Skocz do zawartości

Hertz HSK 165 - atrakcyjna cena? warto?


michalastrag
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 595
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie lepiej żyć szczęśliwie i cieszyć się

 

dobrym dźwiękiem za ...sta złotych??

 

tylko chodzi o to ze swiat nie jest taki kolorowy...

 

kurde, sam sie juz przymierzalem zeby kupic, troche mnie post ige odradzil od tego...

 

czysta?

 

tak sie pyta Pani, ktora oferuje "pewne" uslugi przy drodze, wtedy ta odpowiada

"wczoraj sie mylam" :rotfl:

Edytowane przez Ricola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój tym głośnikom, czy jak coś tanieje do cen hurtowych to już musi być podróbką? Ostatnio kupiłem kurtkę z Diverse za 79 zł przecenioną z 299 zł i to też lewa seria bo prawie 4 razy tańsza? Edytowane przez Woolly24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to jakaś chora mentalność ludzi. Dla mnie logiczne że 75 procent cenny jaką płacimy to marże i podatki a towar to jedyne 25 procent jeżeli chodzi o cenę wyjściową. Tak na oko to napisałem. Wysprzedaż to wysprzedaż, ostatnio w sklepie była promocja na nowe produkty z piekarni i bułki po 8/gr sztuka - w kolejce przede mną 2 panie się pytały czy aby nie zepsute xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale niech mi ktoś w końcu napisze dlaczego w ogóle mają to być podróbki? Jak na razie patrzę bo hertze są w ofercie normalnych sklepów po 369 zł chodzi o tą wysprzedawaną starszą serię hsk. Jakoś nie bałbym się ich kupić. Przejadę się może dziś do chłopaków z dobrego tonu i pogadam sobie na ten temat - może mają na stanie takowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale niech mi ktoś w końcu napisze dlaczego w ogóle mają to być podróbki? Jak na razie patrzę bo hertze są w ofercie normalnych sklepów po 369 zł chodzi o tą wysprzedawaną starszą serię hsk. Jakoś nie bałbym się ich kupić. Przejadę się może dziś do chłopaków z dobrego tonu i pogadam sobie na ten temat - może mają na stanie takowe.

 

Z PL dystrybucji napewno one nie pochodza bo cena zakupu dla PH byla duzo wyzsza niz teraz sa one sprzedawane. Ktos sprowadzil wieksza ilosc z chin i rozprowadzil po sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z PL dystrybucji napewno one nie pochodza bo cena zakupu dla PH byla duzo wyzsza niz teraz sa one sprzedawane. Ktos sprowadzil wieksza ilosc z chin i rozprowadzil po sklepach.

Ale to już wina dystrybutora że nie pilnuje swojego interesu. A nie że się wyskakuje z informacją że są na 110% podróby jak się nie ma na to żadnych sensownych argumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...