HSK 165 - atrakcyjna cena? warto?


michalastrag
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co było napisane to wychodzi na to

 

że fabryka jest w Chinach.

 

Moze i w Chinach ale przyszly do mnie hsk te za 295zl z przesylka. I musze powiedziec ze nie wyglada to na jakas tandete wrecz przeciwnie.Gdzies ktos wklejał foto tweterow ze niby cos tam nie tak z napisem(chodzi o napis hertz na siateczce twetera) ale w moich ten napis jest jak stworzony laserem :) Mialem juz nowe elementy i uzywane dego st650 i zaden z tamtych kompletow nie podskoczy jakoscia wykonania do tych hska. Dodam ze w kartonie z glosnikami jest pare ksiazeczek broszurek naklejka.Absolutnie sprzet nie wyglada na tandete smiem twierdzic ze to orginały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 595
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja właśnie dziś ( teraz ) odpaliłem moje HSK za 300 zł ale nie w aucie tylko w pokoju pod Kenwoodem PS 300T. Kupiłem je jakieś 3 m-ce temu i leżały sobie na półce i czekały. Grają i się " wygrzewają " właśnie ...

 

Tweeter jest szczegółowy i zestaw ogólnie gra głośno i czysto :super:

 

Czekam na jakiś wolny termin i lepszą pogodę i montuje w aucie. Wtedy będzie ostateczna ocena ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 stron na temat czy HSK są podróbkami i czy warto - jestem pod wrażeniem :D

 

Przymierzam się do zakupu car-audio i oglądam dużo sprzętu w sklepach, na Allegro i u monterów - 99,99% z nich ma magiczny napis "Made in China" , "product ChRL" itp

Znalezienie czegoś nowego i nie Chińskiego w sklepie graniczy już chyba z cudem, więc trzeba się przyzwyczaić :)

Kosztowały 800, teraz kosztują 300 - zapewne jedne i drugie pochodzą z tego samego kraju... z Chin :) moim zdaniem warto i chyba się skuszę

Edytowane przez diabel80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem Hertz HSK165 za 295 zl na allegro i szczerze mowiac nie wnikam w to gdzie sa produkowane. Sluchalem w sklepie muzycznym ich i ogladalem je lecz kosztowaly jak dobrze pamietam 699. DSK byly za 319. HSK ktore kupilem za 300 zl graja naprawde ladnie i nie widze zadnej roznicy miedzy tymi ze sklepu a tymi co posiadam. I nie zaluje zakupu. Szukajac wszedzie podstepu i podrobek mozna wziac pod uwage to ze sprzedawca w internecie ma mniejsze wydatki i wieksze mozliwosci sprzedazy.Przewaznie sa to osoby z niezarejestrowana dzialalnoscia:) Ktos kto ma sklep ma duzo wieksze wydatki wiec musi wieksza marże nalozyc zeby zarobic cos:) Zaloze sie ze w niejednym sklepie sa te niby podroby HSK kupione na allegro lub innym portalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Noszę się z zamiarek kupienia tych głośniczków do radia kenwood kdc-bt50u czy Hertz-e z tej aukcji są oryginalne?

http://allegro.pl/hertz-hsk165-hsk-165-2-lata-gw-nowe-sklep-f-vat-i1401587939.html

Sprzedawca niby udziela 24 miesiące gwarancji i wystawia fakturę vat więc wiarygodność raczej duża.

Poza tym to normalny sklep anie jakaś firma krzak,która po miesiącu przestanie istnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca niby udziela 24 miesiące gwarancji i wystawia fakturę vat więc wiarygodność raczej duża.

Poza tym to normalny sklep anie jakaś firma krzak,która po miesiącu przestanie istnieć.

 

 

 

To zadne wyznaczniki ;) Idz do sefory kupic perfum daje ci 50% szans ze kupisz orginal.... jezeli nawet kupisz podrobke to i tak nie zauwazysz ;)

 

Orginal czy nie.... wybor jest twoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanders - zobacz kto to sprzedaje :P

Chamski szablon firmy Car Audio Domain z Krk z ul. Zakopiańskiej, myślą że jak mają 5 kont na allegro, to nikt szablonu nie rozpozna :rotfl:

 

EDIT: chyba że przenieśli się do Zakopca teraz i zmienili nazwę, bo szablon niemalże identyko :D

Edytowane przez Hellsin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nastanawiałem się za bardzo na Hertz'e w tej cenie i zastanowiło mnie od razu,że te same głośniki ma gościu wystawione za 295zł i na drugiej aukcji za...419zł.

Czyli dobrze rozumiem,że te głośniki wszystkie są podróbkami w przedziale cenowym 300-600zł?

Kupił może ktoś z forum od tego użytkownika z aukcji do której podałem link?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli HSK-i za 300zł to podróbki to równie dobrze mogę kupić za 700zł a i tak nie będę pewny czy kupiłem oryginał...Eh wszystko przez te małe chińskie tanie rączki i pazerność chińczyków.

Najlepszym sposobem na sprawdzenie tego byłoby rozebranie głośniczków i porównanie z oryginalnymi zdjęciami ale nikt raczej nie podejmie się rozebrania sprzętu za który zapłacił 300zł więc wątpliwości jak były na początku tego tematu tak nadal są i nic nie zostało wyjaśnione.

 

swoja droga ciekawe zjawisko, ze ten sam sprzedawca ma taki sam towar w cenie 295 i 449zl :znudzony: ciekawe co jest tego przyczyna...

Pewnie ta cena 419zł to jakaś aukcja wystawiona wcześniej.Teraz zmienił cenę a zapomniał o tym,że ma te same głośniki w dwóch różnych cenach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...